| Tüm Maçlar | ||
| Guingamp | 9 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Reims | 13 | |
| Guingamp Evindeki Maçlar | ||
| Guingamp | 6 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Reims | 6 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 |
FR1
|
07.12.2014 | MS | Reims | 2 - 3 | Guingamp | 1 - 1 | 1,95 | 3,00 | 2,80 | |||||||||
| 2014/2015 |
FR1
|
02.05.2015 | MS | Guingamp | 2 - 0 | Reims | 0 - 0 | 1,85 | 3,10 | 3,00 | |||||||||
| 2016 |
HAZ
|
01.08.2015 | MS | Reims | 2 - 0 | Guingamp | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2015/2016 |
FR1
|
02.12.2015 | MS |
|
1 - 2 |
Reims
|
1 - 1 | 1,75 | 2,90 | 3,50 | |||||||||
| 2015/2016 |
FR1
|
19.03.2016 | MS | Reims | 0 - 1 | Guingamp | 0 - 1 | 2,00 | 2,90 | 2,80 | |||||||||
| 2018/2019 |
HAZ
|
31.07.2018 | MS | Reims | 1 - 4 | Guingamp | - | ||||||||||||
| 2018/2019 |
FR1
|
24.11.2018 | MS | Reims | 2 - 1 | Guingamp | 1 - 0 | 1,75 | 2,80 | 3,70 | |||||||||
| 2018/2019 |
FR1
|
26.01.2019 | MS |
|
0 - 1 | Reims | 0 - 1 | 2,25 | 2,75 | 2,55 | |||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
16.08.2025 | MS | Reims | 1 - 0 | Guingamp | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
21.03.2026 | MS | Guingamp | 0 - 2 | Reims | 0 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| FR2 | 28.02 | Guingamp | 0 - 0 | Rodez |
|
| FR2 | 06.03 | Stade Lavallois | 2 - 2 | Guingamp |
|
| FR2 | 13.03 | Guingamp | 1 - 0 |
Amiens
|
|
| FR2 | 21.03 | Guingamp | 0 - 2 | Reims |
|
| FR2 | 03.04 |
|
1 - 0 | Guingamp |
|
| FR2 | 10.04 | Guingamp | 1 - 1 | Grenoble |
|
| FR2 | 17.04 | Pau | 2 - 1 | Guingamp |
|
| FR2 | 24.04 | Red Star | 3 - 2 | Guingamp |
|
| FR2 | 02.05 | Guingamp | 0 - 1 | Bastia |
|
| FR2 | 09.05 | Clermont | 1 - 0 | Guingamp |
|
| FRK | 03.03 | Strasbourg | 2 - 1 | Reims |
|
| FR2 | 09.03 | Dunkerque | 1 - 1 | Reims |
|
| FR2 | 14.03 |
|
1 - 2 | Rodez |
|
| FR2 | 21.03 | Guingamp | 0 - 2 | Reims |
|
| FR2 | 04.04 | Reims | 0 - 0 | Boulogne |
|
| FR2 | 10.04 | Stade Lavallois | 2 - 2 | Reims |
|
| FR2 | 18.04 | Reims | 3 - 2 | Red Star |
|
| FR2 | 25.04 | Reims | 1 - 1 |
Nancy
|
|
| FR2 | 02.05 | Le Mans FC | 1 - 1 | Reims |
|
| FR2 | 09.05 | Reims | 5 - 3 | Pau |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 10 | %29 | 6 | %35 |
|
| Berabere | 10 | %29 | 5 | %29 |
|
| Kaybetti | 14 | %41 | 6 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %41 | 5 | %29 |
|
| Berabere | 14 | %41 | 9 | %53 |
|
| Kaybetti | 6 | %18 | 3 | %18 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 10 | %29 | 6 | %35 |
|
| Berabere | 11 | %32 | 5 | %29 |
|
| Kaybetti | 13 | %38 | 6 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 11 | %32 | 3 | %18 |
|
| Berabere | 16 | %47 | 8 | %47 |
|
| Kaybetti | 7 | %21 | 6 | %35 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %50 | 6 | %35 |
|
| Yok | 17 | %50 | 11 | %65 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 18 | %53 | 10 | %59 |
|
| Yok | 16 | %47 | 7 | %41 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %32 | 6 | %35 |
|
| Üst | 23 | %68 | 11 | %65 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %35 | 5 | %29 |
|
| Üst | 22 | %65 | 12 | %71 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %44 | 9 | %53 |
|
| Üst | 19 | %56 | 8 | %47 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 19 | %56 | 10 | %59 |
|
| Üst | 15 | %44 | 7 | %41 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 23 | %68 | 13 | %76 |
|
| Üst | 11 | %32 | 4 | %24 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 23 | %68 | 11 | %65 |
|
| Üst | 11 | %32 | 6 | %35 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 11 | %32 | 6 | %35 |
|
| 2-3 | 12 | %35 | 7 | %41 |
|
| 4-5 | 9 | %26 | 3 | %18 |
|
| 6+ | 2 | %6 | 1 | %6 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 12 | %35 | 5 | %29 |
|
| 2-3 | 11 | %32 | 6 | %35 |
|
| 4-5 | 8 | %24 | 5 | %29 |
|
| 6+ | 3 | %9 | 1 | %6 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 10 | %29 | 5 | %29 |
|
| X/1 | 3 | %8 | 1 | %5 |
|
| 2/1 | 1 | %2 | - | - |
|
| 1/X | 3 | %8 | 1 | %5 |
|
| X/X | 4 | %11 | 2 | %11 |
|
| 2/X | 3 | %8 | 2 | %11 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 4 | %11 | 2 | %11 |
|
| 2/2 | 6 | %17 | 4 | %23 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 9 | %26 | 3 | %17 |
|
| X/1 | 3 | %8 | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 4 | %11 | 3 | %17 |
|
| X/X | 10 | %29 | 6 | %35 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %2 | - | - |
|
| X/2 | 3 | %8 | 2 | %11 |
|
| 2/2 | 4 | %11 | 3 | %17 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Adrian Ortola |
K
|
1,75 M € | 21 | ||
| Albin Demouchy |
D
|
22 | 1 | ||
| Sohaib Nair |
D
|
18 | 1 | ||
| Jeremie Matumona Makanga |
D
|
10 | 1 | ||
| Freddy Situmona Mbemba |
O
|
24 | 1 | 1 | |
| Tanguy Ahile |
O
|
27 | 1 | ||
| Stanislas Kielt |
O
|
29 | 4 | ||
| Dylan Louiserre |
O
|
0,55 M € | 34 | ||
| Yohann Demoncy |
O
|
0,10 M € | 16 | 1 | |
| Louis Mafouta |
F
|
34 | 15 | ||
| Erwin Koffi |
F
|
0,40 M € | 23 | ||
| Toplam: | 2,80 M € | 24 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Ewen Jaouen |
K
|
34 | |||
| Kotto Samuel |
D
|
15 | 1 | ||
| Sergio Akieme |
D
|
7,25 M € | 34 | 1 | |
| Abdoul Kone |
D
|
28 | 1 | 1 | |
| Maxime Busi |
D
|
1,75 M € | 23 | ||
| Ange Martial Tia |
O
|
31 | 5 | 1 | |
| Theo Leoni |
O
|
5,00 M € | 30 | ||
| Yassine Benhattab |
O
|
12 | |||
| Mohammed Daramy |
F
|
9,50 M € | 15 | 5 | |
| Keito Nakamura |
F
|
9,50 M € | 29 | 14 | |
| John Patrick |
F
|
0,10 M € | 16 | ||
| Toplam: | 33,10 M € | 26 | |||
| Louis Mafouta | 15 |
| Stanislas Kielt | 4 |
| Donacien Gomis | 4 |
| Keito Nakamura | 14 |
| Hafiz Ibrahim | 6 |
| Ange Martial Tia | 5 |
Antoine Valnet
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | Alt | Üst | ||||||
| 2025/2026 | FR2 |
21.03.2026 | MS | Guingamp | 0 - 2 | Reims | 0 - 1 | ||||||||
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 9 | 2 | 3 | 4 | 0 | 1 |
| İçerde | 7 | 1 | 2 | 4 | 0 | 1 |
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Deplasmanda | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Sylvain Ripoll | 0 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Karel Geraerts | 2 | |
| Sylvain Ripoll Evindeki Maçlar | ||||
| Sylvain Ripoll | 0 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Karel Geraerts | 1 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
2.28
|
X
2.96
|
2
2.33
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Troyes | 34 | 67 | +27 | |
| 2 | Le Mans FC | 34 | 62 | +19 | |
| 3 | Saint-Etienne | 34 | 60 | +21 | |
| 4 | Red Star FC 93 | 34 | 58 | +11 | |
| 5 | Rodez | 34 | 58 | +6 | |
| 6 | Reims | 34 | 56 | +18 | |
| 7 | Annecy | 34 | 52 | +10 | |
| 8 | Montpellier | 34 | 51 | +10 | |
| 9 | Pau | 34 | 45 | -14 | |
| 10 | Dunkerque | 34 | 43 | +8 | |
| 11 | Guingamp | 34 | 40 | -7 | |
| 12 | Grenoble | 34 | 39 | -6 | |
| 13 | Clermont | 34 | 37 | -6 | |
| 14 | Nancy | 34 | 37 | -17 | |
| 15 | Boulogne | 34 | 36 | -15 | |
| 16 | Stade Lavallois | 34 | 32 | -18 | |
| 17 | Bastia | 34 | 28 | -19 | |
| 18 | Amiens SC | 34 | 24 | -28 | |