| Tüm Maçlar | ||
| Boulogne | 4 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Reims | 8 | |
| Boulogne Evindeki Maçlar | ||
| Boulogne | 4 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Reims | 2 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008/2009 |
FR2
|
12.09.2008 | MS | Reims | 1 - 1 | Boulogne | 0 - 1 | 2,20 | 2,60 | 2,80 | |||||||||
| 2008/2009 |
FR2
|
20.02.2009 | MS | Boulogne | 0 - 3 | Reims | 0 - 2 | 1,70 | 2,80 | 4,75 | |||||||||
| 2010/2011 |
FR2
|
29.10.2010 | MS | Boulogne | 1 - 0 | Reims | 0 - 0 | 1,75 | 2,90 | 3,50 | |||||||||
| 2010/2011 |
FR2
|
15.04.2011 | MS | Reims | 4 - 1 | Boulogne | 1 - 0 | 1,85 | 2,90 | 3,20 | |||||||||
| 2011/2012 |
FR2
|
14.01.2012 | MS | Boulogne | 0 - 0 | Reims | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2011/2012 |
FR2
|
01.05.2012 | MS |
|
3 - 2 | Boulogne | 1 - 0 | 1,45 | 3,40 | 4,60 | |||||||||
| 2017/2018 |
HAZ
|
12.07.2017 | MS | Reims | 5 - 0 | Boulogne | 3 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
HAZ
|
16.07.2025 | MS | Reims | 1 - 0 | Boulogne | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
28.10.2025 | MS | Boulogne | 2 - 6 | Reims | 2 - 4 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
04.04.2026 | MS | Reims | 0 - 0 | Boulogne | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| FR2 | 27.02 | Grenoble | 0 - 0 | Boulogne |
|
| FR2 | 06.03 | Boulogne | 4 - 2 |
Amiens
|
|
| FR2 | 13.03 | Bastia | 0 - 1 | Boulogne |
|
| FR2 | 20.03 | Boulogne | 0 - 0 | Nancy |
|
| FR2 | 04.04 | Reims | 0 - 0 | Boulogne |
|
| FR2 | 11.04 | Boulogne | 0 - 0 | Le Mans FC |
|
| FR2 | 18.04 | Troyes | 1 - 0 | Boulogne |
|
| FR2 | 27.04 |
|
2 - 6 | Dunkerque |
|
| FR2 | 02.05 | Boulogne | 1 - 2 | Annecy |
|
| FR2 | 09.05 | Stade Lavallois | 2 - 1 | Boulogne |
|
| FRK | 03.03 | Strasbourg | 2 - 1 | Reims |
|
| FR2 | 09.03 | Dunkerque | 1 - 1 | Reims |
|
| FR2 | 14.03 |
|
1 - 2 | Rodez |
|
| FR2 | 21.03 | Guingamp | 0 - 2 | Reims |
|
| FR2 | 04.04 | Reims | 0 - 0 | Boulogne |
|
| FR2 | 10.04 | Stade Lavallois | 2 - 2 | Reims |
|
| FR2 | 18.04 | Reims | 3 - 2 | Red Star |
|
| FR2 | 25.04 | Reims | 1 - 1 |
Nancy
|
|
| FR2 | 02.05 | Le Mans FC | 1 - 1 | Reims |
|
| FR2 | 09.05 | Reims | 5 - 3 | Pau |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %26 | 4 | %24 |
|
| Berabere | 9 | %26 | 3 | %18 |
|
| Kaybetti | 16 | %47 | 10 | %59 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %41 | 5 | %29 |
|
| Berabere | 14 | %41 | 9 | %53 |
|
| Kaybetti | 6 | %18 | 3 | %18 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %9 | - | %0 |
|
| Berabere | 17 | %50 | 9 | %53 |
|
| Kaybetti | 14 | %41 | 8 | %47 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 11 | %32 | 3 | %18 |
|
| Berabere | 16 | %47 | 8 | %47 |
|
| Kaybetti | 7 | %21 | 6 | %35 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %50 | 10 | %59 |
|
| Yok | 17 | %50 | 7 | %41 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 18 | %53 | 10 | %59 |
|
| Yok | 16 | %47 | 7 | %41 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %41 | 5 | %29 |
|
| Üst | 20 | %59 | 12 | %71 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %35 | 5 | %29 |
|
| Üst | 22 | %65 | 12 | %71 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 18 | %53 | 6 | %35 |
|
| Üst | 16 | %47 | 11 | %65 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 19 | %56 | 10 | %59 |
|
| Üst | 15 | %44 | 7 | %41 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 27 | %79 | 12 | %71 |
|
| Üst | 7 | %21 | 5 | %29 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 23 | %68 | 11 | %65 |
|
| Üst | 11 | %32 | 6 | %35 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 14 | %41 | 5 | %29 |
|
| 2-3 | 13 | %38 | 7 | %41 |
|
| 4-5 | 4 | %12 | 2 | %12 |
|
| 6+ | 3 | %9 | 3 | %18 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 12 | %35 | 5 | %29 |
|
| 2-3 | 11 | %32 | 6 | %35 |
|
| 4-5 | 8 | %24 | 5 | %29 |
|
| 6+ | 3 | %9 | 1 | %6 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 4 | %11 | - | - |
|
| X/1 | 5 | %14 | 3 | %17 |
|
| 2/1 | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| 1/X | 2 | %5 | - | - |
|
| X/X | 6 | %17 | 2 | %11 |
|
| 2/X | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 6 | %17 | 4 | %23 |
|
| 2/2 | 9 | %26 | 6 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 9 | %26 | 3 | %17 |
|
| X/1 | 3 | %8 | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 4 | %11 | 3 | %17 |
|
| X/X | 10 | %29 | 6 | %35 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %2 | - | - |
|
| X/2 | 3 | %8 | 2 | %11 |
|
| 2/2 | 4 | %11 | 3 | %17 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Xavier Lenogue |
K
|
0,15 M € | 1 | ||
| Guede Nathan Zohore |
D
|
30 | 1 | ||
| Adrien Pinot |
D
|
26 | 3 | ||
| Julien Boyer |
D
|
0,15 M € | 33 | 2 | |
| Siad Gourville |
D
|
30 | 1 | ||
| Jonas Martin |
O
|
1,25 M € | 19 | ||
| Noah Fatar |
O
|
0,40 M € | 30 | 3 | |
| Sonny Duflos |
F
|
30 | 1 | ||
| Aurelien Platret |
F
|
26 | 2 | ||
| Martin Lecolier |
F
|
16 | 3 | ||
| J. Bultel |
B
|
30 | 1 | ||
| Toplam: | 1,95 M € | 15 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Ewen Jaouen |
K
|
34 | |||
| Kotto Samuel |
D
|
15 | 1 | ||
| Sergio Akieme |
D
|
7,25 M € | 34 | 1 | |
| Abdoul Kone |
D
|
28 | 1 | 1 | |
| Maxime Busi |
D
|
1,75 M € | 23 | ||
| Ange Martial Tia |
O
|
31 | 5 | 1 | |
| Theo Leoni |
O
|
5,00 M € | 30 | ||
| Yassine Benhattab |
O
|
12 | |||
| Mohammed Daramy |
F
|
9,50 M € | 15 | 5 | |
| Keito Nakamura |
F
|
9,50 M € | 29 | 14 | |
| John Patrick |
F
|
0,10 M € | 16 | ||
| Toplam: | 33,10 M € | 26 | |||
| Corentin Fatou | 6 |
| Amine El Farissi | 5 |
| Adrien Pinot | 3 |
| Keito Nakamura | 14 |
| Hafiz Ibrahim | 6 |
| Ange Martial Tia | 5 |
Florent Batta
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | Alt | Üst | ||||||
| 2025/2026 | FR2 |
28.10.2025 | MS | Boulogne | 2 - 6 | Reims | 2 - 4 | ||||||||
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 6 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| İçerde | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 23 | 10 | 7 | 6 | 3 | 1 |
| Deplasmanda | 13 | 3 | 5 | 5 | 3 | 1 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Fabien Dagneaux | 0 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Karel Geraerts | 1 | |
| Fabien Dagneaux Evindeki Maçlar | ||||
| Fabien Dagneaux | 0 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Karel Geraerts | 1 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
3.44
|
X
3.07
|
2
1.74
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Troyes | 34 | 67 | +27 | |
| 2 | Saint-Etienne | 34 | 60 | +21 | |
| 3 | Le Mans FC | 33 | 59 | +17 | |
| 4 | Red Star FC 93 | 34 | 58 | +11 | |
| 5 | Rodez | 34 | 58 | +6 | |
| 6 | Reims | 34 | 56 | +18 | |
| 7 | Annecy | 34 | 52 | +10 | |
| 8 | Montpellier | 34 | 51 | +10 | |
| 9 | Pau | 34 | 45 | -14 | |
| 10 | Dunkerque | 34 | 43 | +8 | |
| 11 | Guingamp | 34 | 40 | -7 | |
| 12 | Grenoble | 34 | 39 | -6 | |
| 13 | Clermont | 34 | 37 | -6 | |
| 14 | Nancy | 34 | 37 | -17 | |
| 15 | Boulogne | 34 | 36 | -15 | |
| 16 | Stade Lavallois | 34 | 32 | -18 | |
| 17 | Bastia | 33 | 28 | -17 | |
| 18 | Amiens SC | 34 | 24 | -28 | |