| Tüm Maçlar | ||
| MOL Fehervar | 1 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Kozarmisleny | 1 | |
| MOL Fehervar Evindeki Maçlar | ||
| MOL Fehervar | 0 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Kozarmisleny | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 |
MACLK
|
09.10.2013 | MS |
|
1 - 2 | Kozarmis | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2013/2014 |
MACLK
|
16.10.2013 | MS |
|
0 - 4 | MOL Fehervar | 0 - 3 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC2
|
28.09.2025 | MS | Kozarmis | 1 - 1 | MOL Fehervar | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC2
|
22.03.2026 | MS | MOL Fehervar | 1 - 1 | Kozarmis | 1 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| MAC2 | 02.03 | Bekescsaba | 0 - 1 | MOL Fehervar |
|
| MAC2 | 08.03 | MOL Fehervar | 2 - 0 | Karcag SE |
|
| MAC2 | 14.03 | Tiszakecske | 1 - 1 | MOL Fehervar |
|
| MAC2 | 22.03 | MOL Fehervar | 1 - 1 | Kozarmis |
|
| MAC2 | 05.04 | Mezokovesd | 0 - 2 | MOL Fehervar |
|
| MAC2 | 11.04 | MOL Fehervar | 1 - 1 | Soroksar |
|
| MAC2 | 19.04 | Szegedi AK | 0 - 3 | MOL Fehervar |
|
| MAC2 | 26.04 | MOL Fehervar | 0 - 2 | Vasas |
|
| MAC2 | 03.05 | BVSC | 1 - 0 | MOL Fehervar |
|
| MAC2 | 10.05 | Szentlorinc SE | 2 - 1 | MOL Fehervar |
|
| MAC2 | 17.05 | MOL Fehervar | v | Budafoki MTE |
| MAC2 | 01.03 | Kozarmis | 2 - 1 |
Szegedi AK
|
|
| MAC2 | 08.03 | Vasas | 6 - 0 | Kozarmis |
|
| MAC2 | 14.03 | Kozarmis | 0 - 3 | BVSC |
|
| MAC2 | 22.03 | MOL Fehervar | 1 - 1 | Kozarmis |
|
| MAC2 | 05.04 | Kozarmis | 1 - 0 |
Budafoki MTE
|
|
| MAC2 | 11.04 | Honved | 1 - 2 | Kozarmis |
|
| MAC2 | 19.04 | Kozarmis | 1 - 1 | Ajka |
|
| MAC2 | 26.04 | Csakvari | 0 - 2 |
Kozarmis
|
|
| MAC2 | 03.05 | Kozarmis | 2 - 1 | Kecskemet |
|
| MAC2 | 10.05 | Bekescsaba | 1 - 2 | Kozarmis |
|
| MAC2 | 17.05 | Kozarmis | v | Karcag SE |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 10 | %34 | 6 | %43 |
|
| Berabere | 9 | %31 | 5 | %36 |
|
| Kaybetti | 10 | %34 | 3 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %41 | 6 | %40 |
|
| Berabere | 9 | %31 | 4 | %27 |
|
| Kaybetti | 8 | %28 | 5 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 11 | %38 | 6 | %43 |
|
| Berabere | 11 | %38 | 5 | %36 |
|
| Kaybetti | 6 | %21 | 2 | %14 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %31 | 4 | %27 |
|
| Berabere | 11 | %38 | 5 | %33 |
|
| Kaybetti | 8 | %28 | 5 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 13 | %45 | 4 | %29 |
|
| Yok | 16 | %55 | 10 | %71 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 14 | %48 | 7 | %47 |
|
| Yok | 15 | %52 | 8 | %53 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %28 | 5 | %36 |
|
| Üst | 21 | %72 | 9 | %64 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %14 | 2 | %13 |
|
| Üst | 25 | %86 | 13 | %87 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 19 | %66 | 11 | %79 |
|
| Üst | 10 | %34 | 3 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %52 | 9 | %60 |
|
| Üst | 14 | %48 | 6 | %40 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 24 | %83 | 13 | %93 |
|
| Üst | 5 | %17 | 1 | %7 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 24 | %83 | 12 | %80 |
|
| Üst | 5 | %17 | 3 | %20 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 8 | %28 | 5 | %36 |
|
| 2-3 | 16 | %55 | 8 | %57 |
|
| 4-5 | 4 | %14 | 1 | %7 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %14 | 2 | %13 |
|
| 2-3 | 20 | %69 | 10 | %67 |
|
| 4-5 | 4 | %14 | 2 | %13 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 7 | %24 | 4 | %28 |
|
| X/1 | 4 | %13 | 1 | %7 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/X | 3 | %10 | 2 | %14 |
|
| X/X | 4 | %13 | 3 | %21 |
|
| 2/X | 2 | %6 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 3 | %10 | 1 | %7 |
|
| 2/2 | 4 | %13 | 2 | %14 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 8 | %27 | 4 | %26 |
|
| X/1 | 2 | %6 | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 2 | %6 | 1 | %6 |
|
| X/X | 4 | %13 | 1 | %6 |
|
| 2/X | 3 | %10 | 2 | %13 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 5 | %17 | 4 | %26 |
|
| 2/2 | 4 | %13 | 2 | %13 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Bence Bedi |
D
|
24 | 1 | ||
| Gergo Kocsis |
D
|
0,15 M € | 24 | 2 | |
| Csaba Spandler |
D
|
28 | 1 | ||
| Krisztian Kovacs |
O
|
24 | 1 | ||
| Adam Somogyi |
O
|
13 | 1 | ||
| Balint Geiger |
O
|
10 | |||
| Balint Vince Rideg |
F
|
3 | 1 | ||
| Akos Berekmeri-Szigeti |
F
|
2 | |||
| Donat Zsoter |
F
|
0,05 M € | 22 | 1 | |
| B. Kemenes |
B
|
7 | |||
| Oliver Hesz |
B
|
10 | 1 | ||
| Toplam: | 0,20 M € | 9 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Istvan Oroszi |
K
|
8 | |||
| Daniel Horvath |
D
|
28 | 2 | ||
| Janos Mikolay Timoteus |
D
|
10 | |||
| Roland Otto Vajda |
D
|
19 | 3 | 1 | |
| Vajk Gazdag |
D
|
10 | |||
| Dominik Kocsis |
O
|
23 | 2 | ||
| Mark Biro |
O
|
27 | 1 | 1 | |
| Barnabas Kozics |
O
|
25 | 7 | ||
| Daniel Zsori |
F
|
12 | 1 | ||
| Balazs Zamostny |
F
|
19 | 4 | ||
| K. László |
B
|
13 | 1 | ||
| Toplam: | 21 | ||||
| Daniel Nemeth | 10 |
| Roland Varga | 7 |
| Daniel Nagy | 2 |
| Bence Babinszky | 8 |
| Barnabas Kozics | 7 |
| Balazs Zamostny | 4 |
|
1
1.33
|
X
3.59
|
2
4.76
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Budapest Vasas | 29 | 61 | +32 | |
| 2 | Budapest Honved | 29 | 59 | +26 | |
| 3 | Kecskemeti TE | 29 | 51 | +13 | |
| 4 | Mezokövesd-Zsory | 29 | 46 | +4 | |
| 5 | Kozarmisleny | 29 | 45 | -3 | |
| 6 | Csakvari TK | 29 | 43 | +5 | |
| 7 | MOL Fehervar | 29 | 39 | +6 | |
| 8 | Tiszakecske | 29 | 39 | -6 | |
| 9 | BVSC | 29 | 38 | +3 | |
| 10 | Szeged 2011 | 29 | 36 | -6 | |
| 11 | Karcag SE | 29 | 35 | -11 | |
| 12 | Ajka | 29 | 33 | -14 | |
| 13 | Soroksar | 29 | 30 | -7 | |
| 14 | Szentlorinc SE | 29 | 30 | -8 | |
| 15 | Budafoki MTE | 29 | 26 | -18 | |
| 16 | Bekescsaba | 29 | 25 | -16 | |