| Tüm Maçlar | ||
| Altay | 28 | |
| Beraberlik | 24 | |
| Karşıyaka | 18 | |
| Altay Evindeki Maçlar | ||
| Altay | 17 | |
| Beraberlik | 12 | |
| Karşıyaka | 7 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/2010 |
T1L
|
13.09.2009 | S | MS | Karşıyaka | 1 - 4 | Altay | 1 - 2 | 2,40 | 3,00 | 2,20 | ||||||||
| 2009/2010 |
T1L
|
08.02.2010 | MS | Altay | 0 - 2 | Karşıyaka | 0 - 0 | 2,10 | 2,80 | 2,70 | |||||||||
| 2009/2010 |
TBAY
|
17.05.2010 | T | MS | Karşıyaka | 0 - 0 | Altay | 0 - 0 | 2,70 | 3,00 | 2,00 | ||||||||
| 2010/2011 |
T1L
|
19.09.2010 | MS | Altay | 2 - 0 | Karşıyaka | 1 - 0 | 2,30 | 3,00 | 2,30 | |||||||||
| 2010/2011 |
T1L
|
13.02.2011 | MS | Karşıyaka | 0 - 1 |
Altay
|
0 - 0 | 2,00 | 3,00 | 2,70 | |||||||||
| 2014/2015 |
TÜK
|
24.09.2014 | Pen |
|
1 - 1 | Altay | 0 - 0 | 1,25 | 3,50 | 4,65 | |||||||||
| 2017/2018 |
T2L-B
|
19.11.2017 | MS | Karşıyaka | 1 - 2 | Altay | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2017/2018 |
T2L-B
|
08.04.2018 | MS | Altay | 1 - 2 | Karşıyaka | 1 - 0 | 1,05 | 6,00 | 10,00 | |||||||||
| 2025/2026 |
S3-4
|
26.10.2025 | MS | Altay | 1 - 1 | Karşıyaka | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
S3-4
|
01.03.2026 | MS | Karşıyaka | 3 - 1 | Altay | 1 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| S3-4 | 15.02 | Söke 1970 SK | 1 - 1 | Altay |
|
| S3-4 | 21.02 | Altay | 1 - 1 | Tire 2021 FK |
|
| S3-4 | 01.03 | Karşıyaka | 3 - 1 | Altay |
|
| S3-4 | 08.03 | Altay | 0 - 4 | Kütahyaspor |
|
| S3-4 | 15.03 | Balıkesirspor | 3 - 0 | Altay |
|
| S3-4 | 25.03 | Altay | 0 - 0 | Alanya 1221 FSK |
|
| S3-4 | 29.03 | E. Anadolu SF | 3 - 0 |
Altay
|
|
| S3-4 | 05.04 | Altay | 1 - 1 | İzmir Çoruhlu |
|
| S3-4 | 12.04 | Nazilli Bld | 0 - 3 | Altay |
|
| S3-4 | 18.04 | Altay | 2 - 0 | Afyonspor |
|
| S3-4 | 01.03 | Karşıyaka | 3 - 1 | Altay |
|
| S3-4 | 07.03 | Uşak Spor A.Ş. | 1 - 2 |
Karşıyaka
|
|
| S3-4 | 14.03 | Karşıyaka | 2 - 0 |
Ayvalıkgücü
|
|
| S3-4 | 25.03 | Denizli İYG | 0 - 5 | Karşıyaka |
|
| S3-4 | 29.03 | Karşıyaka | 0 - 0 |
Eskişehirspor
|
|
| S3-4 | 05.04 | Bornova 1877 | 0 - 5 | Karşıyaka |
|
| S3-4 | 12.04 | Karşıyaka | 5 - 0 | Söke 1970 SK |
|
| S3-4 | 18.04 | Tire 2021 FK | 1 - 1 | Karşıyaka |
|
| S3P | 24.04 | Ayvalıkgücü | 0 - 0 | Karşıyaka |
|
| S3P | 28.04 | Karşıyaka | 0 - 2 | Ayvalıkgücü |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %30 | 5 | %33 |
|
| Berabere | 7 | %23 | 5 | %33 |
|
| Kaybetti | 14 | %47 | 5 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 20 | %63 | 8 | %50 |
|
| Berabere | 8 | %25 | 6 | %38 |
|
| Kaybetti | 4 | %13 | 2 | %13 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 5 | %17 | 3 | %20 |
|
| Berabere | 11 | %37 | 7 | %47 |
|
| Kaybetti | 13 | %43 | 5 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %44 | 6 | %38 |
|
| Berabere | 13 | %41 | 7 | %44 |
|
| Kaybetti | 5 | %16 | 3 | %19 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 11 | %38 | 5 | %33 |
|
| Yok | 18 | %62 | 10 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 14 | %44 | 7 | %44 |
|
| Yok | 18 | %56 | 9 | %56 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %28 | 5 | %33 |
|
| Üst | 21 | %72 | 10 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %28 | 4 | %25 |
|
| Üst | 23 | %72 | 12 | %75 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %57 | 10 | %67 |
|
| Üst | 13 | %43 | 5 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %47 | 7 | %44 |
|
| Üst | 17 | %53 | 9 | %56 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 24 | %83 | 12 | %80 |
|
| Üst | 5 | %17 | 3 | %20 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 23 | %72 | 12 | %75 |
|
| Üst | 9 | %28 | 4 | %25 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 8 | %28 | 5 | %33 |
|
| 2-3 | 16 | %55 | 7 | %47 |
|
| 4-5 | 5 | %17 | 3 | %20 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 9 | %28 | 4 | %25 |
|
| 2-3 | 14 | %44 | 8 | %50 |
|
| 4-5 | 8 | %25 | 3 | %19 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 10 | %33 | 3 | %20 |
|
| X/1 | 4 | %13 | 2 | %13 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 1 | %3 | - | - |
|
| X/X | 3 | %10 | 3 | %20 |
|
| 2/X | 3 | %10 | 2 | %13 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 4 | %13 | 2 | %13 |
|
| 2/2 | 4 | %13 | 3 | %20 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 10 | %31 | 2 | %12 |
|
| X/1 | 2 | %6 | - | - |
|
| 2/1 | 2 | %6 | - | - |
|
| 1/X | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| X/X | 7 | %21 | 5 | %31 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 4 | %12 | 2 | %12 |
|
| 2/2 | 6 | %18 | 6 | %37 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ulaş Hasan Özçelik |
K
|
12 | |||
| İbrahim Kıravi |
D
|
15 | 1 | ||
| Özgür Özkaya |
D
|
0,05 M € | 27 | 3 | 1 |
| Sefa Özdemir |
D
|
0,10 M € | 28 | 2 | |
| Emre Tangeldi |
O
|
27 | 2 | ||
| Ege Parmaksız |
O
|
0,03 M € | 27 | ||
| Ceyhun Gülselam |
O
|
0,05 M € | 22 | 1 | |
| Mehmet Nur Kaymaz |
O
|
0,10 M € | 21 | 1 | |
| Yunus Efe Sarıkaya |
O
|
27 | |||
| Deniz Kadah |
F
|
0,05 M € | 11 | 1 | |
| Arif Yanarlı |
B
|
15 | |||
| Toplam: | 0,38 M € | 11 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Muharrem Tunay Meral |
K
|
0,01 M € | 24 | ||
| İlyas Ural |
D
|
0,05 M € | 7 | ||
| Ensar Akgün |
D
|
0,28 M € | 28 | 4 | |
| Harun Kaya |
D
|
0,10 M € | 24 | ||
| Alpay Eroğlu |
O
|
28 | 6 | ||
| Mücahit Aslan |
O
|
16 | 3 | ||
| Ömer Faruk Sezgin |
F
|
14 | 15 | ||
| Erhan Öztürk |
F
|
21 | 5 | ||
| Yakup Arda Kılıç |
F
|
0,08 M € | 7 | 1 | |
| Berat Şahin |
B
|
26 | 2 | 1 | |
| C. Turhan |
B
|
5 | |||
| Toplam: | 0,51 M € | 36 | |||
| Ünal Kavlak | 6 |
| Özgür Özkaya | 3 |
| Ali Kızılkuyu | 3 |
| Ömer Faruk Sezgin | 15 |
| Yasin Uzunoğlu | 12 |
| Onur İnan | 6 |
Murat Kasap
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | Alt | Üst | ||||||
| 2025/2026 | S3-4 |
26.10.2025 | MS | Altay | 1 - 1 | Karşıyaka | 0 - 0 | ||||||||
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| İçerde | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 6 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| Deplasmanda | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Yusuf Şimşek | 0 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Burhanettin Basatemür | 0 | |
| Yusuf Şimşek Evindeki Maçlar | ||||
| Yusuf Şimşek | 0 | |||
| Beraberlik | 1 | |||
| Burhanettin Basatemür | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
5.54
|
X
3.93
|
2
1.27
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kütahyaspor | 30 | 75 | +51 | |
| 2 | Eskişehirspor | 30 | 71 | +56 | |
| 3 | Karşıyaka | 30 | 67 | +45 | |
| 4 | Ayvalıkgücü Belediyespor | 30 | 59 | +32 | |
| 5 | Balıkesirspor | 30 | 58 | +35 | |
| 6 | Uşak Spor A.Ş. | 30 | 48 | 0 | |
| 7 | Denizli İY Güreller | 30 | 47 | +4 | |
| 8 | Alanya 1221 FSK | 30 | 38 | -5 | |
| 9 | Tire 2021 FK | 30 | 37 | +8 | |
| 10 | Eskişehir Anadolu SF | 30 | 35 | +2 | |
| 11 | Söke 1970 SK | 30 | 35 | -4 | |
| 12 | Altay | 30 | 28 | -12 | |
| 13 | İzmir Çoruhlu FK | 30 | 23 | -38 | |
| 14 | Afyonspor Kulübü | 30 | 22 | -30 | |
| 15 | Bornova 1877 | 30 | 21 | -33 | |
| 16 | Nazilli Belediyespor | 30 | 1 | -111 | |