| Tüm Maçlar | ||
| Amiens SC | 6 | |
| Beraberlik | 6 | |
| Montpellier | 8 | |
| Amiens SC Evindeki Maçlar | ||
| Amiens SC | 4 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Montpellier | 4 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 |
FRLK
|
31.08.2011 | Pen | Montpellier | 2 - 2 | Amiens | 0 - 2 | 1,30 | 3,75 | 6,25 | |||||||||
| 2017/2018 |
FR1
|
04.11.2017 | MS | Montpellier | 1 - 1 | Amiens | 0 - 0 | 1,55 | 3,30 | 4,00 | |||||||||
| 2017/2018 |
FR1
|
17.01.2018 | MS | Amiens | 1 - 1 | Montpellier | 0 - 1 | 3,10 | 2,60 | 2,00 | |||||||||
| 2018/2019 |
FR1
|
18.08.2018 | MS | Amiens | 1 - 2 | Montpellier | 0 - 0 | 2,70 | 2,80 | 2,10 | |||||||||
| 2018/2019 |
FR1
|
05.05.2019 | MS | Montpellier | 1 - 1 | Amiens | 0 - 0 | 1,55 | 3,25 | 4,00 | |||||||||
| 2019/2020 |
FR1
|
30.11.2019 | MS | Montpellier | 4 - 2 |
Amiens
|
1 - 1 | ||||||||||||
| 2019/2020 |
FR1
|
11.01.2020 | MS | Amiens | 1 - 2 | Montpellier | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
FRK
|
06.01.2024 | MS | Amiens | 1 - 2 | Montpellier | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
29.08.2025 | MS | Montpellier | 1 - 1 | Amiens | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
24.04.2026 | MS | Amiens | 0 - 2 | Montpellier | 0 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| FR2 | 02.03 | Amiens | 0 - 2 | Troyes |
|
| FR2 | 06.03 | Boulogne | 4 - 2 |
Amiens
|
|
| FR2 | 13.03 | Guingamp | 1 - 0 |
Amiens
|
|
| FR2 | 20.03 |
|
3 - 4 | Le Mans FC |
|
| FR2 | 03.04 | Bastia | 1 - 1 | Amiens |
|
| FR2 | 10.04 |
|
0 - 1 | Pau |
|
| FR2 | 17.04 | Rodez | 3 - 2 | Amiens |
|
| FR2 | 24.04 | Amiens | 0 - 2 | Montpellier |
|
| FR2 | 02.05 | Amiens | 1 - 3 | Red Star |
|
| FR2 | 09.05 | Saint-Etienne | 5 - 0 | Amiens |
|
| FR2 | 27.02 | Montpellier | 0 - 0 | Reims |
|
| FR2 | 06.03 |
|
0 - 3 |
Montpellier
|
|
| FR2 | 13.03 | Montpellier | 2 - 0 | Stade Lavallois |
|
| FR2 | 20.03 | Pau | 0 - 0 |
Montpellier
|
|
| FR2 | 04.04 | Montpellier | 2 - 2 | Troyes |
|
| FR2 | 10.04 | Annecy | 0 - 0 | Montpellier |
|
| FR2 | 17.04 | Montpellier | 2 - 1 | Grenoble |
|
| FR2 | 24.04 | Amiens | 0 - 2 | Montpellier |
|
| FR2 | 02.05 |
|
1 - 2 | Clermont |
|
| FR2 | 09.05 | Red Star | 1 - 1 | Montpellier |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %18 | 2 | %12 |
|
| Berabere | 6 | %18 | 3 | %18 |
|
| Kaybetti | 22 | %65 | 12 | %71 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %41 | 6 | %35 |
|
| Berabere | 9 | %26 | 5 | %29 |
|
| Kaybetti | 11 | %32 | 6 | %35 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %24 | 1 | %6 |
|
| Berabere | 11 | %32 | 6 | %35 |
|
| Kaybetti | 15 | %44 | 10 | %59 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %24 | 4 | %24 |
|
| Berabere | 16 | %47 | 9 | %53 |
|
| Kaybetti | 10 | %29 | 4 | %24 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 19 | %56 | 9 | %53 |
|
| Yok | 15 | %44 | 8 | %47 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 14 | %41 | 4 | %24 |
|
| Yok | 20 | %59 | 13 | %76 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %29 | 6 | %35 |
|
| Üst | 24 | %71 | 11 | %65 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %35 | 9 | %53 |
|
| Üst | 22 | %65 | 8 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %44 | 8 | %47 |
|
| Üst | 19 | %56 | 9 | %53 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 24 | %71 | 15 | %88 |
|
| Üst | 10 | %29 | 2 | %12 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 22 | %65 | 11 | %65 |
|
| Üst | 12 | %35 | 6 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 28 | %82 | 17 | %100 |
|
| Üst | 6 | %18 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 10 | %29 | 6 | %35 |
|
| 2-3 | 12 | %35 | 5 | %29 |
|
| 4-5 | 8 | %24 | 4 | %24 |
|
| 6+ | 4 | %12 | 2 | %12 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 12 | %35 | 9 | %53 |
|
| 2-3 | 16 | %47 | 8 | %47 |
|
| 4-5 | 5 | %15 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 6 | %17 | 1 | %5 |
|
| X/1 | 3 | %8 | - | - |
|
| 2/1 | 3 | %8 | 1 | %5 |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 5 | %14 | 3 | %17 |
|
| 2/X | 1 | %2 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 3 | %8 | 3 | %17 |
|
| 2/2 | 13 | %38 | 9 | %52 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 6 | %17 | 3 | %17 |
|
| X/1 | 8 | %23 | 3 | %17 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| X/X | 6 | %17 | 4 | %23 |
|
| 2/X | 1 | %2 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 2 | %5 | 2 | %11 |
|
| 2/2 | 9 | %26 | 4 | %23 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Sauvage |
K
|
0,10 M € | 6 | ||
| Amine Chabane |
D
|
25 | |||
| Coleen Louis |
D
|
25 | |||
| Siaka Bakayoko |
D
|
32 | 1 | 1 | |
| Ibrahim Cheick Junior Fofana |
O
|
28 | 2 | ||
| Kylian Kaiboue |
O
|
0,25 M € | 31 | 2 | |
| Thomas Monconduit |
O
|
0,35 M € | 24 | ||
| Nordin Kandil |
O
|
0,75 M € | 17 | 3 | |
| Antoine Leautey |
F
|
20 | 2 | ||
| Yanis Rafii |
F
|
9 | 1 | ||
| Samuel Ntamack Ndimba |
B
|
13 | 2 | ||
| Toplam: | 1,45 M € | 11 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Simon Ngapandouetnbu |
K
|
0,35 M € | 31 | ||
| Lucas Mincarelli Davin |
D
|
0,75 M € | 23 | ||
| Julien Laporte |
D
|
3,00 M € | 29 | 1 | 1 |
| Enzo Tchato Mbiayi |
D
|
2,00 M € | 29 | ||
| Christopher Jullien |
D
|
3,25 M € | 23 | 2 | 1 |
| Nicolas Pays |
O
|
30 | 4 | ||
| Nabil Homssa |
O
|
2 | |||
| Theo Chennahi |
O
|
32 | 1 | ||
| Enzo Molebe |
F
|
0,10 M € | 12 | 2 | |
| Yanis Ali Issoufou |
F
|
16 | 2 | ||
| Yaël Mouanga |
B
|
21 | |||
| Toplam: | 9,45 M € | 12 | |||
| Teddy Averlant | 5 |
| Yvan Ikia Dimi | 4 |
| Nordin Kandil | 3 |
| Alexandre Mendy | 12 |
| Teji Savanier | 5 |
| Nathanael Mbuku | 4 |
|
1
3.04
|
X
3.21
|
2
1.77
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Troyes | 34 | 67 | +27 | |
| 2 | Le Mans FC | 34 | 62 | +19 | |
| 3 | Saint-Etienne | 34 | 60 | +21 | |
| 4 | Red Star FC 93 | 34 | 58 | +11 | |
| 5 | Rodez | 34 | 58 | +6 | |
| 6 | Reims | 34 | 56 | +18 | |
| 7 | Annecy | 34 | 52 | +10 | |
| 8 | Montpellier | 34 | 51 | +10 | |
| 9 | Pau | 34 | 45 | -14 | |
| 10 | Dunkerque | 34 | 43 | +8 | |
| 11 | Guingamp | 34 | 40 | -7 | |
| 12 | Grenoble | 34 | 39 | -6 | |
| 13 | Clermont | 34 | 37 | -6 | |
| 14 | Nancy | 34 | 37 | -17 | |
| 15 | Boulogne | 34 | 36 | -15 | |
| 16 | Stade Lavallois | 34 | 32 | -18 | |
| 17 | Bastia | 34 | 28 | -19 | |
| 18 | Amiens SC | 34 | 24 | -28 | |