| Tüm Maçlar | ||
| Chesterfield | 23 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Newport County | 17 | |
| Chesterfield Evindeki Maçlar | ||
| Chesterfield | 15 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Newport County | 5 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1986/1987 |
İN1
|
25.10.1986 | MS | Chestfield | 3 - 2 | Newport County | - | ||||||||||||
| 1986/1987 |
İN1
|
08.03.1987 | MS | Newport County | 1 - 0 | Chestfield | - | ||||||||||||
| 2013/2014 |
İN2
|
01.12.2013 | MS | Newport County | 3 - 2 |
Chestfield
|
1 - 0 | 2,40 | 3,00 | 2,20 | |||||||||
| 2013/2014 |
İN2
|
05.04.2014 | MS | Chestfield | 1 - 1 | Newport County | 0 - 0 | 1,50 | 3,30 | 4,30 | |||||||||
| 2017/2018 |
İN2
|
26.08.2017 | MS | Newport County | 4 - 1 | Chestfield | 0 - 1 | 2,00 | 3,00 | 2,70 | |||||||||
| 2017/2018 |
İN2
|
01.05.2018 | MS | Chestfield | 1 - 0 | Newport County | 0 - 0 | 2,40 | 3,20 | 2,10 | |||||||||
| 2024/2025 |
İN2
|
18.10.2024 | MS | Newport County | 0 - 3 | Chestfield | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İN2
|
08.03.2025 | MS | Chestfield | 2 - 1 | Newport County | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İN2
|
27.09.2025 | MS | Chestfield | 4 - 1 | Newport County | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İN2
|
24.01.2026 | MS | Newport County | 2 - 1 | Chestfield | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İN2 | 17.03 | Chestfield | 0 - 3 | Oldham Ath |
|
| İN2 | 21.03 | Accrington | 0 - 1 | Chestfield |
|
| İN2 | 03.04 | Chestfield | 1 - 0 | Cheltenham |
|
| İN2 | 06.04 | Barrow | 0 - 1 | Chestfield |
|
| İN2 | 11.04 | Chestfield | 1 - 1 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 14.04 | Chestfield | 2 - 1 | Grimsby |
|
| İN2 | 18.04 | Fleetwood | 1 - 1 |
Chestfield
|
|
| İN2 | 25.04 | Chestfield | 2 - 0 | Crewe |
|
| İN2 | 02.05 | Swindon Town | 1 - 2 | Chestfield |
|
| İN2 | 10.05 | Chestfield | 0 - 1 | Notts County |
|
| İN2 | 15.05 | Notts County | v | Chestfield |
| İN2 | 14.03 | Barnet | 1 - 2 | Newport County |
|
| İN2 | 17.03 | Newport County | 0 - 1 | Bromley |
|
| İN2 | 21.03 | Walsall | 2 - 1 | Newport County |
|
| İN2 | 28.03 | Newport County | 1 - 0 | Shrewsbury |
|
| İN2 | 03.04 | Newport County | 0 - 2 | Crawley Town |
|
| İN2 | 06.04 | Notts County | 3 - 1 | Newport County |
|
| İN2 | 11.04 | Newport County | 2 - 1 | Harrogate |
|
| İN2 | 18.04 | Cheltenham | 1 - 0 | Newport County |
|
| İN2 | 25.04 | Newport County | 3 - 2 |
Oldham Ath
|
|
| İN2 | 02.05 | Barrow | 1 - 2 | Newport County |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 21 | %45 | 11 | %46 |
|
| Berabere | 16 | %34 | 8 | %33 |
|
| Kaybetti | 10 | %21 | 5 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %26 | 6 | %26 |
|
| Berabere | 7 | %15 | 3 | %13 |
|
| Kaybetti | 27 | %59 | 14 | %61 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 17 | %36 | 12 | %50 |
|
| Berabere | 19 | %40 | 6 | %25 |
|
| Kaybetti | 11 | %23 | 6 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 5 | %11 | 4 | %17 |
|
| Berabere | 23 | %50 | 7 | %30 |
|
| Kaybetti | 18 | %39 | 12 | %52 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 28 | %60 | 13 | %54 |
|
| Yok | 19 | %40 | 11 | %46 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 25 | %54 | 13 | %57 |
|
| Yok | 21 | %46 | 10 | %43 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %28 | 6 | %25 |
|
| Üst | 34 | %72 | 18 | %75 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %24 | 5 | %22 |
|
| Üst | 35 | %76 | 18 | %78 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 26 | %55 | 13 | %54 |
|
| Üst | 21 | %45 | 11 | %46 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 20 | %43 | 8 | %35 |
|
| Üst | 26 | %57 | 15 | %65 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 33 | %70 | 17 | %71 |
|
| Üst | 14 | %30 | 7 | %29 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 33 | %72 | 17 | %74 |
|
| Üst | 13 | %28 | 6 | %26 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 13 | %28 | 6 | %25 |
|
| 2-3 | 20 | %43 | 11 | %46 |
|
| 4-5 | 11 | %23 | 6 | %25 |
|
| 6+ | 3 | %6 | 1 | %4 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 11 | %24 | 5 | %22 |
|
| 2-3 | 22 | %48 | 12 | %52 |
|
| 4-5 | 12 | %26 | 6 | %26 |
|
| 6+ | 1 | %2 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 12 | %25 | 9 | %37 |
|
| X/1 | 4 | %8 | 2 | %8 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 5 | %10 | 3 | %12 |
|
| X/X | 4 | %8 | 2 | %8 |
|
| 2/X | 7 | %14 | 3 | %12 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 11 | %23 | 2 | %8 |
|
| 2/2 | 4 | %8 | 3 | %12 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 9 | %19 | 8 | %34 |
|
| X/1 | 9 | %19 | 5 | %21 |
|
| 2/1 | 2 | %4 | 1 | %4 |
|
| 1/X | 2 | %4 | 2 | %8 |
|
| X/X | 5 | %10 | 1 | %4 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 2 | %4 | 2 | %8 |
|
| X/2 | 9 | %19 | 1 | %4 |
|
| 2/2 | 8 | %17 | 3 | %13 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ryan Boot |
K
|
8 | |||
| Sam Curtis |
D
|
22 | 2 | ||
| Lewis Gordon |
D
|
28 | |||
| Sil Swinkels |
D
|
22 | |||
| Kyle McFadzean |
D
|
0,25 M € | 37 | 2 | 2 |
| Sammy Braybroke |
O
|
0,20 M € | 21 | ||
| Dilan Markanday |
O
|
38 | 8 | ||
| Ryan Stirk |
O
|
38 | 1 | ||
| Armando Dobra |
O
|
32 | 5 | ||
| Liam Mandeville |
F
|
46 | 6 | ||
| Lee Bonis |
F
|
45 | 13 | 1 | |
| Toplam: | 0,45 M € | 37 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Wright |
K
|
35 | |||
| Ciaran Brennan |
D
|
23 | |||
| Joe Thomas |
D
|
29 | 1 | ||
| Matt Baker |
D
|
38 | 1 | ||
| Bobby Kamwa |
O
|
40 | 5 | ||
| Cameron James Evans |
O
|
35 | 1 | ||
| Sven Sprangler |
O
|
0,25 M € | 18 | ||
| Cole Lewis Jarvis |
F
|
11 | |||
| James William Thomas Crole |
F
|
20 | 1 | ||
| Harrison Biggins |
F
|
21 | 3 | ||
| Ben Lloyd |
B
|
36 | 2 | ||
| Toplam: | 0,25 M € | 14 | |||
| Lee Bonis | 13 |
| Tom Naylor | 8 |
| Dilan Markanday | 8 |
| Nathaniel Opoku | 6 |
| Michael Spellman | 5 |
| Bobby Kamwa | 5 |
|
1
1.22
|
X
4.10
|
2
5.85
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bromley | 46 | 87 | +25 | |
| 2 | Milton Keynes Dons | 46 | 86 | +41 | |
| 3 | Cambridge United | 46 | 82 | +33 | |
| 4 | Salford City | 46 | 81 | +10 | |
| 5 | Notts County | 46 | 80 | +22 | |
| 6 | Chesterfield | 46 | 79 | +15 | |
| 7 | Grimsby Town | 46 | 78 | +24 | |
| 8 | Barnet | 46 | 76 | +17 | |
| 9 | Swindon Town | 46 | 75 | +11 | |
| 10 | Oldham Athletic | 46 | 68 | +16 | |
| 11 | Crewe Alexandra | 46 | 67 | +6 | |
| 12 | Colchester | 46 | 66 | +13 | |
| 13 | Walsall | 46 | 65 | 0 | |
| 14 | Bristol Rovers | 46 | 62 | -9 | |
| 15 | Fleetwood Town | 46 | 61 | -1 | |
| 16 | Accrington Stanley | 46 | 53 | -11 | |
| 17 | Gillingham | 46 | 53 | -19 | |
| 18 | Cheltenham Town | 46 | 52 | -26 | |
| 19 | Shrewsbury | 46 | 49 | -27 | |
| 20 | Newport County | 46 | 43 | -29 | |
| 21 | Tranmere Rovers | 46 | 41 | -25 | |
| 22 | Crawley Town | 46 | 40 | -24 | |
| 23 | Harrogate Town | 46 | 39 | -29 | |
| 24 | Barrow | 46 | 36 | -33 | |