| Tüm Maçlar | ||
| Hostert | 7 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Mamer | 3 | |
| Hostert Evindeki Maçlar | ||
| Hostert | 4 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Mamer | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 |
LÜKOL
|
07.04.2013 | MS | Mamer | 4 - 2 | Hostert | - | ||||||||||||
| 2015/2016 |
LÜKOL
|
25.10.2015 | MS | Mamer | 1 - 1 | Hostert | - | ||||||||||||
| 2015/2016 |
LÜKOL
|
24.04.2016 | MS | Hostert | 3 - 0 | Mamer | - | ||||||||||||
| 2016/2017 |
LÜKOL
|
22.09.2016 | MS | Hostert | 2 - 1 | Mamer | - | ||||||||||||
| 2016/2017 |
LÜKOL
|
12.03.2017 | MS | Mamer | 3 - 4 | Hostert | - | ||||||||||||
| 2022/2023 |
LÜKK
|
28.10.2022 | MS | Mamer | 2 - 5 | Hostert | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
LÜKOL
|
10.09.2023 | MS | Mamer | 2 - 3 | Hostert | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
LÜKOL
|
03.03.2024 | MS | Hostert | 1 - 2 | Mamer | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
LÜK
|
03.12.2025 | MS | Mamer | 1 - 0 |
Hostert
|
0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
LÜK
|
03.05.2026 | MS |
|
4 - 2 | Mamer | 0 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| LÜKK | 04.03 | Fola Esch | 3 - 1 | Hostert |
|
| LÜK | 08.03 |
|
3 - 2 | Hostert |
|
| LÜK | 15.03 | Hostert | 1 - 5 |
Niedercorn
|
|
| LÜK | 22.03 | Jeunesse Esch | 2 - 3 | Hostert |
|
| LÜK | 04.04 | Hostert | 0 - 2 | Kaerjeng |
|
| LÜK | 12.04 | F91 Diddeleng | 3 - 1 | Hostert |
|
| LÜK | 19.04 |
|
0 - 3 | Atert |
|
| LÜK | 26.04 | Mondorf | 4 - 0 | Hostert |
|
| LÜK | 03.05 |
|
4 - 2 | Mamer |
|
| LÜK | 10.05 | Hespera | 0 - 1 | Hostert |
|
| LÜK | 17.05 | Hostert | v | Racing FC | |
| LÜK | 23.05 | Rosport | v | Hostert |
| LÜKK | 04.03 | Mamer | 2 - 3 | Rosport |
|
| LÜK | 08.03 | Hespera | 0 - 1 | Mamer |
|
| LÜK | 15.03 | Mamer | 0 - 2 | Rosport |
|
| LÜK | 22.03 | Petanga | 1 - 2 | Mamer |
|
| LÜK | 04.04 | Mamer | 0 - 1 | UNA Strass |
|
| LÜK | 12.04 | Niedercorn | 1 - 1 | Mamer |
|
| LÜK | 19.04 |
|
0 - 1 | Kaerjeng |
|
| LÜK | 26.04 |
|
2 - 2 | Mamer |
|
| LÜK | 03.05 |
|
4 - 2 | Mamer |
|
| LÜK | 10.05 | Mamer | 3 - 2 | Racing FC |
|
| LÜK | 17.05 | Rodange | v | Mamer | |
| LÜK | 23.05 | Mamer | v | Jeunesse Canach |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %32 | 5 | %36 |
|
| Berabere | 6 | %21 | 3 | %21 |
|
| Kaybetti | 13 | %46 | 6 | %43 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %29 | 5 | %36 |
|
| Berabere | 3 | %11 | 2 | %14 |
|
| Kaybetti | 17 | %61 | 7 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %11 | 1 | %7 |
|
| Berabere | 17 | %61 | 8 | %57 |
|
| Kaybetti | 8 | %29 | 5 | %36 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 5 | %18 | 3 | %21 |
|
| Berabere | 15 | %54 | 6 | %43 |
|
| Kaybetti | 8 | %29 | 5 | %36 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 15 | %54 | 8 | %57 |
|
| Yok | 13 | %46 | 6 | %43 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %61 | 9 | %64 |
|
| Yok | 11 | %39 | 5 | %36 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 7 | %25 | 3 | %21 |
|
| Üst | 21 | %75 | 11 | %79 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %21 | 2 | %14 |
|
| Üst | 22 | %79 | 12 | %86 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %43 | 7 | %50 |
|
| Üst | 16 | %57 | 7 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %39 | 4 | %29 |
|
| Üst | 17 | %61 | 10 | %71 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %61 | 10 | %71 |
|
| Üst | 11 | %39 | 4 | %29 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %61 | 6 | %43 |
|
| Üst | 11 | %39 | 8 | %57 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 7 | %25 | 3 | %21 |
|
| 2-3 | 10 | %36 | 7 | %50 |
|
| 4-5 | 8 | %29 | 2 | %14 |
|
| 6+ | 3 | %11 | 2 | %14 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %21 | 2 | %14 |
|
| 2-3 | 11 | %39 | 4 | %29 |
|
| 4-5 | 8 | %29 | 5 | %36 |
|
| 6+ | 3 | %11 | 3 | %21 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2 | %7 | 1 | %7 |
|
| X/1 | 9 | %32 | 3 | %21 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 5 | %17 | 3 | %21 |
|
| 2/X | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/2 | 2 | %7 | - | - |
|
| X/2 | 3 | %10 | 2 | %14 |
|
| 2/2 | 5 | %17 | 4 | %28 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 5 | %17 | 4 | %28 |
|
| X/1 | 4 | %14 | 2 | %14 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 3 | %10 | 2 | %14 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 2 | %7 | 1 | %7 |
|
| X/2 | 8 | %28 | 2 | %14 |
|
| 2/2 | 5 | %17 | 2 | %14 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Yvan Martin Moreira Gomes |
K
|
18 | |||
| Loris Bernardy |
D
|
16 | |||
| Antoine Letievant |
D
|
18 | 1 | 2 | |
| Thibault Maquart |
O
|
22 | 1 | 1 | |
| Rayed Derbali |
O
|
26 | 1 | ||
| Cedric Baiverlin |
O
|
22 | |||
| Abdelhafid Sabri |
O
|
13 | 1 | ||
| Sofiane Bekkouche |
F
|
24 | 1 | ||
| Diogo Fernandes Lopes |
F
|
28 | 11 | ||
| Mathieu Le Roux |
F
|
28 | 1 | ||
| I. Dieme |
B
|
12 | 5 | ||
| Toplam: | 21 | ||||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Max Schreiber |
K
|
23 | |||
| Axel Ezan |
D
|
11 | 1 | ||
| Blaise Baillet |
D
|
20 | 1 | ||
| Nuno Andre Freire Fernandes |
D
|
26 | |||
| Yannick Biagui |
D
|
19 | 1 | 1 | |
| Igor Teles Santos |
O
|
26 | 5 | 1 | |
| Bilal Chibani |
O
|
11 | 2 | ||
| Benjamin Schmit |
O
|
25 | 1 | ||
| Leo Montout |
F
|
20 | 1 | ||
| Deniz Muric |
F
|
24 | 4 | ||
| L. Rapaille |
B
|
22 | 4 | ||
| Toplam: | 18 | ||||
| Diogo Fernandes Lopes | 11 |
| I. Dieme | 5 |
| Alessio Caufriez | 3 |
| Mickaël Jager | 9 |
| Igor Teles Santos | 5 |
| Deniz Muric | 4 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Differdange 03 | 28 | 62 | +40 | |
| 2 | Atert Bissen | 28 | 59 | +37 | |
| 3 | UNA Strassen | 28 | 56 | +30 | |
| 4 | Mondorf-les-Bains | 28 | 56 | +26 | |
| 5 | F91 Diddeleng | 28 | 51 | +15 | |
| 6 | UN Kaerjeng | 28 | 38 | -1 | |
| 7 | Victoria Rosport | 28 | 35 | -12 | |
| 8 | Progres Niedercorn | 28 | 34 | 0 | |
| 9 | Jeunesse Esch | 28 | 34 | -2 | |
| 10 | Racing FC | 28 | 34 | -8 | |
| 11 | Hostert | 28 | 33 | -22 | |
| 12 | Jeunesse Canach | 28 | 30 | -10 | |
| 13 | Mamer | 28 | 27 | -26 | |
| 14 | Rodange | 28 | 27 | -28 | |
| 15 | Swift Hesperange | 28 | 26 | -18 | |
| 16 | Petange | 28 | 25 | -21 | |