| Tüm Maçlar | ||
| Benfica | 19 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Arouca | 1 | |
| Benfica Evindeki Maçlar | ||
| Benfica | 10 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Arouca | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 |
POR
|
21.01.2022 | MS | Arouca | 0 - 2 | Benfica | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
POR
|
05.08.2022 | MS | Benfica | 4 - 0 |
Arouca
|
3 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
POR
|
01.02.2023 | MS | Arouca | 0 - 3 | Benfica | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
PRLK
|
31.10.2023 | MS | Arouca | 0 - 2 | Benfica | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
POR
|
06.01.2024 | MS | Arouca | 0 - 3 | Benfica | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
POR
|
12.05.2024 | MS | Benfica | 5 - 0 | Arouca | 3 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
POR
|
01.12.2024 | MS | Arouca | 0 - 2 | Benfica | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
POR
|
13.04.2025 | MS | Benfica | 2 - 2 | Arouca | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
POR
|
25.10.2025 | MS | Benfica | 5 - 0 | Arouca | 3 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
POR
|
14.03.2026 | MS |
|
1 - 2 |
Benfica
|
1 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| POR | 02.03 | Gil Vicente | 1 - 2 | Benfica |
|
| POR | 08.03 | Benfica | 2 - 2 | Porto |
|
| POR | 14.03 |
|
1 - 2 |
Benfica
|
|
| POR | 21.03 | Benfica | 3 - 0 | V.Guimaraes |
|
| POR | 06.04 | Casa Pia | 1 - 1 | Benfica |
|
| POR | 12.04 | Benfica | 2 - 0 | Nacional |
|
| POR | 19.04 | Sporting CP | 1 - 2 | Benfica |
|
| POR | 25.04 | Benfica | 4 - 1 | Moreirense |
|
| POR | 02.05 | Famalicao | 2 - 2 |
Benfica
|
|
| POR | 11.05 | Benfica | 2 - 2 | Braga |
|
| POR | 17.05 | Estoril | v | Benfica |
| POR | 27.02 | Porto | 3 - 1 | Arouca |
|
| POR | 06.03 | Famalicao | 1 - 0 | Arouca |
|
| POR | 14.03 |
|
1 - 2 |
Benfica
|
|
| POR | 21.03 | Moreirense | 0 - 1 | Arouca |
|
| POR | 06.04 | Arouca | 3 - 2 | Estoril |
|
| POR | 12.04 |
|
1 - 0 | Arouca |
|
| POR | 19.04 | Arouca | 1 - 0 | Estrela |
|
| POR | 24.04 | Alverca | 2 - 1 | Arouca |
|
| POR | 02.05 |
|
2 - 2 | Santa Clara |
|
| POR | 11.05 | Gil Vicente | 1 - 3 | Arouca |
|
| POR | 17.05 | Arouca | v | Tondela |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 22 | %67 | 11 | %65 |
|
| Berabere | 11 | %33 | 6 | %35 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 11 | %33 | 5 | %29 |
|
| Berabere | 6 | %18 | 2 | %12 |
|
| Kaybetti | 16 | %48 | 10 | %59 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 19 | %58 | 11 | %65 |
|
| Berabere | 11 | %33 | 5 | %29 |
|
| Kaybetti | 3 | %9 | 1 | %6 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %18 | 2 | %12 |
|
| Berabere | 14 | %42 | 8 | %47 |
|
| Kaybetti | 13 | %39 | 7 | %41 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 19 | %58 | 10 | %59 |
|
| Yok | 14 | %42 | 7 | %41 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 18 | %55 | 9 | %53 |
|
| Yok | 15 | %45 | 8 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %12 | 1 | %6 |
|
| Üst | 29 | %88 | 16 | %94 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 7 | %21 | 5 | %29 |
|
| Üst | 26 | %79 | 12 | %71 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %30 | 5 | %29 |
|
| Üst | 23 | %70 | 12 | %71 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %33 | 6 | %35 |
|
| Üst | 22 | %67 | 11 | %65 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 23 | %70 | 10 | %59 |
|
| Üst | 10 | %30 | 7 | %41 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %52 | 9 | %53 |
|
| Üst | 16 | %48 | 8 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %12 | 1 | %6 |
|
| 2-3 | 19 | %58 | 9 | %53 |
|
| 4-5 | 10 | %30 | 7 | %41 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 7 | %21 | 5 | %29 |
|
| 2-3 | 10 | %30 | 4 | %24 |
|
| 4-5 | 13 | %39 | 6 | %35 |
|
| 6+ | 3 | %9 | 2 | %12 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 10 | %30 | 10 | %58 |
|
| X/1 | 1 | %3 | 1 | %5 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 2 | %6 | 1 | %5 |
|
| X/X | 7 | %21 | 4 | %23 |
|
| 2/X | 2 | %6 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | 1 | %3 | - | - |
|
| X/2 | 3 | %9 | - | - |
|
| 2/2 | 7 | %21 | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 8 | %24 | 7 | %41 |
|
| X/1 | 7 | %21 | 3 | %17 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/X | 2 | %6 | - | - |
|
| X/X | 4 | %12 | 2 | %11 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %3 | - | - |
|
| X/2 | 3 | %9 | 3 | %17 |
|
| 2/2 | 7 | %21 | 2 | %11 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Anatolii Trubin |
K
|
25,00 M € | 31 | ||
| Tomas Lemos Araujo |
D
|
22 | 1 | ||
| Antonio Silva |
D
|
33,00 M € | 26 | 1 | |
| Samuel Dahl |
D
|
6,50 M € | 32 | 1 | |
| Amar Dedic |
D
|
16,00 M € | 23 | 1 | 2 |
| Andreas Schjelderup |
O
|
14,00 M € | 27 | 7 | |
| Franjo Ivanovic |
O
|
4,50 M € | 25 | 6 | |
| Fredrik Aursnes |
O
|
21,00 M € | 27 | 3 | |
| Leandro Barreiro |
O
|
13,00 M € | 30 | 3 | |
| Rafa Silva |
O
|
8,75 M € | 15 | 4 | |
| Gianluca Prestianni |
F
|
7,50 M € | 28 | 3 | 1 |
| Toplam: | 149,25 M € | 30 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Ignacio De Arruabarrena |
K
|
15 | |||
| Javier Sanchez |
D
|
2,50 M € | 14 | ||
| Bas Kuipers |
D
|
0,35 M € | 16 | 1 | |
| Jose Fontan |
O
|
0,05 M € | 30 | 2 | 3 |
| Tiago Esgaio |
O
|
28 | 2 | ||
| Nais Djouahra |
O
|
33 | 6 | ||
| Espen van Ee |
O
|
0,70 M € | 25 | 2 | |
| Alfonso Trezza Hernández |
F
|
31 | 8 | 1 | |
| Ivan Barbero |
F
|
0,25 M € | 30 | 9 | |
| Taichi Fukui |
B
|
32 | 3 | 1 | |
| Pablo Gozalbez |
B
|
0,50 M € | 27 | 1 | |
| Toplam: | 4,35 M € | 34 | |||
| Vangelis Pavlidis | 22 |
| Andreas Schjelderup | 7 |
| Franjo Ivanovic | 6 |
| Ivan Barbero | 9 |
| Alfonso Trezza Hernández | 8 |
| Lee Hyun-Ju | 6 |
Helder Carvalho
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | Alt | Üst | ||||||
| 2025/2026 | POR |
25.10.2025 | MS | Benfica | 5 - 0 | Arouca | 3 - 0 | ||||||||
| 2023/2024 | PRLK |
31.10.2023 | MS | Arouca | 0 - 2 | Benfica | 0 - 1 | ||||||||
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| İçerde | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 |
| Deplasmanda | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Jose Mourinho | 2 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Vasco Seabra | 0 | |
| Jose Mourinho Evindeki Maçlar | ||||
| Jose Mourinho | 1 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Vasco Seabra | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
-
|
X
6.81
|
2
12.30
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 33 | 85 | +47 | |
| 2 | Sporting CP | 33 | 79 | +62 | |
| 3 | Benfica | 33 | 77 | +47 | |
| 4 | Sporting Braga | 33 | 58 | +28 | |
| 5 | Famalicao | 33 | 53 | +12 | |
| 6 | Gil Vicente | 33 | 50 | +12 | |
| 7 | Moreirense | 33 | 42 | -12 | |
| 8 | Vitoria Guimaraes | 33 | 42 | -10 | |
| 9 | Estoril | 33 | 39 | -1 | |
| 10 | Arouca | 33 | 39 | -19 | |
| 11 | Alverca | 33 | 39 | -16 | |
| 12 | Santa Clara | 33 | 36 | -8 | |
| 13 | Rio Ave | 33 | 35 | -22 | |
| 14 | Nacional | 33 | 31 | -10 | |
| 15 | Estrela | 33 | 29 | -18 | |
| 16 | Casa Pia | 33 | 29 | -26 | |
| 17 | Tondela | 33 | 28 | -26 | |
| 18 | AVS | 33 | 20 | -40 | |