| Tüm Maçlar | ||
| Carrick Rangers | 8 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Crusaders FC | 34 | |
| Carrick Rangers Evindeki Maçlar | ||
| Carrick Rangers | 6 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Crusaders FC | 16 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 |
KİRL
|
08.12.2023 | MS | Carrick Rang | 0 - 1 | Crusaders | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
KİRL
|
30.12.2023 | MS | Crusaders | 2 - 0 |
Carrick Rang
|
0 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
KİRL
|
01.05.2024 | MS | Crusaders | 3 - 1 | Carrick Rang | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
KİRL
|
31.08.2024 | MS | Crusaders | 2 - 1 | Carrick Rang | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
KİRL
|
16.11.2024 | MS | Carrick Rang | 3 - 0 | Crusaders | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
KİRL
|
30.12.2024 | MS | Carrick Rang | 0 - 0 | Crusaders | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
KİRL
|
09.08.2025 | MS | Crusaders | 3 - 4 | Carrick Rang | 3 - 2 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
KİRL
|
08.11.2025 | MS |
|
1 - 2 | Crusaders | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
KİRL
|
30.12.2025 | MS |
|
2 - 2 | Carrick Rang | 1 - 2 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
KİRL
|
28.03.2026 | MS | Carrick Rang | 6 - 1 | Crusaders | 2 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| KİRL | 06.05 | Dungannon | 3 - 1 |
Carrick Rang
|
|
| HAZ | 18.07 | HW Welders | 0 - 3 | Carrick Rang |
|
| HAZ | 21.07 | Carrick Rang | 3 - 5 | Queens |
|
| HAZ | 24.07 | Carrick Rang | 0 - 3 | Ballymena |
|
| HAZ | 28.07 | Carrick Rang | 1 - 0 | Ards FC |
|
| HAZ | 01.08 | Carrick Rang | 1 - 8 | Ballyclare |
|
| KİRL | 08.08 | Carrick Rang | 1 - 0 |
Portadown FC
|
|
| KİRL | 15.08 | Limavady | 1 - 2 | Carrick Rang |
|
| KİRL | 22.08 | Carrick Rang | 0 - 2 | Coleraine FC |
|
| KİRL | 29.08 | Bangor FC | 0 - 4 | Carrick Rang |
|
| KİRL | 05.09 | Linfield | v | Carrick Rang | |
| KİRL | 12.09 | Carrick Rang | v | Cliftonville | |
| KİRL | 15.09 | Ballymena | v | Carrick Rang |
| HAZ | 11.07 | Crusaders | 2 - 0 | Warrenpoint |
|
| HAZ | 18.07 | Crusaders | 0 - 0 | Ballinamal |
|
| HAZ | 21.07 | Crusaders | 2 - 0 | Glenavon |
|
| HAZ | 25.07 | Moyola | 2 - 1 | Crusaders |
|
| HAZ | 28.07 | Crusaders | 1 - 1 | Newington Y |
|
| HAZ | 01.08 | Crusaders | 2 - 0 | Dundela |
|
| KİRL | 07.08 | Cliftonville | 2 - 1 | Crusaders |
|
| KİRL | 15.08 | Crusaders | 2 - 1 | Ballymena |
|
| KİRL | 22.08 | Crusaders | 3 - 2 |
Portadown FC
|
|
| KİRL | 29.08 | Glentoran | 1 - 2 | Crusaders |
|
| KİRL | 05.09 | Coleraine FC | v | Crusaders | |
| KİRL | 12.09 | Crusaders | v | Limavady | |
| KİRL | 15.09 | Crusaders | v | Dungannon |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 15 | %38 | 7 | %37 |
|
| Berabere | 8 | %21 | 4 | %21 |
|
| Kaybetti | 16 | %41 | 8 | %42 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 11 | %28 | 7 | %35 |
|
| Berabere | 6 | %15 | 2 | %10 |
|
| Kaybetti | 23 | %58 | 11 | %55 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %36 | 6 | %32 |
|
| Berabere | 15 | %38 | 9 | %47 |
|
| Kaybetti | 10 | %26 | 4 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %30 | 7 | %35 |
|
| Berabere | 7 | %18 | 4 | %20 |
|
| Kaybetti | 21 | %53 | 9 | %45 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 26 | %67 | 13 | %68 |
|
| Yok | 13 | %33 | 6 | %32 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 21 | %53 | 11 | %55 |
|
| Yok | 19 | %48 | 9 | %45 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 7 | %18 | 4 | %21 |
|
| Üst | 32 | %82 | 15 | %79 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %15 | 3 | %15 |
|
| Üst | 34 | %85 | 17 | %85 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %38 | 7 | %37 |
|
| Üst | 24 | %62 | 12 | %63 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %35 | 6 | %30 |
|
| Üst | 26 | %65 | 14 | %70 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 25 | %64 | 13 | %68 |
|
| Üst | 14 | %36 | 6 | %32 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 21 | %53 | 11 | %55 |
|
| Üst | 19 | %48 | 9 | %45 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 7 | %18 | 4 | %21 |
|
| 2-3 | 18 | %46 | 9 | %47 |
|
| 4-5 | 9 | %23 | 2 | %11 |
|
| 6+ | 5 | %13 | 4 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %15 | 3 | %15 |
|
| 2-3 | 15 | %38 | 8 | %40 |
|
| 4-5 | 13 | %33 | 5 | %25 |
|
| 6+ | 6 | %15 | 4 | %20 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 9 | %23 | 6 | %31 |
|
| X/1 | 5 | %12 | 1 | %5 |
|
| 2/1 | 1 | %2 | - | - |
|
| 1/X | 1 | %2 | - | - |
|
| X/X | 5 | %12 | 4 | %21 |
|
| 2/X | 2 | %5 | - | - |
|
| 1/2 | 2 | %5 | - | - |
|
| X/2 | 5 | %12 | 4 | %21 |
|
| 2/2 | 9 | %23 | 4 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 12 | %30 | 8 | %40 |
|
| X/1 | 2 | %5 | 2 | %10 |
|
| 2/1 | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| 2/X | 4 | %10 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| X/2 | 3 | %7 | 1 | %5 |
|
| 2/2 | 14 | %35 | 5 | %25 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Nathan Gartside |
K
|
26 | |||
| Matthew Olosunde |
D
|
0,10 M € | 5 | 1 | |
| Joe Crowe |
D
|
26 | 2 | ||
| Luke McCullough |
D
|
0,20 M € | 33 | 3 | |
| Aidan Steele |
O
|
32 | 3 | ||
| Matthew Snoddy |
O
|
0,05 M € | 33 | ||
| Jimmy Callacher |
O
|
0,05 M € | 21 | ||
| Mikey Place |
O
|
12 | 1 | ||
| Joseph Moore |
O
|
9 | |||
| Paul Heatley |
F
|
0,05 M € | 28 | 10 | |
| B. Buchanan-Rolleston |
B
|
21 | |||
| Toplam: | 0,45 M € | 20 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Jonny Tuffey |
K
|
0,15 M € | 20 | ||
| Scot Rough |
D
|
7 | 1 | ||
| Jacob Blaney |
D
|
5 | |||
| Cameron Bruce |
O
|
10 | |||
| Lloyd Anderson |
O
|
33 | 1 | ||
| Robbie Weir |
O
|
0,25 M € | 9 | ||
| Stewart Nixon |
F
|
16 | 1 | ||
| Thomas Maguire |
F
|
9 | |||
| Fraser Bryden |
B
|
31 | 17 | ||
| J. Williamson |
B
|
26 | 1 | ||
| L. Barr |
B
|
24 | |||
| Toplam: | 0,40 M € | 21 | |||
| Daniel Purkis | 19 |
| Paul Heatley | 12 |
| Adam Lecky | 10 |
| Fraser Bryden | 22 |
| Adam Brooks | 7 |
| Finley Thorndike | 4 |
|
1
1.65
|
X
3.31
|
2
3.27
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Larne FC | 33 | 73 | +38 | |
| 2 | Glentoran FC | 33 | 69 | +33 | |
| 3 | Coleraine FC | 33 | 65 | +31 | |
| 4 | Linfield FC | 33 | 62 | +32 | |
| 5 | Cliftonville | 33 | 47 | +1 | |
| 6 | Dungannon Swifts | 33 | 46 | -18 | |
| 7 | Carrick Rangers | 33 | 43 | -2 | |
| 8 | Bangor FC | 33 | 36 | -19 | |
| 9 | Portadown FC | 33 | 36 | -21 | |
| 10 | Ballymena United | 33 | 34 | -11 | |
| 11 | Crusaders FC | 33 | 26 | -34 | |
| 12 | Glenavon FC | 33 | 25 | -30 | |