| Tüm Maçlar | ||
| Jesenice | 2 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Krsko | 0 | |
| Jesenice Evindeki Maçlar | ||
| Jesenice | 1 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Krsko | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
SLVN2
|
16.08.2025 | MS | Krsko | 0 - 4 | Jesenice | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
SLVN2
|
01.03.2026 | MS | Jesenice | 1 - 0 | Krsko | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2026/2027 |
SLVN2
|
14.08.2026 | MS | Jesenice | 1 - 1 | Krsko | 1 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| SLVN2 | 30.04 | Jesenice | 0 - 3 | Triglav |
|
| SLVN2 | 07.05 | ND Slovan Ljubl | 1 - 0 | Jesenice |
|
| SLVN2 | 10.05 | Jesenice | 2 - 1 | Rudar Velenje |
|
| SLVN2 | 15.05 | Novo Mesto | 3 - 2 | Jesenice |
|
| SLVN2 | 23.05 | Jesenice | 0 - 1 | Dravinja |
|
| SLVN2 | 08.08 | Jesenice | 0 - 3 | Tabor Sezana |
|
| SLVN2 | 14.08 | Jesenice | 1 - 1 | Krsko |
|
| SLVNKK | 18.08 | Jesenice | 0 - 2 | Triglav |
|
| SLVN2 | 21.08 | Jadran | 0 - 2 | Jesenice |
|
| SLVN2 | 29.08 | Jesenice | 3 - 1 |
Beltinci
|
|
| SLVN2 | 05.09 | Novo Mesto | v | Jesenice | |
| SLVN2 | 12.09 | Jesenice | v | Ilirija | |
| SLVN2 | 20.09 | Bilje | v | Jesenice |
| SLVN2 | 07.05 | Rudar Velenje | 3 - 0 | Krsko |
|
| SLVN2 | 10.05 | Krsko | 0 - 4 | Novo Mesto |
|
| SLVN2 | 16.05 | Dravinja | 2 - 1 | Krsko |
|
| SLVN2 | 23.05 | Krsko | 2 - 0 | Gorica |
|
| SLVN2 | 08.08 | Krsko | 2 - 1 | ND Primorje |
|
| SLVN2 | 14.08 | Jesenice | 1 - 1 | Krsko |
|
| SLVNKK | 18.08 | Lasko | 0 - 6 | Krsko |
|
| SLVN2 | 23.08 | Krsko | 0 - 6 | Tabor Sezana |
|
| SLVN2 | 29.08 | Krsko | 0 - 0 | Jadran |
|
| SLVNK | 01.09 | Smarje Pri J | 0 - 9 | Krsko |
|
| SLVN2 | 05.09 | Beltinci | v | Krsko | |
| SLVN2 | 12.09 | Krsko | v | Novo Mesto | |
| SLVN2 | 20.09 | Ilirija | v | Krsko |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %13 | 2 | %13 |
|
| Berabere | 6 | %20 | 3 | %20 |
|
| Kaybetti | 20 | %67 | 10 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 7 | %23 | 3 | %20 |
|
| Berabere | 5 | %17 | 2 | %13 |
|
| Kaybetti | 18 | %60 | 10 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %13 | 2 | %13 |
|
| Berabere | 13 | %43 | 5 | %33 |
|
| Kaybetti | 11 | %37 | 6 | %40 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %20 | 2 | %13 |
|
| Berabere | 7 | %23 | 4 | %27 |
|
| Kaybetti | 13 | %43 | 7 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 13 | %43 | 7 | %47 |
|
| Yok | 17 | %57 | 8 | %53 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 13 | %43 | 8 | %53 |
|
| Yok | 17 | %57 | 7 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %20 | 3 | %20 |
|
| Üst | 24 | %80 | 12 | %80 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %13 | 3 | %20 |
|
| Üst | 26 | %87 | 12 | %80 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %43 | 5 | %33 |
|
| Üst | 17 | %57 | 10 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %43 | 5 | %33 |
|
| Üst | 17 | %57 | 10 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 20 | %67 | 11 | %73 |
|
| Üst | 10 | %33 | 4 | %27 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 21 | %70 | 11 | %73 |
|
| Üst | 9 | %30 | 4 | %27 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %20 | 3 | %20 |
|
| 2-3 | 14 | %47 | 8 | %53 |
|
| 4-5 | 5 | %17 | 3 | %20 |
|
| 6+ | 5 | %17 | 1 | %7 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %13 | 3 | %20 |
|
| 2-3 | 17 | %57 | 8 | %53 |
|
| 4-5 | 8 | %27 | 3 | %20 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 6 | %20 | 1 | %6 |
|
| X/1 | 5 | %16 | 1 | %6 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 3 | %10 | - | - |
|
| 2/X | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| 1/2 | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| X/2 | 5 | %16 | 4 | %26 |
|
| 2/2 | 6 | %20 | 5 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 8 | %26 | 6 | %40 |
|
| X/1 | 3 | %10 | 2 | %13 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| 1/X | 1 | %3 | - | - |
|
| X/X | 2 | %6 | 1 | %6 |
|
| 2/X | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| 1/2 | 2 | %6 | 1 | %6 |
|
| X/2 | 2 | %6 | 1 | %6 |
|
| 2/2 | 6 | %20 | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Denis Solakovic |
D
|
23 | 1 | ||
| Marijan Or?oli? |
D
|
19 | 1 | ||
| Anej Kujovic |
D
|
22 | |||
| Borna Panic |
O
|
12 | 1 | 1 | |
| A. Tali? |
B
|
17 | |||
| Q. Ngobese |
B
|
26 | |||
| Luka Dakic |
B
|
6 | |||
| K. Daki? |
B
|
14 | 3 | ||
| G. Kukavica |
B
|
17 | |||
| A. Ahmetaj |
B
|
28 | 3 | ||
| D. Stanojevi? |
B
|
27 | |||
| Toplam: | 9 | ||||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Marko Zalokar |
K
|
30 | |||
| Gabriel Bacan |
D
|
26 | |||
| Jan Zupancic |
D
|
27 | |||
| Jure Zupan |
O
|
13 | |||
| Tomaz Zakrajsek |
O
|
29 | 2 | ||
| F. Penezic |
B
|
20 | 1 | ||
| N. Pirc |
B
|
14 | 2 | ||
| J. Zba?nik |
B
|
17 | |||
| N. Radovi? |
B
|
30 | 8 | ||
| S. Opa?i? |
B
|
29 | 2 | ||
| T. Petan?i? |
B
|
29 | |||
| Toplam: | 15 | ||||
| Lazar Ikac | 5 |
| K. Daki? | 3 |
| R. Mavra | 3 |
| N. Radovi? | 8 |
| S. Opa?i? | 2 |
| Tomaz Zakrajsek | 2 |
|
1
1.96
|
X
2.95
|
2
2.57
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | NK Brinje | 30 | 75 | +44 | |
| 2 | Nafta | 30 | 75 | +42 | |
| 3 | Triglav | 30 | 64 | +44 | |
| 4 | Beltinci | 30 | 60 | +30 | |
| 5 | Tabor Sezana | 30 | 50 | +4 | |
| 6 | Bistrica | 30 | 45 | +14 | |
| 7 | Rudar Velenje | 30 | 37 | +7 | |
| 8 | Dravinja | 30 | 37 | -12 | |
| 9 | Bilje | 30 | 34 | -20 | |
| 10 | Jadran Dekani | 30 | 33 | -6 | |
| 11 | ND Slovan Ljubljana | 30 | 32 | -20 | |
| 12 | Krka | 30 | 29 | -19 | |
| 13 | Ilirija | 30 | 27 | -14 | |
| 14 | Krsko | 30 | 26 | -38 | |
| 15 | Gorica | 30 | 22 | -14 | |
| 16 | Jesenice | 30 | 18 | -42 | |