| Tüm Maçlar | ||
| Gillingham | 42 | |
| Beraberlik | 15 | |
| Bristol Rovers | 42 | |
| Gillingham Evindeki Maçlar | ||
| Gillingham | 30 | |
| Beraberlik | 7 | |
| Bristol Rovers | 12 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 |
İN1
|
14.04.2017 | MS | Gillingham | 3 - 1 | Bristol Rovers | 0 - 0 | 2,90 | 3,20 | 1,85 | |||||||||
| 2017/2018 |
İN1
|
16.12.2017 | MS | Gillingham | 4 - 1 | Bristol Rovers | 2 - 0 | 2,90 | 3,20 | 1,85 | |||||||||
| 2017/2018 |
İN1
|
28.04.2018 | MS | Bristol Rovers | 1 - 1 | Gillingham | 0 - 0 | 1,75 | 3,20 | 3,20 | |||||||||
| 2018/2019 |
İN1
|
27.11.2018 | MS | Bristol Rovers | 1 - 2 |
Gillingham
|
0 - 1 | 1,75 | 3,20 | 3,20 | |||||||||
| 2018/2019 |
İN1
|
12.03.2019 | MS | Gillingham | 0 - 1 | Bristol Rovers | 0 - 0 | 2,50 | 2,90 | 2,20 | |||||||||
| 2019/2020 |
İN1
|
17.09.2019 | MS | Bristol Rovers | 1 - 1 | Gillingham | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2020/2021 |
İN1
|
02.12.2020 | MS | Bristol Rovers | 0 - 2 | Gillingham | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2020/2021 |
İN1
|
20.02.2021 | MS | Gillingham | 2 - 0 | Bristol Rovers | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İN2
|
08.11.2025 | MS | Bristol Rovers | 0 - 1 | Gillingham | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İN2
|
21.03.2026 | MS |
|
1 - 2 | Bristol Rovers | 1 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İN2 | 17.03 | Gillingham | 0 - 2 | Swindon Town |
|
| İN2 | 21.03 |
|
1 - 2 | Bristol Rovers |
|
| İN2 | 28.03 | Crawley Town | 2 - 0 | Gillingham |
|
| İN2 | 03.04 | Walsall | 2 - 2 | Gillingham |
|
| İN2 | 06.04 | Gillingham | 2 - 0 |
Accrington
|
|
| İN2 | 11.04 | Salford | 0 - 0 | Gillingham |
|
| İN2 | 14.04 | Cheltenham | 2 - 1 | Gillingham |
|
| İN2 | 18.04 | Gillingham | 1 - 4 | Grimsby |
|
| İN2 | 25.04 | Barnet | 6 - 2 | Gillingham |
|
| İN2 | 02.05 | Gillingham | 1 - 0 | Shrewsbury |
|
| İN2 | 14.03 | Bromley | 1 - 0 |
Bristol Rovers
|
|
| İN2 | 17.03 | Bristol Rovers | 1 - 0 | Shrewsbury |
|
| İN2 | 21.03 |
|
1 - 2 | Bristol Rovers |
|
| İN2 | 28.03 | Bristol Rovers | 2 - 0 | Accrington |
|
| İN2 | 03.04 | Bristol Rovers | 1 - 0 | Fleetwood |
|
| İN2 | 06.04 | Harrogate | 2 - 3 | Bristol Rovers |
|
| İN2 | 11.04 |
|
3 - 1 | Crawley Town |
|
| İN2 | 18.04 | Tranmere Rovers | 1 - 2 | Bristol Rovers |
|
| İN2 | 25.04 | Bristol Rovers | 4 - 0 | Cheltenham |
|
| İN2 | 02.05 | Notts County | 1 - 1 | Bristol Rovers |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %28 | 8 | %35 |
|
| Berabere | 14 | %30 | 7 | %30 |
|
| Kaybetti | 19 | %41 | 8 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 19 | %41 | 7 | %30 |
|
| Berabere | 5 | %11 | 4 | %17 |
|
| Kaybetti | 22 | %48 | 12 | %52 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %20 | 6 | %26 |
|
| Berabere | 22 | %48 | 10 | %43 |
|
| Kaybetti | 15 | %33 | 7 | %30 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %28 | 5 | %22 |
|
| Berabere | 16 | %35 | 6 | %26 |
|
| Kaybetti | 17 | %37 | 12 | %52 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 25 | %54 | 15 | %65 |
|
| Yok | 21 | %46 | 8 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 21 | %46 | 13 | %57 |
|
| Yok | 25 | %54 | 10 | %43 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %30 | 5 | %22 |
|
| Üst | 32 | %70 | 18 | %78 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %28 | 5 | %22 |
|
| Üst | 33 | %72 | 18 | %78 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 25 | %54 | 12 | %52 |
|
| Üst | 21 | %46 | 11 | %48 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 22 | %48 | 11 | %48 |
|
| Üst | 24 | %52 | 12 | %52 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 32 | %70 | 16 | %70 |
|
| Üst | 14 | %30 | 7 | %30 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 32 | %70 | 16 | %70 |
|
| Üst | 14 | %30 | 7 | %30 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 14 | %30 | 5 | %22 |
|
| 2-3 | 18 | %39 | 11 | %48 |
|
| 4-5 | 11 | %24 | 6 | %26 |
|
| 6+ | 3 | %7 | 1 | %4 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 13 | %28 | 5 | %22 |
|
| 2-3 | 19 | %41 | 11 | %48 |
|
| 4-5 | 14 | %30 | 7 | %30 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 8 | %17 | 3 | %13 |
|
| X/1 | 9 | %19 | 5 | %21 |
|
| 2/1 | 2 | %4 | - | - |
|
| 1/X | 5 | %10 | 2 | %8 |
|
| X/X | 8 | %17 | 4 | %17 |
|
| 2/X | 1 | %2 | 1 | %4 |
|
| 1/2 | 1 | %2 | 1 | %4 |
|
| X/2 | 5 | %10 | 1 | %4 |
|
| 2/2 | 7 | %15 | 6 | %26 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 16 | %34 | 9 | %39 |
|
| X/1 | 6 | %13 | 2 | %8 |
|
| 2/1 | 2 | %4 | 1 | %4 |
|
| 1/X | 1 | %2 | 1 | %4 |
|
| X/X | 2 | %4 | 1 | %4 |
|
| 2/X | 2 | %4 | 2 | %8 |
|
| 1/2 | 3 | %6 | 2 | %8 |
|
| X/2 | 8 | %17 | 3 | %13 |
|
| 2/2 | 6 | %13 | 2 | %8 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Glenn Morris |
K
|
31 | |||
| Andrew Smith |
D
|
36 | 1 | ||
| Robbie McKenzie |
D
|
37 | 4 | ||
| Max Clark |
D
|
0,95 M € | 41 | 3 | 1 |
| Bradley Dack |
O
|
41 | 7 | ||
| Remeao Hutton |
O
|
43 | 1 | ||
| Armani Little |
O
|
33 | 5 | 1 | |
| Conor Masterson |
F
|
12 | 2 | ||
| Sam Vokes |
F
|
6,25 M € | 34 | 2 | |
| Ronan Hale |
F
|
20 | 5 | ||
| S. Gale |
B
|
41 | 1 | ||
| Toplam: | 7,20 M € | 30 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Brad Young |
K
|
24 | |||
| Ryan De Havilland |
D
|
19 | |||
| Riley Harbottle |
D
|
15 | 1 | ||
| Joel Senior |
D
|
31 | 1 | ||
| Kofi Balmer |
D
|
22 | 2 | ||
| Clinton Mola |
O
|
1,25 M € | 32 | ||
| Richard Smallwood |
O
|
0,55 M € | 15 | ||
| Shaqai Forde |
F
|
24 | 4 | 2 | |
| Jack Sparkes |
F
|
41 | 2 | 1 | |
| Promise Omochere |
F
|
15 | 2 | ||
| Ellis Harrison |
F
|
38 | 11 | ||
| Toplam: | 1,80 M € | 22 | |||
| Bradley Dack | 7 |
| Ronan Hale | 5 |
| Armani Little | 5 |
| Ellis Harrison | 11 |
| Fabrizio Cavegn | 11 |
| Yusuf Akhamrich | 6 |
|
1
2.13
|
X
2.76
|
2
2.45
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bromley | 46 | 87 | +25 | |
| 2 | Milton Keynes Dons | 46 | 86 | +41 | |
| 3 | Cambridge United | 46 | 82 | +33 | |
| 4 | Salford City | 46 | 81 | +10 | |
| 5 | Notts County | 46 | 80 | +22 | |
| 6 | Chesterfield | 46 | 79 | +15 | |
| 7 | Grimsby Town | 46 | 78 | +24 | |
| 8 | Barnet | 46 | 76 | +17 | |
| 9 | Swindon Town | 46 | 75 | +11 | |
| 10 | Oldham Athletic | 46 | 68 | +16 | |
| 11 | Crewe Alexandra | 46 | 67 | +6 | |
| 12 | Colchester | 46 | 66 | +13 | |
| 13 | Walsall | 46 | 65 | 0 | |
| 14 | Bristol Rovers | 46 | 62 | -9 | |
| 15 | Fleetwood Town | 46 | 61 | -1 | |
| 16 | Accrington Stanley | 46 | 53 | -11 | |
| 17 | Gillingham | 46 | 53 | -19 | |
| 18 | Cheltenham Town | 46 | 52 | -26 | |
| 19 | Shrewsbury | 46 | 49 | -27 | |
| 20 | Newport County | 46 | 43 | -29 | |
| 21 | Tranmere Rovers | 46 | 41 | -25 | |
| 22 | Crawley Town | 46 | 40 | -24 | |
| 23 | Harrogate Town | 46 | 39 | -29 | |
| 24 | Barrow | 46 | 36 | -33 | |