| Tüm Maçlar | ||
| Eibar | 9 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Almeria | 6 | |
| Eibar Evindeki Maçlar | ||
| Eibar | 7 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Almeria | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2005/2006 |
İS2
|
16.10.2005 | MS | Almeria | 1 - 1 | Eibar | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2005/2006 |
İS2
|
19.03.2006 | MS | Eibar | 0 - 1 | Almeria | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2014/2015 |
İS1
|
08.12.2014 | MS | Eibar | 5 - 2 | Almeria | 3 - 1 | 1,80 | 3,10 | 3,10 | |||||||||
| 2014/2015 |
İS1
|
26.04.2015 | MS | Almeria | 2 - 0 | Eibar | 1 - 0 | 1,85 | 3,00 | 3,10 | |||||||||
| 2021/2022 |
İS2
|
15.10.2021 | MS | Eibar | 1 - 0 | Almeria | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
İS2
|
24.01.2022 | MS | Almeria | 0 - 2 | Eibar | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İS2
|
22.09.2024 | MS | Almeria | 2 - 2 |
Eibar
|
0 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İS2
|
07.03.2025 | MS | Eibar | 1 - 0 | Almeria | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İS2
|
01.11.2025 | MS | Almeria | 3 - 1 | Eibar | 3 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İS2
|
25.01.2026 | MS | Eibar | 1 - 0 | Almeria | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İS2 | 15.03 | Eibar | 0 - 0 | Burgos |
|
| İS2 | 21.03 | FC Andorra | 0 - 1 | Eibar |
|
| İS2 | 29.03 | Eibar | 3 - 1 | Las Palmas |
|
| İS2 | 02.04 | R. Sociedad II | 0 - 1 | Eibar |
|
| İS2 | 05.04 | Eibar | 3 - 0 | Ceuta |
|
| İS2 | 13.04 | Valladolid | 0 - 0 | Eibar |
|
| İS2 | 19.04 | Eibar | 2 - 1 |
Huesca
|
|
| İS2 | 24.04 | Albacete | 0 - 3 | Eibar |
|
| İS2 | 02.05 | Eibar | 2 - 4 | Malaga |
|
| İS2 | 10.05 | Mirandes | 0 - 1 | Eibar |
|
| İS2 | 16.05 | CyD Leonesa | v | Eibar | |
| İS2 | 24.05 | Eibar | v | Cordoba | |
| İS2 | 31.05 | CD Castellon | v | Eibar |
| İS2 | 14.03 | Real Zaragoza | 2 - 0 | Almeria |
|
| İS2 | 20.03 | Huesca | 1 - 3 |
Almeria
|
|
| İS2 | 29.03 | Almeria | 5 - 1 | R. Sociedad II |
|
| İS2 | 02.04 |
|
2 - 0 | Almeria |
|
| İS2 | 05.04 | Almeria | 2 - 1 | Leganes |
|
| İS2 | 12.04 |
|
5 - 1 |
Almeria
|
|
| İS2 | 19.04 |
|
3 - 2 |
Malaga
|
|
| İS2 | 26.04 | Granada | 2 - 4 | Almeria |
|
| İS2 | 04.05 | Almeria | 4 - 2 | Mirandes |
|
| İS2 | 09.05 | Burgos | 0 - 0 | Almeria |
|
| İS2 | 16.05 | Almeria | v | Las Palmas | |
| İS2 | 24.05 | Sport.Gijon | v | Almeria | |
| İS2 | 31.05 | Almeria | v | Valladolid |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 18 | %46 | 13 | %65 |
|
| Berabere | 10 | %26 | 4 | %20 |
|
| Kaybetti | 11 | %28 | 3 | %15 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 21 | %54 | 7 | %35 |
|
| Berabere | 8 | %21 | 6 | %30 |
|
| Kaybetti | 10 | %26 | 7 | %35 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %33 | 7 | %35 |
|
| Berabere | 16 | %41 | 9 | %45 |
|
| Kaybetti | 10 | %26 | 4 | %20 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %36 | 6 | %30 |
|
| Berabere | 20 | %51 | 10 | %50 |
|
| Kaybetti | 5 | %13 | 4 | %20 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %44 | 11 | %55 |
|
| Yok | 22 | %56 | 9 | %45 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 28 | %72 | 13 | %65 |
|
| Yok | 11 | %28 | 7 | %35 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 16 | %41 | 5 | %25 |
|
| Üst | 23 | %59 | 15 | %75 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %15 | 4 | %20 |
|
| Üst | 33 | %85 | 16 | %80 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 21 | %54 | 7 | %35 |
|
| Üst | 18 | %46 | 13 | %65 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %28 | 9 | %45 |
|
| Üst | 28 | %72 | 11 | %55 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 32 | %82 | 16 | %80 |
|
| Üst | 7 | %18 | 4 | %20 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 22 | %56 | 13 | %65 |
|
| Üst | 17 | %44 | 7 | %35 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 16 | %41 | 5 | %25 |
|
| 2-3 | 16 | %41 | 11 | %55 |
|
| 4-5 | 6 | %15 | 3 | %15 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 1 | %5 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %15 | 4 | %20 |
|
| 2-3 | 16 | %41 | 9 | %45 |
|
| 4-5 | 10 | %26 | 5 | %25 |
|
| 6+ | 7 | %18 | 2 | %10 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 11 | %28 | 6 | %30 |
|
| X/1 | 7 | %17 | 4 | %20 |
|
| 2/1 | 3 | %7 | 3 | %15 |
|
| 1/X | 1 | %2 | - | - |
|
| X/X | 7 | %17 | 3 | %15 |
|
| 2/X | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| X/2 | 2 | %5 | 2 | %10 |
|
| 2/2 | 5 | %12 | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 10 | %25 | 4 | %20 |
|
| X/1 | 10 | %25 | 3 | %15 |
|
| 2/1 | 1 | %2 | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 7 | %17 | 5 | %25 |
|
| 2/X | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | 2 | %5 | - | - |
|
| X/2 | 3 | %7 | 2 | %10 |
|
| 2/2 | 5 | %12 | 5 | %25 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Jon Magunagoitia |
K
|
39 | |||
| Anaitz Arbilla |
D
|
1,25 M € | 31 | 4 | 2 |
| Malcom Ares Djalo |
D
|
2,00 M € | 25 | 2 | |
| Marco Moreno Ojeda |
D
|
27 | |||
| Jair Amador |
D
|
0,45 M € | 19 | ||
| Sergio Alvarez |
O
|
1,25 M € | 33 | 2 | |
| Aleix Garrido |
O
|
32 | |||
| Sergio Cubero |
O
|
32 | 1 | ||
| Jose Corpas |
O
|
37 | 5 | ||
| Jon Magunazelaia |
O
|
1,00 M € | 31 | 2 | |
| Jon Bautista |
F
|
1,50 M € | 35 | 6 | |
| Toplam: | 7,45 M € | 22 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Andres Fernandez |
K
|
0,70 M € | 39 | ||
| Alex Munoz |
D
|
1,20 M € | 33 | 4 | |
| Federico Bonini |
D
|
33 | 1 | ||
| Marcos Luna Marcos Ruiz |
D
|
29 | |||
| Rodrigo Ely |
D
|
1,75 M € | 9 | ||
| Sergio Calvo |
O
|
7,50 M € | 39 | 24 | |
| Adrian Embarba |
O
|
2,00 M € | 37 | 14 | 1 |
| Dion Lopy |
O
|
5,50 M € | 24 | 3 | 2 |
| Stefan Dzodic |
O
|
29 | 1 | ||
| Leo Baptistao |
F
|
1,50 M € | 33 | 9 | 1 |
| Miguel De La Fuente |
F
|
2,50 M € | 18 | 4 | |
| Toplam: | 22,65 M € | 60 | |||
| Javier Marton Anso | 12 |
| Jon Bautista | 6 |
| Jose Corpas | 5 |
| Sergio Calvo | 24 |
| Adrian Embarba | 14 |
| Leo Baptistao | 9 |
Alejandro Morilla
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | Alt | Üst | ||||||
| 2025/2026 | İS2 |
25.01.2026 | MS | Eibar | 1 - 0 | Almeria | 0 - 0 | ||||||||
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| İçerde | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Deplasmanda | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Benat San Jose | 2 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Rubi | 0 | |
| Benat San Jose Evindeki Maçlar | ||||
| Benat San Jose | 2 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Rubi | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
2.03
|
X
2.98
|
2
2.84
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Racing Santander | 39 | 75 | +23 | |
| 2 | Deportivo La Coruna | 39 | 71 | +19 | |
| 3 | Almeria | 39 | 71 | +20 | |
| 4 | Malaga | 39 | 66 | +18 | |
| 5 | Las Palmas | 39 | 66 | +15 | |
| 6 | CD Castellon | 39 | 65 | +17 | |
| 7 | Eibar | 39 | 64 | +12 | |
| 8 | Burgos | 39 | 63 | +11 | |
| 9 | Cordoba | 39 | 60 | -1 | |
| 10 | FC Andorra | 39 | 58 | +12 | |
| 11 | Ceuta | 39 | 55 | -12 | |
| 12 | Albacete | 39 | 53 | -1 | |
| 13 | Sporting Gijon | 39 | 52 | +1 | |
| 14 | Granada | 39 | 48 | -2 | |
| 15 | Valladolid | 39 | 46 | -7 | |
| 16 | Real Sociedad II | 39 | 45 | -7 | |
| 17 | Leganes | 39 | 42 | -6 | |
| 18 | Cadiz | 39 | 39 | -20 | |
| 19 | Huesca | 39 | 36 | -21 | |
| 20 | Mirandes | 39 | 36 | -23 | |
| 21 | Real Zaragoza | 39 | 35 | -20 | |
| 22 | Cultural Leonesa | 39 | 33 | -28 | |