| Tüm Maçlar | ||
| Tranmere Rovers | 16 | |
| Beraberlik | 8 | |
| Newport County | 15 | |
| Tranmere Rovers Evindeki Maçlar | ||
| Tranmere Rovers | 8 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Newport County | 7 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 |
İN2
|
21.08.2021 | MS | Tranmere Rovers | 0 - 1 | Newport County | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
İN2
|
26.02.2022 | MS | Newport County | 4 - 2 | Tranmere Rovers | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
İN2
|
20.08.2022 | MS | Newport County | 2 - 1 | Tranmere Rovers | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
İN2
|
18.03.2023 | MS | Tranmere Rovers | 1 - 3 | Newport County | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İN2
|
09.12.2023 | MS | Tranmere Rovers | 2 - 1 | Newport County | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İN2
|
13.04.2024 | MS | Newport County | 1 - 2 | Tranmere Rovers | 1 - 2 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İN2
|
09.11.2024 | MS | Tranmere Rovers | 2 - 1 |
Newport County
|
1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İN2
|
03.05.2025 | MS |
|
1 - 4 | Tranmere Rovers | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İN2
|
13.09.2025 | MS | Tranmere Rovers | 1 - 1 | Newport County | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İN2
|
03.03.2026 | MS | Newport County | 3 - 1 |
Tranmere Rovers
|
1 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İN2 | 14.03 | Fleetwood | 0 - 0 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 17.03 | Tranmere Rovers | 0 - 3 | Harrogate |
|
| İN2 | 21.03 | Tranmere Rovers | 0 - 1 | Swindon Town |
|
| İN2 | 03.04 | Shrewsbury | 1 - 0 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 06.04 | Tranmere Rovers | 0 - 1 | Colchester |
|
| İN2 | 11.04 | Chestfield | 1 - 1 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 18.04 | Tranmere Rovers | 1 - 2 | Bristol Rovers |
|
| İN2 | 21.04 | Cheltenham | 1 - 3 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 25.04 | MK Dons | 3 - 0 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 02.05 | Tranmere Rovers | 1 - 1 | Grimsby |
|
| İN2 | 14.03 | Barnet | 1 - 2 | Newport County |
|
| İN2 | 17.03 | Newport County | 0 - 1 | Bromley |
|
| İN2 | 21.03 | Walsall | 2 - 1 | Newport County |
|
| İN2 | 28.03 | Newport County | 1 - 0 | Shrewsbury |
|
| İN2 | 03.04 | Newport County | 0 - 2 | Crawley Town |
|
| İN2 | 06.04 | Notts County | 3 - 1 | Newport County |
|
| İN2 | 11.04 | Newport County | 2 - 1 | Harrogate |
|
| İN2 | 18.04 | Cheltenham | 1 - 0 | Newport County |
|
| İN2 | 25.04 | Newport County | 3 - 2 |
Oldham Ath
|
|
| İN2 | 02.05 | Barrow | 1 - 2 | Newport County |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 10 | %22 | 4 | %17 |
|
| Berabere | 11 | %24 | 6 | %26 |
|
| Kaybetti | 25 | %54 | 13 | %57 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %26 | 6 | %26 |
|
| Berabere | 7 | %15 | 3 | %13 |
|
| Kaybetti | 27 | %59 | 14 | %61 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 11 | %24 | 7 | %30 |
|
| Berabere | 17 | %37 | 7 | %30 |
|
| Kaybetti | 17 | %37 | 9 | %39 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 5 | %11 | 4 | %17 |
|
| Berabere | 23 | %50 | 7 | %30 |
|
| Kaybetti | 18 | %39 | 12 | %52 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 27 | %59 | 12 | %52 |
|
| Yok | 19 | %41 | 11 | %48 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 25 | %54 | 13 | %57 |
|
| Yok | 21 | %46 | 10 | %43 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %17 | 5 | %22 |
|
| Üst | 38 | %83 | 18 | %78 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %24 | 5 | %22 |
|
| Üst | 35 | %76 | 18 | %78 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 21 | %46 | 13 | %57 |
|
| Üst | 25 | %54 | 10 | %43 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 20 | %43 | 8 | %35 |
|
| Üst | 26 | %57 | 15 | %65 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 30 | %65 | 16 | %70 |
|
| Üst | 16 | %35 | 7 | %30 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 33 | %72 | 17 | %74 |
|
| Üst | 13 | %28 | 6 | %26 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 8 | %17 | 5 | %22 |
|
| 2-3 | 22 | %48 | 11 | %48 |
|
| 4-5 | 13 | %28 | 7 | %30 |
|
| 6+ | 3 | %7 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 11 | %24 | 5 | %22 |
|
| 2-3 | 22 | %48 | 12 | %52 |
|
| 4-5 | 12 | %26 | 6 | %26 |
|
| 6+ | 1 | %2 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 8 | %17 | 4 | %17 |
|
| X/1 | 6 | %13 | - | - |
|
| 2/1 | 2 | %4 | - | - |
|
| 1/X | 5 | %10 | 2 | %8 |
|
| X/X | 3 | %6 | 2 | %8 |
|
| 2/X | 2 | %4 | 2 | %8 |
|
| 1/2 | 2 | %4 | 1 | %4 |
|
| X/2 | 8 | %17 | 5 | %21 |
|
| 2/2 | 9 | %19 | 7 | %30 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 9 | %19 | 8 | %34 |
|
| X/1 | 9 | %19 | 5 | %21 |
|
| 2/1 | 2 | %4 | 1 | %4 |
|
| 1/X | 2 | %4 | 2 | %8 |
|
| X/X | 5 | %10 | 1 | %4 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 2 | %4 | 2 | %8 |
|
| X/2 | 9 | %19 | 1 | %4 |
|
| 2/2 | 8 | %17 | 3 | %13 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Marko Marosi |
K
|
16 | |||
| Nathan Smith |
D
|
46 | 5 | ||
| Stephen Negru |
D
|
14 | |||
| Charlie Whitaker |
O
|
40 | 9 | ||
| Nohan Kenneh |
O
|
35 | |||
| Ryan Watson |
O
|
0,20 M € | 6 | ||
| Kaiyne Woolery |
O
|
0,20 M € | 8 | ||
| Sam Finley |
O
|
0,05 M € | 30 | 2 | 1 |
| Ethan Briston |
O
|
19 | |||
| Jayden Joseph |
O
|
30 | 3 | ||
| W. Tamen |
B
|
10 | |||
| Toplam: | 0,45 M € | 19 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Wright |
K
|
35 | |||
| Ciaran Brennan |
D
|
23 | |||
| Joe Thomas |
D
|
29 | 1 | ||
| Matt Baker |
D
|
38 | 1 | ||
| Bobby Kamwa |
O
|
40 | 5 | ||
| Cameron James Evans |
O
|
35 | 1 | ||
| Sven Sprangler |
O
|
0,25 M € | 18 | ||
| Cole Lewis Jarvis |
F
|
11 | |||
| James William Thomas Crole |
F
|
20 | 1 | ||
| Harrison Biggins |
F
|
21 | 3 | ||
| Ben Lloyd |
B
|
36 | 2 | ||
| Toplam: | 0,25 M € | 14 | |||
| Charlie Whitaker | 9 |
| Omari Patrick | 7 |
| Joe Ironside | 5 |
| Nathaniel Opoku | 6 |
| Michael Spellman | 5 |
| Bobby Kamwa | 5 |
|
1
1.44
|
X
3.26
|
2
4.36
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bromley | 46 | 87 | +25 | |
| 2 | Milton Keynes Dons | 46 | 86 | +41 | |
| 3 | Cambridge United | 46 | 82 | +33 | |
| 4 | Salford City | 46 | 81 | +10 | |
| 5 | Notts County | 46 | 80 | +22 | |
| 6 | Chesterfield | 46 | 79 | +15 | |
| 7 | Grimsby Town | 46 | 78 | +24 | |
| 8 | Barnet | 46 | 76 | +17 | |
| 9 | Swindon Town | 46 | 75 | +11 | |
| 10 | Oldham Athletic | 46 | 68 | +16 | |
| 11 | Crewe Alexandra | 46 | 67 | +6 | |
| 12 | Colchester | 46 | 66 | +13 | |
| 13 | Walsall | 46 | 65 | 0 | |
| 14 | Bristol Rovers | 46 | 62 | -9 | |
| 15 | Fleetwood Town | 46 | 61 | -1 | |
| 16 | Accrington Stanley | 46 | 53 | -11 | |
| 17 | Gillingham | 46 | 53 | -19 | |
| 18 | Cheltenham Town | 46 | 52 | -26 | |
| 19 | Shrewsbury | 46 | 49 | -27 | |
| 20 | Newport County | 46 | 43 | -29 | |
| 21 | Tranmere Rovers | 46 | 41 | -25 | |
| 22 | Crawley Town | 46 | 40 | -24 | |
| 23 | Harrogate Town | 46 | 39 | -29 | |
| 24 | Barrow | 46 | 36 | -33 | |