| Tüm Maçlar | ||
| Clermont | 6 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Pau | 5 | |
| Clermont Evindeki Maçlar | ||
| Clermont | 4 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Pau | 2 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2001/2002 |
FR3
|
15.09.2001 | MS | Pau | 2 - 4 | Clermont | - | ||||||||||||
| 2001/2002 |
FR3
|
02.03.2002 | MS | Clermont | 1 - 0 | Pau | - | ||||||||||||
| 2006/2007 |
FR3
|
17.09.2006 | MS | Pau | 1 - 0 | Clermont | - | ||||||||||||
| 2006/2007 |
FR3
|
03.03.2007 | MS | Clermont | 2 - 1 | Pau | - | ||||||||||||
| 2020/2021 |
FR2
|
05.12.2020 | MS | Clermont | 3 - 0 |
Pau
|
1 - 0 | ||||||||||||
| 2020/2021 |
FR2
|
10.04.2021 | S | MS | Pau | 2 - 1 | Clermont | 0 - 1 | |||||||||||
| 2024/2025 |
FR2
|
16.08.2024 | MS | Clermont | 2 - 2 |
Pau
|
1 - 2 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
FR2
|
11.04.2025 | MS | Pau | 2 - 2 | Clermont | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
03.10.2025 | MS | Pau | 3 - 1 | Clermont | 3 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
13.03.2026 | MS | Clermont | 0 - 1 | Pau | 0 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| FR2 | 27.02 | Clermont | 2 - 1 | Dunkerque |
|
| FR2 | 07.03 | Troyes | 2 - 1 | Clermont |
|
| FR2 | 13.03 | Clermont | 0 - 1 | Pau |
|
| FR2 | 20.03 | Clermont | 0 - 1 | Red Star |
|
| FR2 | 03.04 | Grenoble | 2 - 2 | Clermont |
|
| FR2 | 10.04 | Clermont | 2 - 2 | Nancy |
|
| FR2 | 17.04 | Le Mans FC | 1 - 0 | Clermont |
|
| FR2 | 24.04 |
|
1 - 1 |
Bastia
|
|
| FR2 | 02.05 |
|
1 - 2 | Clermont |
|
| FR2 | 09.05 | Clermont | 1 - 0 | Guingamp |
|
| FR2 | 28.02 | Pau | 0 - 3 | Saint-Etienne |
|
| FR2 | 06.03 | Pau | 2 - 2 | Bastia |
|
| FR2 | 13.03 | Clermont | 0 - 1 | Pau |
|
| FR2 | 20.03 | Pau | 0 - 0 |
Montpellier
|
|
| FR2 | 06.04 | Le Mans FC | 4 - 0 | Pau |
|
| FR2 | 10.04 |
|
0 - 1 | Pau |
|
| FR2 | 17.04 | Pau | 2 - 1 | Guingamp |
|
| FR2 | 24.04 | Annecy | 5 - 1 | Pau |
|
| FR2 | 02.05 | Pau | 1 - 3 | Nancy |
|
| FR2 | 09.05 | Reims | 5 - 3 | Pau |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %26 | 5 | %29 |
|
| Berabere | 10 | %29 | 6 | %35 |
|
| Kaybetti | 15 | %44 | 6 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %35 | 7 | %41 |
|
| Berabere | 9 | %26 | 4 | %24 |
|
| Kaybetti | 13 | %38 | 6 | %35 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 7 | %21 | 4 | %24 |
|
| Berabere | 17 | %50 | 9 | %53 |
|
| Kaybetti | 10 | %29 | 4 | %24 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %35 | 5 | %29 |
|
| Berabere | 9 | %26 | 5 | %29 |
|
| Kaybetti | 13 | %38 | 7 | %41 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 20 | %59 | 11 | %65 |
|
| Yok | 14 | %41 | 6 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 19 | %56 | 9 | %53 |
|
| Yok | 15 | %44 | 8 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %38 | 6 | %35 |
|
| Üst | 21 | %62 | 11 | %65 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %18 | 4 | %24 |
|
| Üst | 28 | %82 | 13 | %76 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 18 | %53 | 10 | %59 |
|
| Üst | 16 | %47 | 7 | %41 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %32 | 6 | %35 |
|
| Üst | 23 | %68 | 11 | %65 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 26 | %76 | 15 | %88 |
|
| Üst | 8 | %24 | 2 | %12 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 21 | %62 | 9 | %53 |
|
| Üst | 13 | %38 | 8 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 13 | %38 | 6 | %35 |
|
| 2-3 | 13 | %38 | 9 | %53 |
|
| 4-5 | 7 | %21 | 2 | %12 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %18 | 4 | %24 |
|
| 2-3 | 15 | %44 | 5 | %29 |
|
| 4-5 | 8 | %24 | 4 | %24 |
|
| 6+ | 5 | %15 | 4 | %24 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 6 | %17 | 1 | %5 |
|
| X/1 | 7 | %20 | 3 | %17 |
|
| 2/1 | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| 1/X | 3 | %8 | 2 | %11 |
|
| X/X | 4 | %11 | 3 | %17 |
|
| 2/X | 3 | %8 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| X/2 | 6 | %17 | 3 | %17 |
|
| 2/2 | 3 | %8 | 2 | %11 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 7 | %20 | 4 | %23 |
|
| X/1 | 3 | %8 | 2 | %11 |
|
| 2/1 | 1 | %2 | - | - |
|
| 1/X | 6 | %17 | 3 | %17 |
|
| X/X | 3 | %8 | 1 | %5 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %2 | - | - |
|
| X/2 | 3 | %8 | 2 | %11 |
|
| 2/2 | 10 | %29 | 5 | %29 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Theo Guivarch |
K
|
0,10 M € | 33 | ||
| Ibrahim Moriba Coulibaly |
D
|
30 | |||
| Yoann Salmier |
D
|
2,25 M € | 31 | 1 | 1 |
| Saidou Sow |
D
|
5,50 M € | 12 | 1 | |
| Adrien Hunou |
O
|
0,60 M € | 18 | 2 | |
| Henri Saivet |
O
|
0,65 M € | 20 | 2 | |
| Johan Gastien |
O
|
0,60 M € | 27 | ||
| Famara Diedhiou |
F
|
1,25 M € | 24 | 10 | |
| Axel Camblan |
F
|
0,45 M € | 29 | 1 | |
| M. Tourraine |
B
|
6 | |||
| Ilhan Fakili |
B
|
33 | 4 | ||
| Toplam: | 11,40 M € | 21 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Esteban Salles |
K
|
0,15 M € | 11 | ||
| Joseph Kalulu Kyatengwa |
D
|
33 | 1 | 1 | |
| Souleymane Basse |
D
|
3 | |||
| Ousmane Kante |
D
|
18 | 1 | ||
| Kyliane Dong |
O
|
29 | 6 | ||
| Julien Anziani |
O
|
13 | 2 | ||
| Rayan Touzghar |
O
|
33 | 3 | ||
| Tom Tony Pouilly |
O
|
0,15 M € | 31 | 3 | 1 |
| Cheikh Fall |
O
|
22 | 2 | ||
| Neil Glossoa |
F
|
27 | |||
| Omar Sadik |
F
|
0,30 M € | 27 | 3 | |
| Toplam: | 0,60 M € | 20 | |||
| Famara Diedhiou | 10 |
| Kader Bamba | 8 |
| Ilhan Fakili | 4 |
| Giovani Versini | 9 |
| Antonin Bobichon | 6 |
| Kyliane Dong | 6 |
Faouzi Benchabane
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | Alt | Üst | ||||||
| 2025/2026 | FR2 |
13.03.2026 | MS | Clermont | 0 - 1 | Pau | 0 - 1 | ||||||||
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 7 | 3 | 1 | 3 | 1 | 2 |
| İçerde | 5 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 |
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 12 | 6 | 2 | 4 | 1 | 1 |
| Deplasmanda | 8 | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Gregory Proment | 0 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Thierry Debes | 1 | |
| Gregory Proment Evindeki Maçlar | ||||
| Gregory Proment | 0 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Thierry Debes | 1 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
2.12
|
X
2.94
|
2
2.56
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Troyes | 34 | 67 | +27 | |
| 2 | Saint-Etienne | 34 | 60 | +21 | |
| 3 | Le Mans FC | 33 | 59 | +17 | |
| 4 | Red Star FC 93 | 34 | 58 | +11 | |
| 5 | Rodez | 34 | 58 | +6 | |
| 6 | Reims | 34 | 56 | +18 | |
| 7 | Annecy | 34 | 52 | +10 | |
| 8 | Montpellier | 34 | 51 | +10 | |
| 9 | Pau | 34 | 45 | -14 | |
| 10 | Dunkerque | 34 | 43 | +8 | |
| 11 | Guingamp | 34 | 40 | -7 | |
| 12 | Grenoble | 34 | 39 | -6 | |
| 13 | Clermont | 34 | 37 | -6 | |
| 14 | Nancy | 34 | 37 | -17 | |
| 15 | Boulogne | 34 | 36 | -15 | |
| 16 | Stade Lavallois | 34 | 32 | -18 | |
| 17 | Bastia | 33 | 28 | -17 | |
| 18 | Amiens SC | 34 | 24 | -28 | |