| Tüm Maçlar | ||
| Granada | 3 | |
| Beraberlik | 7 | |
| Eibar | 14 | |
| Granada Evindeki Maçlar | ||
| Granada | 2 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Eibar | 6 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 |
İS1
|
20.12.2019 | MS | Eibar | 3 - 0 | Granada | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2019/2020 |
İS1
|
28.06.2020 | S | MS | Granada | 1 - 2 | Eibar | 0 - 1 | |||||||||||
| 2020/2021 |
İS1
|
03.01.2021 | MS | Eibar | 2 - 0 | Granada | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2020/2021 |
İS1
|
22.04.2021 | S | MS | Granada | 4 - 1 | Eibar | 2 - 0 | |||||||||||
| 2022/2023 |
İS2
|
12.09.2022 | MS | Eibar | 4 - 0 | Granada | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
İS2
|
30.04.2023 | MS | Granada | 1 - 1 | Eibar | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İS2
|
21.12.2024 | MS | Eibar | 1 - 1 |
Granada
|
1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İS2
|
12.05.2025 | MS | Granada | 0 - 2 | Eibar | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İS2
|
22.08.2025 | MS | Eibar | 3 - 0 |
Granada
|
1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İS2
|
19.01.2026 | MS | Granada | 0 - 0 | Eibar | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İS2 | 15.03 | Granada | 1 - 1 | FC Andorra |
|
| İS2 | 22.03 | R. Sociedad II | 0 - 2 | Granada |
|
| İS2 | 28.03 | Granada | 4 - 2 | Huesca |
|
| İS2 | 02.04 | Las Palmas | 2 - 0 | Granada |
|
| İS2 | 06.04 | CD Castellon | 3 - 2 | Granada |
|
| İS2 | 12.04 |
|
1 - 0 |
CyD Leonesa
|
|
| İS2 | 19.04 | Albacete | 4 - 1 | Granada |
|
| İS2 | 26.04 | Granada | 2 - 4 | Almeria |
|
| İS2 | 01.05 | Real Zaragoza | 0 - 1 |
Granada
|
|
| İS2 | 10.05 |
|
1 - 0 | Granada |
|
| İS2 | 16.05 | Granada | v | Burgos | |
| İS2 | 24.05 | Mirandes | v | Granada | |
| İS2 | 31.05 | Granada | v | Sport.Gijon |
| İS2 | 15.03 | Eibar | 0 - 0 | Burgos |
|
| İS2 | 21.03 | FC Andorra | 0 - 1 | Eibar |
|
| İS2 | 29.03 | Eibar | 3 - 1 | Las Palmas |
|
| İS2 | 02.04 | R. Sociedad II | 0 - 1 | Eibar |
|
| İS2 | 05.04 | Eibar | 3 - 0 | Ceuta |
|
| İS2 | 13.04 | Valladolid | 0 - 0 | Eibar |
|
| İS2 | 19.04 | Eibar | 2 - 1 |
Huesca
|
|
| İS2 | 24.04 | Albacete | 0 - 3 | Eibar |
|
| İS2 | 02.05 | Eibar | 2 - 4 | Malaga |
|
| İS2 | 10.05 | Mirandes | 0 - 1 | Eibar |
|
| İS2 | 16.05 | CyD Leonesa | v | Eibar | |
| İS2 | 24.05 | Eibar | v | Cordoba | |
| İS2 | 31.05 | CD Castellon | v | Eibar |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %31 | 6 | %32 |
|
| Berabere | 12 | %31 | 8 | %42 |
|
| Kaybetti | 15 | %38 | 5 | %26 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 18 | %46 | 5 | %26 |
|
| Berabere | 10 | %26 | 6 | %32 |
|
| Kaybetti | 11 | %28 | 8 | %42 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %31 | 6 | %32 |
|
| Berabere | 17 | %44 | 10 | %53 |
|
| Kaybetti | 10 | %26 | 3 | %16 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %33 | 6 | %32 |
|
| Berabere | 16 | %41 | 7 | %37 |
|
| Kaybetti | 10 | %26 | 6 | %32 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 20 | %51 | 11 | %58 |
|
| Yok | 19 | %49 | 8 | %42 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %44 | 6 | %32 |
|
| Yok | 22 | %56 | 13 | %68 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %36 | 7 | %37 |
|
| Üst | 25 | %64 | 12 | %63 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 16 | %41 | 11 | %58 |
|
| Üst | 23 | %59 | 8 | %42 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 23 | %59 | 12 | %63 |
|
| Üst | 16 | %41 | 7 | %37 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 21 | %54 | 14 | %74 |
|
| Üst | 18 | %46 | 5 | %26 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 28 | %72 | 13 | %68 |
|
| Üst | 11 | %28 | 6 | %32 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 32 | %82 | 16 | %84 |
|
| Üst | 7 | %18 | 3 | %16 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 14 | %36 | 7 | %37 |
|
| 2-3 | 14 | %36 | 6 | %32 |
|
| 4-5 | 7 | %18 | 2 | %11 |
|
| 6+ | 4 | %10 | 4 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 16 | %41 | 11 | %58 |
|
| 2-3 | 16 | %41 | 5 | %26 |
|
| 4-5 | 6 | %15 | 3 | %16 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 10 | %25 | 5 | %26 |
|
| X/1 | 5 | %12 | 1 | %5 |
|
| 2/1 | 1 | %2 | - | - |
|
| 1/X | 3 | %7 | 1 | %5 |
|
| X/X | 9 | %23 | 7 | %36 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 3 | %7 | 2 | %10 |
|
| 2/2 | 8 | %20 | 3 | %15 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 11 | %28 | 5 | %26 |
|
| X/1 | 7 | %17 | 3 | %15 |
|
| 2/1 | 3 | %7 | - | - |
|
| 1/X | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| X/X | 7 | %17 | 4 | %21 |
|
| 2/X | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | 1 | %2 | - | - |
|
| X/2 | 2 | %5 | - | - |
|
| 2/2 | 5 | %12 | 5 | %26 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ander Astralaga |
K
|
13 | |||
| Baila Diallo |
D
|
31 | 1 | ||
| Pau Casadesus Castro |
D
|
22 | 1 | ||
| Ruben Alcaraz |
O
|
2,25 M € | 31 | 4 | |
| Pablo Saenz Ezquerra |
O
|
30 | 4 | ||
| Jose Arnaiz |
O
|
2,00 M € | 32 | 7 | |
| Pedro Serra |
O
|
36 | 6 | ||
| Manuel Trigueros |
O
|
2,25 M € | 29 | ||
| Rayan Zinebi |
B
|
2 | |||
| Juanjo |
B
|
2 | |||
| Loïc Williams |
B
|
35 | 1 | ||
| Toplam: | 6,50 M € | 22 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Jon Magunagoitia |
K
|
39 | |||
| Anaitz Arbilla |
D
|
1,25 M € | 31 | 4 | 2 |
| Malcom Ares Djalo |
D
|
2,00 M € | 25 | 2 | |
| Marco Moreno Ojeda |
D
|
27 | |||
| Jair Amador |
D
|
0,45 M € | 19 | ||
| Sergio Alvarez |
O
|
1,25 M € | 33 | 2 | |
| Aleix Garrido |
O
|
32 | |||
| Sergio Cubero |
O
|
32 | 1 | ||
| Jose Corpas |
O
|
37 | 5 | ||
| Jon Magunazelaia |
O
|
1,00 M € | 31 | 2 | |
| Jon Bautista |
F
|
1,50 M € | 35 | 6 | |
| Toplam: | 7,45 M € | 22 | |||
| Jorge Pascual Medina | 9 |
| Jose Arnaiz | 7 |
| Pedro Serra | 6 |
| Javier Marton Anso | 12 |
| Jon Bautista | 6 |
| Jose Corpas | 5 |
Sergiu Muresan
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | Alt | Üst | ||||||
| 2025/2026 | İS2 |
19.01.2026 | MS | Granada | 0 - 0 | Eibar | 0 - 0 | ||||||||
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| İçerde | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 6 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Deplasmanda | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Pacheta | 0 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Benat San Jose | 1 | |
| Pacheta Evindeki Maçlar | ||||
| Pacheta | 0 | |||
| Beraberlik | 1 | |||
| Benat San Jose | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
2.06
|
X
2.70
|
2
3.09
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Racing Santander | 39 | 75 | +23 | |
| 2 | Deportivo La Coruna | 39 | 71 | +19 | |
| 3 | Almeria | 39 | 71 | +20 | |
| 4 | Malaga | 39 | 66 | +18 | |
| 5 | Las Palmas | 39 | 66 | +15 | |
| 6 | CD Castellon | 39 | 65 | +17 | |
| 7 | Eibar | 39 | 64 | +12 | |
| 8 | Burgos | 39 | 63 | +11 | |
| 9 | Cordoba | 39 | 60 | -1 | |
| 10 | FC Andorra | 39 | 58 | +12 | |
| 11 | Ceuta | 39 | 55 | -12 | |
| 12 | Albacete | 39 | 53 | -1 | |
| 13 | Sporting Gijon | 39 | 52 | +1 | |
| 14 | Granada | 39 | 48 | -2 | |
| 15 | Valladolid | 39 | 46 | -7 | |
| 16 | Leganes | 39 | 42 | -6 | |
| 17 | Real Sociedad II | 38 | 42 | -8 | |
| 18 | Cadiz | 39 | 39 | -20 | |
| 19 | Huesca | 38 | 36 | -20 | |
| 20 | Mirandes | 39 | 36 | -23 | |
| 21 | Real Zaragoza | 39 | 35 | -20 | |
| 22 | Cultural Leonesa | 39 | 33 | -28 | |