| Tüm Maçlar | ||
| Montpellier | 16 | |
| Beraberlik | 14 | |
| Bastia | 12 | |
| Montpellier Evindeki Maçlar | ||
| Montpellier | 13 | |
| Beraberlik | 6 | |
| Bastia | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 |
FR1
|
08.11.2014 | MS | Bastia | 2 - 0 | Montpellier | 2 - 0 | 2,10 | 2,90 | 2,60 | |||||||||
| 2014/2015 |
FR1
|
04.04.2015 | MS | Montpellier | 3 - 1 | Bastia | 0 - 1 | 1,65 | 3,20 | 3,60 | |||||||||
| 2015/2016 |
FR1
|
24.10.2015 | MS | Montpellier | 2 - 0 | Bastia | 0 - 0 | 1,70 | 3,10 | 3,50 | |||||||||
| 2015/2016 |
FR1
|
16.01.2016 | MS |
|
1 - 0 |
Montpellier
|
0 - 0 | 2,20 | 2,80 | 2,60 | |||||||||
| 2016/2017 |
FR1
|
19.11.2016 | MS | Bastia | 1 - 1 | Montpellier | 1 - 0 | 2,35 | 2,80 | 2,35 | |||||||||
| 2016/2017 |
FR1
|
04.02.2017 | MS | Montpellier | 2 - 1 |
Bastia
|
1 - 1 | 1,65 | 3,20 | 3,60 | |||||||||
| 2020/2021 |
HAZ
|
01.08.2020 | MS | Bastia | 2 - 2 | Montpellier | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
HAZ
|
26.07.2025 | MS | Bastia | 0 - 1 | Montpellier | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
20.09.2025 | MS | Montpellier | 2 - 0 | Bastia | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
23.01.2026 | MS |
|
0 - 2 | Montpellier | 0 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| FR2 | 27.02 | Montpellier | 0 - 0 | Reims |
|
| FR2 | 06.03 |
|
0 - 3 |
Montpellier
|
|
| FR2 | 13.03 | Montpellier | 2 - 0 | Stade Lavallois |
|
| FR2 | 20.03 | Pau | 0 - 0 |
Montpellier
|
|
| FR2 | 04.04 | Montpellier | 2 - 2 | Troyes |
|
| FR2 | 10.04 | Annecy | 0 - 0 | Montpellier |
|
| FR2 | 17.04 | Montpellier | 2 - 1 | Grenoble |
|
| FR2 | 24.04 | Amiens | 0 - 2 | Montpellier |
|
| FR2 | 02.05 |
|
1 - 2 | Clermont |
|
| FR2 | 09.05 | Red Star | 1 - 1 | Montpellier |
|
| FR2 | 27.02 |
|
0 - 2 | Annecy |
|
| FR2 | 06.03 | Pau | 2 - 2 | Bastia |
|
| FR2 | 13.03 | Bastia | 0 - 1 | Boulogne |
|
| FR2 | 20.03 | Rodez | 1 - 1 | Bastia |
|
| FR2 | 03.04 | Bastia | 1 - 1 | Amiens |
|
| FR2 | 11.04 |
|
4 - 3 |
Bastia
|
|
| FR2 | 18.04 | Bastia | 2 - 0 | Saint-Etienne |
|
| FR2 | 24.04 |
|
1 - 1 |
Bastia
|
|
| FR2 | 02.05 | Guingamp | 0 - 1 | Bastia |
|
| FR2 | 09.05 | Bastia | 0 - 2 | Le Mans FC |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %41 | 8 | %47 |
|
| Berabere | 9 | %26 | 4 | %24 |
|
| Kaybetti | 11 | %32 | 5 | %29 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 5 | %15 | 2 | %12 |
|
| Berabere | 13 | %38 | 8 | %47 |
|
| Kaybetti | 16 | %47 | 7 | %41 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %24 | 4 | %24 |
|
| Berabere | 16 | %47 | 7 | %41 |
|
| Kaybetti | 10 | %29 | 6 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %18 | 2 | %12 |
|
| Berabere | 15 | %44 | 9 | %53 |
|
| Kaybetti | 13 | %38 | 6 | %35 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 14 | %41 | 10 | %59 |
|
| Yok | 20 | %59 | 7 | %41 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 11 | %34 | 6 | %35 |
|
| Yok | 21 | %66 | 11 | %65 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %35 | 3 | %18 |
|
| Üst | 22 | %65 | 14 | %82 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %44 | 8 | %47 |
|
| Üst | 18 | %56 | 9 | %53 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 24 | %71 | 9 | %53 |
|
| Üst | 10 | %29 | 8 | %47 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 27 | %79 | 14 | %82 |
|
| Üst | 7 | %21 | 3 | %18 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 28 | %82 | 11 | %65 |
|
| Üst | 6 | %18 | 6 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 26 | %81 | 14 | %82 |
|
| Üst | 6 | %19 | 3 | %18 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 12 | %35 | 3 | %18 |
|
| 2-3 | 16 | %47 | 8 | %47 |
|
| 4-5 | 5 | %15 | 5 | %29 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 14 | %44 | 8 | %47 |
|
| 2-3 | 12 | %38 | 6 | %35 |
|
| 4-5 | 5 | %16 | 2 | %12 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 6 | %17 | 3 | %17 |
|
| X/1 | 8 | %23 | 5 | %29 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| X/X | 6 | %17 | 2 | %11 |
|
| 2/X | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 2 | %5 | - | - |
|
| 2/2 | 9 | %26 | 5 | %29 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 6 | %17 | 4 | %23 |
|
| X/1 | 3 | %8 | 2 | %11 |
|
| 2/1 | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| 1/X | 3 | %8 | 2 | %11 |
|
| X/X | 9 | %26 | 5 | %29 |
|
| 2/X | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | 1 | %2 | - | - |
|
| X/2 | 3 | %8 | 2 | %11 |
|
| 2/2 | 7 | %20 | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Simon Ngapandouetnbu |
K
|
0,35 M € | 31 | ||
| Lucas Mincarelli Davin |
D
|
0,75 M € | 23 | ||
| Julien Laporte |
D
|
3,00 M € | 29 | 1 | 1 |
| Enzo Tchato Mbiayi |
D
|
2,00 M € | 29 | ||
| Christopher Jullien |
D
|
3,25 M € | 23 | 2 | 1 |
| Nicolas Pays |
O
|
30 | 4 | ||
| Nabil Homssa |
O
|
2 | |||
| Theo Chennahi |
O
|
32 | 1 | ||
| Enzo Molebe |
F
|
0,10 M € | 12 | 2 | |
| Yanis Ali Issoufou |
F
|
16 | 2 | ||
| Yaël Mouanga |
B
|
21 | |||
| Toplam: | 9,45 M € | 12 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Lisandru Olmeta |
K
|
0,25 M € | 10 | ||
| Joachim Eickmayer |
D
|
0,50 M € | 15 | 3 | |
| Tom Meynadier |
D
|
29 | |||
| Zakaria Ariss |
D
|
30 | |||
| Alexandre Bi Zaouai |
O
|
25 | 2 | ||
| Dominique Guidi |
O
|
20 | 1 | 1 | |
| Félix Tomi |
O
|
34 | 4 | ||
| Juan Guevara |
F
|
26 | 1 | ||
| Ruben Beliandjou |
F
|
11 | 1 | ||
| Tom Ducrocq |
F
|
28 | 1 | 1 | |
| Jocelyn Janneh |
B
|
27 | |||
| Toplam: | 0,75 M € | 13 | |||
| Alexandre Mendy | 12 |
| Teji Savanier | 5 |
| Nathanael Mbuku | 4 |
| Jeremy Sebas | 4 |
| Félix Tomi | 4 |
| Joachim Eickmayer | 3 |
Florent Batta
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | Alt | Üst | ||||||
| 2025/2026 | FR2 |
20.09.2025 | MS | Montpellier | 2 - 0 | Bastia | 2 - 0 | ||||||||
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 15 | 6 | 3 | 6 | 3 | 1 |
| İçerde | 9 | 4 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 5 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Deplasmanda | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Zoumana Camara | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Benoit Tavenot | 0 | |
| Zoumana Camara Evindeki Maçlar | ||||
| Zoumana Camara | 1 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Benoit Tavenot | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
1.80
|
X
2.85
|
2
3.45
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Troyes | 34 | 67 | +27 | |
| 2 | Le Mans FC | 34 | 62 | +19 | |
| 3 | Saint-Etienne | 34 | 60 | +21 | |
| 4 | Red Star FC 93 | 34 | 58 | +11 | |
| 5 | Rodez | 34 | 58 | +6 | |
| 6 | Reims | 34 | 56 | +18 | |
| 7 | Annecy | 34 | 52 | +10 | |
| 8 | Montpellier | 34 | 51 | +10 | |
| 9 | Pau | 34 | 45 | -14 | |
| 10 | Dunkerque | 34 | 43 | +8 | |
| 11 | Guingamp | 34 | 40 | -7 | |
| 12 | Grenoble | 34 | 39 | -6 | |
| 13 | Clermont | 34 | 37 | -6 | |
| 14 | Nancy | 34 | 37 | -17 | |
| 15 | Boulogne | 34 | 36 | -15 | |
| 16 | Stade Lavallois | 34 | 32 | -18 | |
| 17 | Bastia | 34 | 28 | -19 | |
| 18 | Amiens SC | 34 | 24 | -28 | |