| Tüm Maçlar | ||
| Gillingham | 32 | |
| Beraberlik | 18 | |
| Chesterfield | 24 | |
| Gillingham Evindeki Maçlar | ||
| Gillingham | 21 | |
| Beraberlik | 7 | |
| Chesterfield | 9 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 |
İN1
|
20.12.2014 | MS | Gillingham | 2 - 3 | Chestfield | 0 - 1 | 2,80 | 3,20 | 1,90 | |||||||||
| 2014/2015 |
İN1
|
17.03.2015 | MS | Chestfield | 3 - 0 | Gillingham | 2 - 0 | 1,55 | 3,30 | 4,00 | |||||||||
| 2015/2016 |
İN1
|
10.10.2015 | MS | Chestfield | 1 - 3 | Gillingham | 1 - 1 | 2,00 | 3,20 | 2,60 | |||||||||
| 2015/2016 |
İN1
|
27.02.2016 | MS | Gillingham | 1 - 2 | Chestfield | 0 - 2 | 1,65 | 3,30 | 3,40 | |||||||||
| 2016/2017 |
İN1
|
27.09.2016 | MS | Chestfield | 3 - 3 | Gillingham | 1 - 0 | 2,00 | 3,00 | 2,70 | |||||||||
| 2016/2017 |
İN1
|
14.02.2017 | MS | Gillingham | 1 - 1 | Chestfield | 0 - 0 | 1,75 | 3,10 | 3,30 | |||||||||
| 2024/2025 |
İN2
|
31.08.2024 | MS |
|
1 - 0 |
Chestfield
|
1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İN2
|
08.04.2025 | MS | Chestfield | 1 - 1 | Gillingham | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İN2
|
19.08.2025 | MS | Gillingham | 4 - 1 | Chestfield | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İN2
|
17.02.2026 | MS | Chestfield | 1 - 0 | Gillingham | 1 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İN2 | 17.03 | Gillingham | 0 - 2 | Swindon Town |
|
| İN2 | 21.03 |
|
1 - 2 | Bristol Rovers |
|
| İN2 | 28.03 | Crawley Town | 2 - 0 | Gillingham |
|
| İN2 | 03.04 | Walsall | 2 - 2 | Gillingham |
|
| İN2 | 06.04 | Gillingham | 2 - 0 |
Accrington
|
|
| İN2 | 11.04 | Salford | 0 - 0 | Gillingham |
|
| İN2 | 14.04 | Cheltenham | 2 - 1 | Gillingham |
|
| İN2 | 18.04 | Gillingham | 1 - 4 | Grimsby |
|
| İN2 | 25.04 | Barnet | 6 - 2 | Gillingham |
|
| İN2 | 02.05 | Gillingham | 1 - 0 | Shrewsbury |
|
| İN2 | 17.03 | Chestfield | 0 - 3 | Oldham Ath |
|
| İN2 | 21.03 | Accrington | 0 - 1 | Chestfield |
|
| İN2 | 03.04 | Chestfield | 1 - 0 | Cheltenham |
|
| İN2 | 06.04 | Barrow | 0 - 1 | Chestfield |
|
| İN2 | 11.04 | Chestfield | 1 - 1 | Tranmere Rovers |
|
| İN2 | 14.04 | Chestfield | 2 - 1 | Grimsby |
|
| İN2 | 18.04 | Fleetwood | 1 - 1 |
Chestfield
|
|
| İN2 | 25.04 | Chestfield | 2 - 0 | Crewe |
|
| İN2 | 02.05 | Swindon Town | 1 - 2 | Chestfield |
|
| İN2 | 10.05 | Chestfield | 0 - 1 | Notts County |
|
| İN2 | 15.05 | Notts County | v | Chestfield |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %28 | 8 | %35 |
|
| Berabere | 14 | %30 | 7 | %30 |
|
| Kaybetti | 19 | %41 | 8 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 21 | %45 | 10 | %43 |
|
| Berabere | 16 | %34 | 8 | %35 |
|
| Kaybetti | 10 | %21 | 5 | %22 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %20 | 6 | %26 |
|
| Berabere | 22 | %48 | 10 | %43 |
|
| Kaybetti | 15 | %33 | 7 | %30 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 17 | %36 | 5 | %22 |
|
| Berabere | 19 | %40 | 13 | %57 |
|
| Kaybetti | 11 | %23 | 5 | %22 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 25 | %54 | 15 | %65 |
|
| Yok | 21 | %46 | 8 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 28 | %60 | 15 | %65 |
|
| Yok | 19 | %40 | 8 | %35 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %30 | 5 | %22 |
|
| Üst | 32 | %70 | 18 | %78 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %28 | 7 | %30 |
|
| Üst | 34 | %72 | 16 | %70 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 25 | %54 | 12 | %52 |
|
| Üst | 21 | %46 | 11 | %48 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 26 | %55 | 13 | %57 |
|
| Üst | 21 | %45 | 10 | %43 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 32 | %70 | 16 | %70 |
|
| Üst | 14 | %30 | 7 | %30 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 33 | %70 | 16 | %70 |
|
| Üst | 14 | %30 | 7 | %30 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 14 | %30 | 5 | %22 |
|
| 2-3 | 18 | %39 | 11 | %48 |
|
| 4-5 | 11 | %24 | 6 | %26 |
|
| 6+ | 3 | %7 | 1 | %4 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 13 | %28 | 7 | %30 |
|
| 2-3 | 20 | %43 | 9 | %39 |
|
| 4-5 | 11 | %23 | 5 | %22 |
|
| 6+ | 3 | %6 | 2 | %9 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 8 | %17 | 3 | %13 |
|
| X/1 | 9 | %19 | 5 | %21 |
|
| 2/1 | 2 | %4 | - | - |
|
| 1/X | 5 | %10 | 2 | %8 |
|
| X/X | 8 | %17 | 4 | %17 |
|
| 2/X | 1 | %2 | 1 | %4 |
|
| 1/2 | 1 | %2 | 1 | %4 |
|
| X/2 | 5 | %10 | 1 | %4 |
|
| 2/2 | 7 | %15 | 6 | %26 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 12 | %25 | 3 | %13 |
|
| X/1 | 4 | %8 | 2 | %8 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 5 | %10 | 2 | %8 |
|
| X/X | 4 | %8 | 2 | %8 |
|
| 2/X | 7 | %14 | 4 | %17 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 11 | %23 | 9 | %39 |
|
| 2/2 | 4 | %8 | 1 | %4 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Glenn Morris |
K
|
31 | |||
| Andrew Smith |
D
|
36 | 1 | ||
| Robbie McKenzie |
D
|
37 | 4 | ||
| Max Clark |
D
|
0,95 M € | 41 | 3 | 1 |
| Bradley Dack |
O
|
41 | 7 | ||
| Remeao Hutton |
O
|
43 | 1 | ||
| Armani Little |
O
|
33 | 5 | 1 | |
| Conor Masterson |
F
|
12 | 2 | ||
| Sam Vokes |
F
|
6,25 M € | 34 | 2 | |
| Ronan Hale |
F
|
20 | 5 | ||
| S. Gale |
B
|
41 | 1 | ||
| Toplam: | 7,20 M € | 30 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Ryan Boot |
K
|
8 | |||
| Sam Curtis |
D
|
22 | 2 | ||
| Lewis Gordon |
D
|
28 | |||
| Sil Swinkels |
D
|
22 | |||
| Kyle McFadzean |
D
|
0,25 M € | 37 | 2 | 2 |
| Sammy Braybroke |
O
|
0,20 M € | 21 | ||
| Dilan Markanday |
O
|
38 | 8 | ||
| Ryan Stirk |
O
|
38 | 1 | ||
| Armando Dobra |
O
|
32 | 5 | ||
| Liam Mandeville |
F
|
46 | 6 | ||
| Lee Bonis |
F
|
45 | 13 | 1 | |
| Toplam: | 0,45 M € | 37 | |||
| Bradley Dack | 7 |
| Ronan Hale | 5 |
| Armani Little | 5 |
| Lee Bonis | 13 |
| Tom Naylor | 8 |
| Dilan Markanday | 8 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Neil Harris | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Gary Caldwell | 0 | |
| Neil Harris Evindeki Maçlar | ||||
| Neil Harris | 1 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Gary Caldwell | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
2.84
|
X
2.71
|
2
1.97
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bromley | 46 | 87 | +25 | |
| 2 | Milton Keynes Dons | 46 | 86 | +41 | |
| 3 | Cambridge United | 46 | 82 | +33 | |
| 4 | Salford City | 46 | 81 | +10 | |
| 5 | Notts County | 46 | 80 | +22 | |
| 6 | Chesterfield | 46 | 79 | +15 | |
| 7 | Grimsby Town | 46 | 78 | +24 | |
| 8 | Barnet | 46 | 76 | +17 | |
| 9 | Swindon Town | 46 | 75 | +11 | |
| 10 | Oldham Athletic | 46 | 68 | +16 | |
| 11 | Crewe Alexandra | 46 | 67 | +6 | |
| 12 | Colchester | 46 | 66 | +13 | |
| 13 | Walsall | 46 | 65 | 0 | |
| 14 | Bristol Rovers | 46 | 62 | -9 | |
| 15 | Fleetwood Town | 46 | 61 | -1 | |
| 16 | Accrington Stanley | 46 | 53 | -11 | |
| 17 | Gillingham | 46 | 53 | -19 | |
| 18 | Cheltenham Town | 46 | 52 | -26 | |
| 19 | Shrewsbury | 46 | 49 | -27 | |
| 20 | Newport County | 46 | 43 | -29 | |
| 21 | Tranmere Rovers | 46 | 41 | -25 | |
| 22 | Crawley Town | 46 | 40 | -24 | |
| 23 | Harrogate Town | 46 | 39 | -29 | |
| 24 | Barrow | 46 | 36 | -33 | |