| Tüm Maçlar | ||
| Valladolid | 22 | |
| Beraberlik | 17 | |
| Racing Santander | 16 | |
| Valladolid Evindeki Maçlar | ||
| Valladolid | 16 | |
| Beraberlik | 8 | |
| Racing Santander | 5 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008/2009 |
İS1
|
04.01.2009 | MS | Valladolid | 0 - 1 | R.Santander | 0 - 0 | 1,75 | 3,00 | 3,40 | |||||||||
| 2008/2009 |
İS1
|
17.05.2009 | MS | R.Santander | 3 - 2 |
Valladolid
|
1 - 2 | 1,70 | 3,20 | 3,75 | |||||||||
| 2009/2010 |
İS1
|
17.01.2010 | MS | R.Santander | 1 - 1 | Valladolid | 0 - 1 | 1,80 | 3,10 | 3,10 | |||||||||
| 2009/2010 |
İS1
|
08.05.2010 | MS |
|
2 - 1 |
R.Santander
|
0 - 1 | 1,70 | 3,20 | 3,30 | |||||||||
| 2014/2015 |
İS2
|
07.09.2014 | MS |
|
3 - 1 | R.Santander | 1 - 0 | 1,60 | 3,20 | 3,75 | |||||||||
| 2014/2015 |
İS2
|
07.02.2015 | MS | R.Santander | 1 - 4 | Valladolid | 0 - 1 | 3,20 | 2,90 | 1,85 | |||||||||
| 2019/2020 |
HAZ
|
27.07.2019 | MS | Valladolid | 1 - 0 | R.Santander | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İS2
|
11.11.2023 | MS | R.Santander | 2 - 3 | Valladolid | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İS2
|
29.01.2024 | MS |
|
3 - 1 | R.Santander | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İS2
|
03.01.2026 | MS |
|
1 - 1 | R.Santander | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İS2 | 14.03 | Valladolid | 3 - 2 | Leganes |
|
| İS2 | 22.03 | Mirandes | 2 - 1 | Valladolid |
|
| İS2 | 28.03 | Valladolid | 0 - 1 | Burgos |
|
| İS2 | 31.03 | Valladolid | 3 - 0 | Cadiz |
|
| İS2 | 04.04 | CyD Leonesa | 1 - 0 | Valladolid |
|
| İS2 | 13.04 | Valladolid | 0 - 0 | Eibar |
|
| İS2 | 19.04 | FC Andorra | 1 - 0 | Valladolid |
|
| İS2 | 25.04 | Valladolid | 1 - 0 | R. Sociedad II |
|
| İS2 | 03.05 | Las Palmas | 2 - 1 | Valladolid |
|
| İS2 | 09.05 | Valladolid | 2 - 0 |
Real Zaragoza
|
|
| İS2 | 16.05 | R.Santander | v | Valladolid | |
| İS2 | 24.05 | Valladolid | v | Deportivo | |
| İS2 | 31.05 | Almeria | v | Valladolid |
| İS2 | 14.03 | CyD Leonesa | 1 - 2 | R.Santander |
|
| İS2 | 21.03 |
|
0 - 4 | Albacete |
|
| İS2 | 29.03 | Real Zaragoza | 2 - 0 | R.Santander |
|
| İS2 | 01.04 | R.Santander | 3 - 1 | Sport.Gijon |
|
| İS2 | 05.04 | FC Andorra | 6 - 2 |
R.Santander
|
|
| İS2 | 12.04 |
|
5 - 1 |
Almeria
|
|
| İS2 | 17.04 | R. Sociedad II | 1 - 3 | R.Santander |
|
| İS2 | 26.04 | Ceuta | 0 - 0 | R.Santander |
|
| İS2 | 03.05 | R.Santander | 4 - 2 |
Huesca
|
|
| İS2 | 10.05 | Leganes | 1 - 2 | R.Santander |
|
| İS2 | 16.05 | R.Santander | v | Valladolid | |
| İS2 | 24.05 | Malaga | v | R.Santander | |
| İS2 | 31.05 | R.Santander | v | Cadiz |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %31 | 8 | %40 |
|
| Berabere | 10 | %26 | 5 | %25 |
|
| Kaybetti | 17 | %44 | 7 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 23 | %59 | 10 | %50 |
|
| Berabere | 6 | %15 | 4 | %20 |
|
| Kaybetti | 10 | %26 | 6 | %30 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 11 | %28 | 6 | %30 |
|
| Berabere | 16 | %41 | 9 | %45 |
|
| Kaybetti | 12 | %31 | 5 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 16 | %41 | 7 | %35 |
|
| Berabere | 14 | %36 | 8 | %40 |
|
| Kaybetti | 9 | %23 | 5 | %25 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 16 | %41 | 7 | %35 |
|
| Yok | 23 | %59 | 13 | %65 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 28 | %72 | 15 | %75 |
|
| Yok | 11 | %28 | 5 | %25 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %38 | 9 | %45 |
|
| Üst | 24 | %62 | 11 | %55 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %15 | 3 | %15 |
|
| Üst | 33 | %85 | 17 | %85 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 22 | %56 | 13 | %65 |
|
| Üst | 17 | %44 | 7 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %28 | 7 | %35 |
|
| Üst | 28 | %72 | 13 | %65 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 30 | %77 | 16 | %80 |
|
| Üst | 9 | %23 | 4 | %20 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 18 | %46 | 11 | %55 |
|
| Üst | 21 | %54 | 9 | %45 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 15 | %38 | 9 | %45 |
|
| 2-3 | 15 | %38 | 7 | %35 |
|
| 4-5 | 7 | %18 | 4 | %20 |
|
| 6+ | 2 | %5 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %15 | 3 | %15 |
|
| 2-3 | 12 | %31 | 8 | %40 |
|
| 4-5 | 16 | %41 | 8 | %40 |
|
| 6+ | 5 | %13 | 1 | %5 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 11 | %28 | 5 | %25 |
|
| X/1 | 6 | %15 | 2 | %10 |
|
| 2/1 | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| 1/X | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| X/X | 5 | %12 | 3 | %15 |
|
| 2/X | 3 | %7 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 5 | %12 | 4 | %20 |
|
| 2/2 | 6 | %15 | 3 | %15 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 11 | %28 | 3 | %15 |
|
| X/1 | 6 | %15 | 2 | %10 |
|
| 2/1 | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| 1/X | 1 | %2 | - | - |
|
| X/X | 4 | %10 | 3 | %15 |
|
| 2/X | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | 2 | %5 | 2 | %10 |
|
| X/2 | 4 | %10 | 3 | %15 |
|
| 2/2 | 8 | %20 | 5 | %25 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Alvaro Aceves Catalina |
K
|
0,65 M € | 10 | ||
| David Torres |
D
|
0,15 M € | 35 | 1 | |
| Carlos Clerc |
D
|
3,25 M € | 13 | ||
| Pablo Tomeo Felez |
O
|
33 | 1 | 1 | |
| Peter |
O
|
3,00 M € | 33 | 6 | |
| Mathis Lachuer |
O
|
20 | |||
| Julien Ponceau |
O
|
2,00 M € | 34 | 1 | |
| Stanko Juric |
O
|
0,70 M € | 34 | 1 | 1 |
| Stipe Biuk |
O
|
3,25 M € | 35 | 1 | |
| Ivi |
F
|
1,00 M € | 33 | 1 | |
| Juanmi Latasa |
F
|
2,75 M € | 35 | 7 | |
| Toplam: | 16,75 M € | 18 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Lars Simon Albin Eriksson |
K
|
5 | |||
| Manu Hernando |
D
|
0,25 M € | 23 | 1 | |
| Alvaro Mantilla Perez |
D
|
26 | 2 | 1 | |
| Jorge Salinas Viadero |
D
|
30 | 1 | ||
| Pablo Ramon |
D
|
0,75 M € | 24 | ||
| Peio Canales Urtasun |
O
|
0,15 M € | 32 | 5 | 1 |
| Gustado Aldolfo Puerta Molano |
O
|
3,25 M € | 31 | 3 | 1 |
| Andres Martin |
O
|
1,25 M € | 38 | 20 | |
| Inigo Vicente |
F
|
1,25 M € | 38 | 8 | |
| Giorgi Guliashvili |
F
|
1,25 M € | 16 | 6 | |
| Maguette Gueye |
B
|
30 | 2 | ||
| Toplam: | 8,15 M € | 47 | |||
| Chuky San José | 7 |
| Juanmi Latasa | 7 |
| Peter | 6 |
| Andres Martin | 20 |
| Asier Villalibre | 15 |
| Jeremy Arevalo | 8 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Luis Tevenet | 0 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Jose Alberto Lopez | 0 | |
| Luis Tevenet Evindeki Maçlar | ||||
| Luis Tevenet | 0 | |||
| Beraberlik | 1 | |||
| Jose Alberto Lopez | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
1.77
|
X
3.18
|
2
3.33
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Racing Santander | 39 | 75 | +23 | |
| 2 | Deportivo La Coruna | 39 | 71 | +19 | |
| 3 | Almeria | 39 | 71 | +20 | |
| 4 | Malaga | 39 | 66 | +18 | |
| 5 | Las Palmas | 39 | 66 | +15 | |
| 6 | CD Castellon | 39 | 65 | +17 | |
| 7 | Eibar | 39 | 64 | +12 | |
| 8 | Burgos | 39 | 63 | +11 | |
| 9 | Cordoba | 39 | 60 | -1 | |
| 10 | FC Andorra | 39 | 58 | +12 | |
| 11 | Ceuta | 39 | 55 | -12 | |
| 12 | Albacete | 39 | 53 | -1 | |
| 13 | Sporting Gijon | 39 | 52 | +1 | |
| 14 | Granada | 39 | 48 | -2 | |
| 15 | Valladolid | 39 | 46 | -7 | |
| 16 | Real Sociedad II | 39 | 45 | -7 | |
| 17 | Leganes | 39 | 42 | -6 | |
| 18 | Cadiz | 39 | 39 | -20 | |
| 19 | Huesca | 39 | 36 | -21 | |
| 20 | Mirandes | 39 | 36 | -23 | |
| 21 | Real Zaragoza | 39 | 35 | -20 | |
| 22 | Cultural Leonesa | 39 | 33 | -28 | |