| Tüm Maçlar | ||
| Chrudim | 2 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Pribram | 1 | |
| Chrudim Evindeki Maçlar | ||
| Chrudim | 2 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Pribram | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 |
ÇEK2
|
23.10.2021 | MS | Chrudim | 2 - 2 | Pribram | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
ÇEK2
|
27.04.2022 | MS | Pribram | 0 - 0 | Chrudim | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
ÇEK2
|
06.08.2022 | MS | Chrudim | 3 - 0 |
Pribram
|
3 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
ÇEK2
|
11.11.2022 | MS | Pribram | 1 - 1 | Chrudim | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
ÇEK2
|
29.09.2023 | MS | Pribram | 2 - 1 | Chrudim | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
ÇEK2
|
27.04.2024 | MS | Chrudim | 6 - 3 | Pribram | 2 - 2 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
ÇEK2
|
25.10.2025 | MS | Pribram | 1 - 1 | Chrudim | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| ÇEK2 | 07.03 | Chrudim | 0 - 2 | Opava |
|
| ÇEK2 | 13.03 | Jihlava | 0 - 1 | Chrudim |
|
| ÇEK2 | 21.03 | Chrudim | 3 - 1 | Banik II |
|
| ÇEK2 | 04.04 | Zbrojovka Brno | 2 - 0 | Chrudim |
|
| ÇEK2 | 10.04 | Chrudim | 6 - 1 | Sla.Prag2 |
|
| ÇEK2 | 15.04 | Usti Nad Lab | 1 - 0 | Chrudim |
|
| ÇEK2 | 18.04 | Chrudim | 0 - 2 | Vlasim |
|
| ÇEK2 | 25.04 |
|
1 - 0 | Chrudim |
|
| ÇEK2 | 02.05 | Chrudim | 2 - 2 | Sp. Prag II |
|
| ÇEK2 | 06.05 | MAS Taborsko | 2 - 0 | Chrudim |
|
| ÇEK2 | 12.05 | Chrudim | v | Pribram | |
| ÇEK2 | 16.05 | Dyn Budejovice | v | Chrudim | |
| ÇEK2 | 23.05 | Chrudim | v | SK Artis Brno |
| ÇEK2 | 06.03 | Pribram | 1 - 1 | Jihlava |
|
| ÇEK2 | 13.03 | Usti Nad Lab | 0 - 2 | Pribram |
|
| ÇEK2 | 20.03 | Pribram | 1 - 0 | Sla.Prag2 |
|
| ÇEK2 | 04.04 | Banik II | 0 - 3 | Pribram |
|
| ÇEK2 | 10.04 | Pribram | 0 - 2 | Hanacka |
|
| ÇEK2 | 15.04 | Vlasim | 0 - 0 | Pribram |
|
| ÇEK2 | 18.04 | Pribram | 2 - 0 | Sp. Prag II |
|
| ÇEK2 | 25.04 | MAS Taborsko | 2 - 1 | Pribram |
|
| ÇEK2 | 01.05 | Pribram | 2 - 1 |
Dyn Budejovice
|
|
| ÇEK2 | 06.05 | SK Artis Brno | 0 - 2 | Pribram |
|
| ÇEK2 | 12.05 | Chrudim | v | Pribram | |
| ÇEK2 | 16.05 | Pribram | v | Prostejov | |
| ÇEK2 | 23.05 | Opava | v | Pribram |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %22 | 4 | %31 |
|
| Berabere | 8 | %30 | 4 | %31 |
|
| Kaybetti | 13 | %48 | 5 | %38 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %48 | 6 | %46 |
|
| Berabere | 5 | %19 | 2 | %15 |
|
| Kaybetti | 9 | %33 | 5 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 7 | %26 | 5 | %38 |
|
| Berabere | 13 | %48 | 4 | %31 |
|
| Kaybetti | 7 | %26 | 4 | %31 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 10 | %37 | 5 | %38 |
|
| Berabere | 8 | %30 | 3 | %23 |
|
| Kaybetti | 9 | %33 | 5 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 15 | %56 | 8 | %62 |
|
| Yok | 12 | %44 | 5 | %38 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 9 | %33 | 4 | %31 |
|
| Yok | 18 | %67 | 9 | %69 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %19 | 1 | %8 |
|
| Üst | 22 | %81 | 12 | %92 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %33 | 4 | %31 |
|
| Üst | 18 | %67 | 9 | %69 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %48 | 5 | %38 |
|
| Üst | 14 | %52 | 8 | %62 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 18 | %67 | 8 | %62 |
|
| Üst | 9 | %33 | 5 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 16 | %59 | 7 | %54 |
|
| Üst | 11 | %41 | 6 | %46 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 26 | %96 | 13 | %100 |
|
| Üst | 1 | %4 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 5 | %19 | 1 | %8 |
|
| 2-3 | 11 | %41 | 6 | %46 |
|
| 4-5 | 10 | %37 | 5 | %38 |
|
| 6+ | 1 | %4 | 1 | %8 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 9 | %33 | 4 | %31 |
|
| 2-3 | 17 | %63 | 9 | %69 |
|
| 4-5 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 1 | %4 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 6 | %22 | 3 | %23 |
|
| X/1 | 4 | %14 | - | - |
|
| 2/1 | 2 | %7 | 1 | %7 |
|
| 1/X | 2 | %7 | 2 | %15 |
|
| X/X | 5 | %18 | 1 | %7 |
|
| 2/X | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 4 | %14 | 3 | %23 |
|
| 2/2 | 3 | %11 | 2 | %15 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 9 | %33 | 5 | %38 |
|
| X/1 | 3 | %11 | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 1 | %3 | - | - |
|
| X/X | 4 | %14 | 2 | %15 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 2/2 | 9 | %33 | 5 | %38 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Jachym Serak |
K
|
11 | |||
| Martin Toml |
D
|
0,15 M € | 20 | ||
| Marek Halda |
O
|
9 | |||
| David Jambor |
O
|
25 | 1 | 1 | |
| Adam Cicovsky |
O
|
22 | 2 | ||
| Marek Kejr |
O
|
26 | 3 | 1 | |
| Matej Zachoval |
O
|
10 | |||
| Danyil Dolecek |
F
|
17 | |||
| Patrik Schön |
F
|
23 | 7 | ||
| Lukas Hruska |
F
|
11 | 2 | ||
| D. Kaulfus |
B
|
23 | 5 | ||
| Toplam: | 0,15 M € | 20 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Martin Melichar |
K
|
27 | |||
| Tomas Svoboda |
D
|
26 | |||
| Paul Cherif Nghabo |
D
|
18 | |||
| Jakub Urbanec |
O
|
26 | 1 | ||
| Michal Vrana |
O
|
24 | 1 | ||
| Jaroslav Malek |
O
|
24 | 5 | 1 | |
| Simon Cerny |
O
|
11 | |||
| Dominik Vott |
O
|
22 | 2 | ||
| Tomas Jedlicka |
F
|
10 | 3 | ||
| S. Kop |
B
|
14 | |||
| P. ?vestka |
B
|
24 | 1 | ||
| Toplam: | 13 | ||||
| Patrik Schön | 7 |
| D. Kaulfus | 5 |
| Marek Kejr | 3 |
| Daniel Smiga | 6 |
| Jaroslav Malek | 5 |
| Tomas Jedlicka | 3 |
|
1
2.33
|
X
3.12
|
2
2.03
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zbrojovka Brno | 28 | 72 | +37 | |
| 2 | MAS Taborsko | 28 | 50 | +16 | |
| 3 | SK Artis Brno | 28 | 49 | +10 | |
| 4 | Usti Nad Labem | 28 | 45 | +8 | |
| 5 | Pribram | 27 | 44 | +1 | |
| 6 | Opava | 28 | 43 | +12 | |
| 7 | Banik Ostrava II | 28 | 41 | +5 | |
| 8 | Viktoria Zizkov | 28 | 41 | -9 | |
| 9 | Graffin Vlasim | 28 | 38 | +9 | |
| 10 | Slavia Prag II | 28 | 35 | -5 | |
| 11 | Ceske Budejovice | 28 | 34 | -8 | |
| 12 | Hanacka | 28 | 30 | -12 | |
| 13 | Prostejov | 28 | 26 | -13 | |
| 14 | Chrudim | 27 | 26 | -16 | |
| 15 | Sparta Prag II | 28 | 25 | -24 | |
| 16 | Jihlava | 28 | 23 | -11 | |