| Tüm Maçlar | ||
| Sporting Gijon | 18 | |
| Beraberlik | 7 | |
| Granada | 18 | |
| Sporting Gijon Evindeki Maçlar | ||
| Sporting Gijon | 16 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Granada | 2 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 |
İS1
|
19.03.2017 | MS | Sport.Gijon | 3 - 1 | Granada | 0 - 0 | 1,85 | 3,10 | 3,00 | |||||||||
| 2017/2018 |
İS2
|
20.12.2017 | MS | Granada | 2 - 1 | Sport.Gijon | 0 - 0 | 1,70 | 3,10 | 3,40 | |||||||||
| 2017/2018 |
İS2
|
27.05.2018 | MS | Sport.Gijon | 2 - 1 | Granada | 1 - 0 | 1,40 | 3,70 | 4,50 | |||||||||
| 2018/2019 |
İS2
|
23.11.2018 | MS | Granada | 1 - 2 | Sport.Gijon | 0 - 1 | 1,50 | 3,10 | 4,70 | |||||||||
| 2018/2019 |
İS2
|
12.04.2019 | MS | Sport.Gijon | 1 - 0 | Granada | 1 - 0 | 2,05 | 2,65 | 2,95 | |||||||||
| 2022/2023 |
İS2
|
13.10.2022 | MS | Granada | 5 - 0 | Sport.Gijon | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
İS2
|
02.04.2023 | MS | Sport.Gijon | 1 - 0 | Granada | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İS2
|
16.11.2024 | MS | Sport.Gijon | 1 - 2 | Granada | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İS2
|
26.01.2025 | MS | Granada | 3 - 1 | Sport.Gijon | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İS2
|
13.12.2025 | MS | Sport.Gijon | 1 - 0 | Granada | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İS2 | 15.03 | Sport.Gijon | 4 - 1 |
CD Castellon
|
|
| İS2 | 22.03 | Las Palmas | 1 - 0 | Sport.Gijon |
|
| İS2 | 28.03 | Sport.Gijon | 1 - 1 | Deportivo |
|
| İS2 | 01.04 | R.Santander | 3 - 1 | Sport.Gijon |
|
| İS2 | 06.04 | Sport.Gijon | 1 - 0 | R. Sociedad II |
|
| İS2 | 11.04 | Burgos | 1 - 0 | Sport.Gijon |
|
| İS2 | 19.04 | Sport.Gijon | 3 - 0 |
Cadiz
|
|
| İS2 | 26.04 | Cordoba | 3 - 2 | Sport.Gijon |
|
| İS2 | 03.05 | Sport.Gijon | 1 - 2 | Ceuta |
|
| İS2 | 09.05 |
|
2 - 1 |
Sport.Gijon
|
|
| İS2 | 17.05 | Real Zaragoza | v | Sport.Gijon | |
| İS2 | 24.05 | Sport.Gijon | v | Almeria | |
| İS2 | 31.05 | Granada | v | Sport.Gijon |
| İS2 | 15.03 | Granada | 1 - 1 | FC Andorra |
|
| İS2 | 22.03 | R. Sociedad II | 0 - 2 | Granada |
|
| İS2 | 28.03 | Granada | 4 - 2 | Huesca |
|
| İS2 | 02.04 | Las Palmas | 2 - 0 | Granada |
|
| İS2 | 06.04 | CD Castellon | 3 - 2 | Granada |
|
| İS2 | 12.04 |
|
1 - 0 |
CyD Leonesa
|
|
| İS2 | 19.04 | Albacete | 4 - 1 | Granada |
|
| İS2 | 26.04 | Granada | 2 - 4 | Almeria |
|
| İS2 | 01.05 | Real Zaragoza | 0 - 1 |
Granada
|
|
| İS2 | 10.05 |
|
1 - 0 | Granada |
|
| İS2 | 16.05 | Granada | v | Burgos | |
| İS2 | 24.05 | Mirandes | v | Granada | |
| İS2 | 31.05 | Granada | v | Sport.Gijon |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 15 | %38 | 10 | %50 |
|
| Berabere | 7 | %18 | 6 | %30 |
|
| Kaybetti | 17 | %44 | 4 | %20 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %31 | 6 | %30 |
|
| Berabere | 12 | %31 | 4 | %20 |
|
| Kaybetti | 15 | %38 | 10 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %31 | 7 | %35 |
|
| Berabere | 16 | %41 | 8 | %40 |
|
| Kaybetti | 11 | %28 | 5 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %31 | 6 | %30 |
|
| Berabere | 17 | %44 | 7 | %35 |
|
| Kaybetti | 10 | %26 | 7 | %35 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 22 | %56 | 12 | %60 |
|
| Yok | 17 | %44 | 8 | %40 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 20 | %51 | 9 | %45 |
|
| Yok | 19 | %49 | 11 | %55 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %36 | 6 | %30 |
|
| Üst | 25 | %64 | 14 | %70 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %36 | 7 | %35 |
|
| Üst | 25 | %64 | 13 | %65 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 19 | %49 | 9 | %45 |
|
| Üst | 20 | %51 | 11 | %55 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 23 | %59 | 11 | %55 |
|
| Üst | 16 | %41 | 9 | %45 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 28 | %72 | 15 | %75 |
|
| Üst | 11 | %28 | 5 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 28 | %72 | 15 | %75 |
|
| Üst | 11 | %28 | 5 | %25 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 14 | %36 | 6 | %30 |
|
| 2-3 | 14 | %36 | 9 | %45 |
|
| 4-5 | 9 | %23 | 4 | %20 |
|
| 6+ | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 14 | %36 | 7 | %35 |
|
| 2-3 | 14 | %36 | 8 | %40 |
|
| 4-5 | 7 | %18 | 5 | %25 |
|
| 6+ | 4 | %10 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 10 | %25 | 5 | %25 |
|
| X/1 | 10 | %25 | 5 | %25 |
|
| 2/1 | 3 | %7 | - | - |
|
| 1/X | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| X/X | 3 | %7 | 3 | %15 |
|
| 2/X | 2 | %5 | 2 | %10 |
|
| 1/2 | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| X/2 | 3 | %7 | - | - |
|
| 2/2 | 5 | %12 | 3 | %15 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 10 | %25 | 5 | %25 |
|
| X/1 | 5 | %12 | 4 | %20 |
|
| 2/1 | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| 1/X | 3 | %7 | 2 | %10 |
|
| X/X | 9 | %23 | 2 | %10 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 3 | %7 | 1 | %5 |
|
| 2/2 | 8 | %20 | 5 | %25 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ruben Yanez |
K
|
1,75 M € | 37 | ||
| Guille Rosas |
D
|
38 | 2 | 1 | |
| Andres Cuenca Cejudo |
D
|
0,10 M € | 5 | ||
| Pablo Vazquez Perez |
D
|
34 | 3 | ||
| Lucas Perrin |
D
|
3,50 M € | 21 | 1 | |
| Justin Smith |
O
|
31 | |||
| Gaspar Campos |
O
|
33 | 5 | ||
| Cesar Gelabert Pina |
O
|
1,50 M € | 38 | 8 | |
| Alex Alardi |
O
|
36 | 1 | ||
| Jonathan Dubasin |
F
|
35 | 16 | 2 | |
| Diego Sánchez |
B
|
36 | |||
| Toplam: | 6,85 M € | 35 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Ander Astralaga |
K
|
13 | |||
| Baila Diallo |
D
|
31 | 1 | ||
| Pau Casadesus Castro |
D
|
22 | 1 | ||
| Ruben Alcaraz |
O
|
2,25 M € | 31 | 4 | |
| Pablo Saenz Ezquerra |
O
|
30 | 4 | ||
| Jose Arnaiz |
O
|
2,00 M € | 32 | 7 | |
| Pedro Serra |
O
|
36 | 6 | ||
| Manuel Trigueros |
O
|
2,25 M € | 29 | ||
| Rayan Zinebi |
B
|
2 | |||
| Juanjo |
B
|
2 | |||
| Loïc Williams |
B
|
35 | 1 | ||
| Toplam: | 6,50 M € | 22 | |||
| Jonathan Dubasin | 16 |
| Ferney Otero | 13 |
| Cesar Gelabert Pina | 8 |
| Jorge Pascual Medina | 9 |
| Jose Arnaiz | 7 |
| Pedro Serra | 6 |
Salvador Lax
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | Alt | Üst | ||||||
| 2025/2026 | İS2 |
13.12.2025 | MS | Sporting Gijon | 1 - 0 | Granada | 0 - 0 | ||||||||
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| İçerde | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Deplasmanda | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Borja Jimenez Saez | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Pacheta | 0 | |
| Borja Jimenez Saez Evindeki Maçlar | ||||
| Borja Jimenez Saez | 1 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Pacheta | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
2.01
|
X
2.75
|
2
3.13
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Racing Santander | 39 | 75 | +23 | |
| 2 | Deportivo La Coruna | 39 | 71 | +19 | |
| 3 | Almeria | 39 | 71 | +20 | |
| 4 | Malaga | 39 | 66 | +18 | |
| 5 | Las Palmas | 39 | 66 | +15 | |
| 6 | CD Castellon | 39 | 65 | +17 | |
| 7 | Eibar | 39 | 64 | +12 | |
| 8 | Burgos | 39 | 63 | +11 | |
| 9 | Cordoba | 39 | 60 | -1 | |
| 10 | FC Andorra | 39 | 58 | +12 | |
| 11 | Ceuta | 39 | 55 | -12 | |
| 12 | Albacete | 39 | 53 | -1 | |
| 13 | Sporting Gijon | 39 | 52 | +1 | |
| 14 | Granada | 39 | 48 | -2 | |
| 15 | Valladolid | 39 | 46 | -7 | |
| 16 | Real Sociedad II | 39 | 45 | -7 | |
| 17 | Leganes | 39 | 42 | -6 | |
| 18 | Cadiz | 39 | 39 | -20 | |
| 19 | Huesca | 39 | 36 | -21 | |
| 20 | Mirandes | 39 | 36 | -23 | |
| 21 | Real Zaragoza | 39 | 35 | -20 | |
| 22 | Cultural Leonesa | 39 | 33 | -28 | |