| Tüm Maçlar | ||
| Shrewsbury | 16 | |
| Beraberlik | 17 | |
| Notts County | 14 | |
| Shrewsbury Evindeki Maçlar | ||
| Shrewsbury | 10 | |
| Beraberlik | 11 | |
| Notts County | 3 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/2010 |
İN2
|
05.04.2010 | MS | Shrewsbury | 0 - 1 | Notts County | 0 - 1 | 3,20 | 3,00 | 1,80 | |||||||||
| 2012/2013 |
İN1
|
08.09.2012 | MS | Notts County | 3 - 2 | Shrewsbury | 0 - 0 | 1,85 | 3,10 | 3,00 | |||||||||
| 2012/2013 |
İN1
|
26.12.2012 | MS | Shrewsbury | 2 - 2 | Notts County | 1 - 2 | 2,40 | 3,00 | 2,20 | |||||||||
| 2013/2014 |
İN1
|
23.11.2013 | MS | Shrewsbury | 1 - 0 | Notts County | 0 - 0 | 1,85 | 3,20 | 2,90 | |||||||||
| 2013/2014 |
İN1
|
22.02.2014 | MS |
|
2 - 3 | Shrewsbury | 2 - 1 | 1,85 | 3,20 | 2,90 | |||||||||
| 2023/2024 |
HAZ
|
29.07.2023 | MS | Shrewsbury | 1 - 1 | Notts County | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
FAK
|
01.12.2023 | MS | Notts County | 2 - 3 | Shrewsbury | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İNLK
|
13.08.2024 | Pen | Shrewsbury | 3 - 3 | Notts County | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İN2
|
20.08.2025 | MS | Notts County | 4 - 1 | Shrewsbury | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İN2
|
17.02.2026 | MS | Shrewsbury | 1 - 0 | Notts County | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İN2 | 14.03 | Shrewsbury | 0 - 2 | Cheltenham |
|
| İN2 | 17.03 | Bristol Rovers | 1 - 0 | Shrewsbury |
|
| İN2 | 21.03 | Shrewsbury | 0 - 4 | Crewe |
|
| İN2 | 28.03 | Newport County | 1 - 0 | Shrewsbury |
|
| İN2 | 03.04 | Shrewsbury | 1 - 0 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 07.04 | Bromley | 2 - 1 | Shrewsbury |
|
| İN2 | 11.04 | Shrewsbury | 1 - 0 | Oldham Ath |
|
| İN2 | 18.04 | Crawley Town | 0 - 0 | Shrewsbury |
|
| İN2 | 25.04 | Shrewsbury | 2 - 2 | Fleetwood |
|
| İN2 | 02.05 | Gillingham | 1 - 0 | Shrewsbury |
|
| İN2 | 21.03 | Notts County | 5 - 2 |
Cheltenham
|
|
| İN2 | 24.03 | Oldham Ath | 3 - 0 |
Notts County
|
|
| İN2 | 28.03 | Harrogate | 0 - 2 | Notts County |
|
| İN2 | 03.04 | Salford | 2 - 1 | Notts County |
|
| İN2 | 06.04 | Notts County | 3 - 1 | Newport County |
|
| İN2 | 11.04 |
|
4 - 0 | Notts County |
|
| İN2 | 18.04 | Notts County | 1 - 2 | Barnet |
|
| İN2 | 25.04 | Colchester | 0 - 1 | Notts County |
|
| İN2 | 02.05 | Notts County | 1 - 1 | Bristol Rovers |
|
| İN2 | 10.05 | Chestfield | 0 - 1 | Notts County |
|
| İN2 | 15.05 | Notts County | v | Chestfield |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %28 | 9 | %39 |
|
| Berabere | 10 | %22 | 6 | %26 |
|
| Kaybetti | 23 | %50 | 8 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 25 | %53 | 12 | %50 |
|
| Berabere | 8 | %17 | 4 | %17 |
|
| Kaybetti | 14 | %30 | 8 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 5 | %11 | 3 | %13 |
|
| Berabere | 28 | %61 | 16 | %70 |
|
| Kaybetti | 13 | %28 | 4 | %17 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 15 | %32 | 6 | %25 |
|
| Berabere | 24 | %51 | 12 | %50 |
|
| Kaybetti | 8 | %17 | 6 | %25 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 20 | %43 | 8 | %35 |
|
| Yok | 26 | %57 | 15 | %65 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 26 | %55 | 12 | %50 |
|
| Yok | 21 | %45 | 12 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %37 | 10 | %43 |
|
| Üst | 29 | %63 | 13 | %57 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %26 | 6 | %25 |
|
| Üst | 35 | %74 | 18 | %75 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 25 | %54 | 14 | %61 |
|
| Üst | 21 | %46 | 9 | %39 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 21 | %45 | 12 | %50 |
|
| Üst | 26 | %55 | 12 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 32 | %70 | 18 | %78 |
|
| Üst | 14 | %30 | 5 | %22 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 34 | %72 | 21 | %88 |
|
| Üst | 13 | %28 | 3 | %13 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 17 | %37 | 10 | %43 |
|
| 2-3 | 15 | %33 | 8 | %35 |
|
| 4-5 | 12 | %26 | 4 | %17 |
|
| 6+ | 2 | %4 | 1 | %4 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 12 | %26 | 6 | %25 |
|
| 2-3 | 22 | %47 | 15 | %63 |
|
| 4-5 | 12 | %26 | 3 | %13 |
|
| 6+ | 1 | %2 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 9 | %19 | 2 | %8 |
|
| X/1 | 15 | %32 | 7 | %30 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 2 | %4 | 1 | %4 |
|
| X/X | 7 | %15 | 4 | %17 |
|
| 2/X | 1 | %2 | 1 | %4 |
|
| 1/2 | 1 | %2 | - | - |
|
| X/2 | 6 | %13 | 5 | %21 |
|
| 2/2 | 5 | %10 | 3 | %13 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 10 | %21 | 3 | %12 |
|
| X/1 | 11 | %23 | 5 | %20 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 3 | %6 | 1 | %4 |
|
| X/X | 3 | %6 | 2 | %8 |
|
| 2/X | 2 | %4 | 1 | %4 |
|
| 1/2 | 2 | %4 | 2 | %8 |
|
| X/2 | 10 | %21 | 5 | %20 |
|
| 2/2 | 6 | %12 | 5 | %20 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| William Michael Brook |
K
|
20 | |||
| William Boyle |
D
|
0,05 M € | 43 | 4 | 1 |
| Isaac Lee |
D
|
3 | |||
| Thomas Sang |
D
|
36 | 2 | ||
| George Lloyd |
O
|
43 | 4 | ||
| Taylor Perry |
O
|
42 | 2 | ||
| Josh Ruffles |
O
|
28 | 2 | 1 | |
| Kevin Berkoe |
O
|
18 | |||
| John Marquis |
F
|
0,15 M € | 35 | 3 | |
| Iwan Morgan |
F
|
0,15 M € | 21 | 3 | |
| W. Gary |
B
|
6 | |||
| Toplam: | 0,35 M € | 20 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| James Belshaw |
K
|
0,10 M € | 22 | ||
| Rodney McDonald |
D
|
22 | |||
| Nicholas Tsaroulla |
D
|
39 | 4 | ||
| Lucas Ness |
D
|
28 | 2 | ||
| Jordan Bedeau |
O
|
46 | |||
| Jayden Luker |
O
|
12 | 2 | ||
| Conor Grant |
O
|
41 | 3 | ||
| Tom Iorpenda |
O
|
46 | 3 | ||
| Oliver Norburn |
O
|
35 | 1 | 2 | |
| Alassana Jatta |
F
|
31 | 15 | ||
| Jodi Jones |
F
|
36 | 8 | ||
| Toplam: | 0,10 M € | 38 | |||
| George Lloyd | 4 |
| William Boyle | 4 |
| Iwan Morgan | 3 |
| Alassana Jatta | 15 |
| Matthew Dennis | 14 |
| Jodi Jones | 8 |
|
1
2.76
|
X
2.81
|
2
1.97
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bromley | 46 | 87 | +25 | |
| 2 | Milton Keynes Dons | 46 | 86 | +41 | |
| 3 | Cambridge United | 46 | 82 | +33 | |
| 4 | Salford City | 46 | 81 | +10 | |
| 5 | Notts County | 46 | 80 | +22 | |
| 6 | Chesterfield | 46 | 79 | +15 | |
| 7 | Grimsby Town | 46 | 78 | +24 | |
| 8 | Barnet | 46 | 76 | +17 | |
| 9 | Swindon Town | 46 | 75 | +11 | |
| 10 | Oldham Athletic | 46 | 68 | +16 | |
| 11 | Crewe Alexandra | 46 | 67 | +6 | |
| 12 | Colchester | 46 | 66 | +13 | |
| 13 | Walsall | 46 | 65 | 0 | |
| 14 | Bristol Rovers | 46 | 62 | -9 | |
| 15 | Fleetwood Town | 46 | 61 | -1 | |
| 16 | Accrington Stanley | 46 | 53 | -11 | |
| 17 | Gillingham | 46 | 53 | -19 | |
| 18 | Cheltenham Town | 46 | 52 | -26 | |
| 19 | Shrewsbury | 46 | 49 | -27 | |
| 20 | Newport County | 46 | 43 | -29 | |
| 21 | Tranmere Rovers | 46 | 41 | -25 | |
| 22 | Crawley Town | 46 | 40 | -24 | |
| 23 | Harrogate Town | 46 | 39 | -29 | |
| 24 | Barrow | 46 | 36 | -33 | |