| Tüm Maçlar | ||
| Barnet | 4 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Barrow | 1 | |
| Barnet Evindeki Maçlar | ||
| Barnet | 3 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Barrow | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 |
İBSL
|
27.10.2018 | MS | Barrow | 0 - 2 | Barnet | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2018/2019 |
İBSL
|
02.03.2019 | MS | Barnet | 3 - 1 | Barrow | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2019/2020 |
İBSL
|
23.11.2019 | MS | Barrow | 2 - 1 | Barnet | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2019/2020 |
İNFAT
|
08.02.2020 | MS | Barnet | 3 - 0 | Barrow | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İN2
|
25.10.2025 | MS |
|
2 - 2 | Barnet | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İN2
|
11.04.2026 | MS | Barnet | 3 - 2 | Barrow | 1 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İN2 | 14.03 | Barnet | 1 - 2 | Newport County |
|
| İN2 | 17.03 | Crawley Town | 1 - 1 | Barnet |
|
| İN2 | 21.03 | MK Dons | 1 - 3 | Barnet |
|
| İN2 | 28.03 | Barnet | 1 - 0 | Cambridge |
|
| İN2 | 03.04 |
|
2 - 2 | Bromley |
|
| İN2 | 06.04 |
|
2 - 5 | Barnet |
|
| İN2 | 11.04 | Barnet | 3 - 2 | Barrow |
|
| İN2 | 18.04 | Notts County | 1 - 2 | Barnet |
|
| İN2 | 25.04 | Barnet | 6 - 2 | Gillingham |
|
| İN2 | 02.05 | Harrogate | 1 - 2 | Barnet |
|
| İN2 | 17.03 | Salford | 3 - 1 | Barrow |
|
| İN2 | 21.03 | Grimsby | 5 - 0 | Barrow |
|
| İN2 | 28.03 | Barrow | 2 - 1 | Bromley |
|
| İN2 | 03.04 | MK Dons | 0 - 0 | Barrow |
|
| İN2 | 06.04 | Barrow | 0 - 1 | Chestfield |
|
| İN2 | 11.04 | Barnet | 3 - 2 | Barrow |
|
| İN2 | 14.04 | Barrow | 3 - 2 | Oldham Ath |
|
| İN2 | 18.04 | Barrow | 1 - 3 | Walsall |
|
| İN2 | 25.04 | Cambridge | 3 - 0 | Barrow |
|
| İN2 | 02.05 | Barrow | 1 - 2 | Newport County |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 21 | %46 | 10 | %43 |
|
| Berabere | 13 | %28 | 6 | %26 |
|
| Kaybetti | 12 | %26 | 7 | %30 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %20 | 4 | %17 |
|
| Berabere | 9 | %20 | 5 | %22 |
|
| Kaybetti | 28 | %61 | 14 | %61 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %30 | 9 | %39 |
|
| Berabere | 23 | %50 | 9 | %39 |
|
| Kaybetti | 9 | %20 | 5 | %22 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %17 | 5 | %22 |
|
| Berabere | 21 | %46 | 9 | %39 |
|
| Kaybetti | 17 | %37 | 9 | %39 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 26 | %57 | 14 | %61 |
|
| Yok | 20 | %43 | 9 | %39 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 26 | %57 | 16 | %70 |
|
| Yok | 20 | %43 | 7 | %30 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %24 | 5 | %22 |
|
| Üst | 35 | %76 | 18 | %78 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %28 | 4 | %17 |
|
| Üst | 33 | %72 | 19 | %83 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 24 | %52 | 10 | %43 |
|
| Üst | 22 | %48 | 13 | %57 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %37 | 5 | %22 |
|
| Üst | 29 | %63 | 18 | %78 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 32 | %70 | 15 | %65 |
|
| Üst | 14 | %30 | 8 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 31 | %67 | 13 | %57 |
|
| Üst | 15 | %33 | 10 | %43 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 11 | %24 | 5 | %22 |
|
| 2-3 | 21 | %46 | 10 | %43 |
|
| 4-5 | 12 | %26 | 7 | %30 |
|
| 6+ | 2 | %4 | 1 | %4 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 13 | %28 | 4 | %17 |
|
| 2-3 | 18 | %39 | 9 | %39 |
|
| 4-5 | 15 | %33 | 10 | %43 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 8 | %17 | 5 | %21 |
|
| X/1 | 7 | %15 | 5 | %21 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 3 | %6 | 2 | %8 |
|
| X/X | 8 | %17 | 3 | %13 |
|
| 2/X | 2 | %4 | 1 | %4 |
|
| 1/2 | 2 | %4 | 2 | %8 |
|
| X/2 | 8 | %17 | 1 | %4 |
|
| 2/2 | 8 | %17 | 4 | %17 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 9 | %19 | 8 | %34 |
|
| X/1 | 8 | %17 | 5 | %21 |
|
| 2/1 | 2 | %4 | 1 | %4 |
|
| 1/X | 2 | %4 | 1 | %4 |
|
| X/X | 6 | %13 | 4 | %17 |
|
| 2/X | 1 | %2 | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %2 | - | - |
|
| X/2 | 7 | %15 | - | - |
|
| 2/2 | 10 | %21 | 4 | %17 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Cieran Slicker |
K
|
0,30 M € | 43 | 1 | |
| Nikola Tavares |
D
|
37 | 1 | ||
| Danny Collinge |
D
|
43 | 3 | 1 | |
| Adam Senior |
D
|
46 | 7 | ||
| Romoney Crichlow-Noble |
D
|
18 | 1 | ||
| Anthony Hartigan |
O
|
32 | 1 | ||
| Mark Shelton |
O
|
39 | 8 | ||
| Ryan Glover |
O
|
46 | 4 | ||
| Idris Kanu |
F
|
0,05 M € | 45 | 2 | |
| Kabongo Tshimanga |
F
|
21 | 12 | ||
| Callum Stead |
F
|
34 | 13 | ||
| Toplam: | 0,35 M € | 51 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Killian Barrett |
K
|
1 | |||
| Angus MacDonald |
D
|
0,65 M € | 13 | ||
| Jordan Williams |
D
|
0,35 M € | 25 | 1 | |
| Charlie Raglan |
D
|
34 | 1 | ||
| Scott Smith |
O
|
29 | 1 | ||
| Charlie McCann |
O
|
34 | 5 | ||
| Rekeem Harper |
O
|
2,50 M € | 33 | 2 | |
| Ben Jackson |
O
|
42 | 1 | ||
| Danny Rose |
F
|
0,20 M € | 21 | 4 | |
| Kane Hemmings |
F
|
14 | |||
| Josh Gordon |
F
|
31 | 9 | ||
| Toplam: | 3,70 M € | 23 | |||
| Callum Stead | 13 |
| Kabongo Tshimanga | 12 |
| Mark Shelton | 8 |
| Josh Gordon | 9 |
| Isaac Fletcher | 7 |
| Charlie McCann | 5 |
|
1
1.32
|
X
3.54
|
2
5.04
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bromley | 46 | 87 | +25 | |
| 2 | Milton Keynes Dons | 46 | 86 | +41 | |
| 3 | Cambridge United | 46 | 82 | +33 | |
| 4 | Salford City | 46 | 81 | +10 | |
| 5 | Notts County | 46 | 80 | +22 | |
| 6 | Chesterfield | 46 | 79 | +15 | |
| 7 | Grimsby Town | 46 | 78 | +24 | |
| 8 | Barnet | 46 | 76 | +17 | |
| 9 | Swindon Town | 46 | 75 | +11 | |
| 10 | Oldham Athletic | 46 | 68 | +16 | |
| 11 | Crewe Alexandra | 46 | 67 | +6 | |
| 12 | Colchester | 46 | 66 | +13 | |
| 13 | Walsall | 46 | 65 | 0 | |
| 14 | Bristol Rovers | 46 | 62 | -9 | |
| 15 | Fleetwood Town | 46 | 61 | -1 | |
| 16 | Accrington Stanley | 46 | 53 | -11 | |
| 17 | Gillingham | 46 | 53 | -19 | |
| 18 | Cheltenham Town | 46 | 52 | -26 | |
| 19 | Shrewsbury | 46 | 49 | -27 | |
| 20 | Newport County | 46 | 43 | -29 | |
| 21 | Tranmere Rovers | 46 | 41 | -25 | |
| 22 | Crawley Town | 46 | 40 | -24 | |
| 23 | Harrogate Town | 46 | 39 | -29 | |
| 24 | Barrow | 46 | 36 | -33 | |