| Tüm Maçlar | ||
| Thun | 11 | |
| Beraberlik | 19 | |
| Basel | 46 | |
| Thun Evindeki Maçlar | ||
| Thun | 7 | |
| Beraberlik | 10 | |
| Basel | 20 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 |
İSV
|
19.10.2019 | MS | Basel | 3 - 1 | Thun | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2019/2020 |
İSV
|
15.02.2020 | MS | Basel | 0 - 1 | Thun | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2019/2020 |
İSV
|
31.07.2020 | MS | Thun | 0 - 0 |
Basel
|
0 - 0 | ||||||||||||
| 2020/2021 |
HAZ
|
09.01.2021 | MS | Basel | 2 - 2 | Thun | - | ||||||||||||
| 2021/2022 |
HAZ
|
27.06.2021 | MS | Basel | 2 - 3 | Thun | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
HAZ
|
11.01.2025 | MS | Basel | 2 - 0 | Thun | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSV
|
13.09.2025 | MS |
|
1 - 3 | Basel | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSV
|
01.02.2026 | MS | Basel | 1 - 2 | Thun | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSV
|
18.04.2026 | MS | Thun | 3 - 1 | Basel | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSV
|
02.05.2026 | MS | Basel | 3 - 1 |
Thun
|
1 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İSV | 05.03 | Thun | 2 - 2 | St. Gallen |
|
| İSV | 08.03 | Young Boys | 1 - 2 | Thun |
|
| İSV | 14.03 | Thun | 5 - 1 | Grasshoppers |
|
| İSV | 21.03 | Zürich | 2 - 1 | Thun |
|
| İSV | 04.04 | Lugano | 1 - 0 | Thun |
|
| İSV | 18.04 | Thun | 3 - 1 | Basel |
|
| İSV | 25.04 | Thun | 0 - 1 | Lugano |
|
| İSV | 02.05 | Basel | 3 - 1 |
Thun
|
|
| İSV | 10.05 | Sion | 2 - 0 | Thun |
|
| İSV | 14.05 |
|
3 - 8 | Young Boys |
|
| İSV | 17.05 | St. Gallen | v | Thun |
| İSV | 08.03 | St. Gallen | 3 - 0 | Basel |
|
| İSV | 15.03 | Basel | 3 - 1 | Servette |
|
| İSV | 22.03 | Winterthur | 0 - 2 |
Basel
|
|
| HAZ | 26.03 | Basel | 2 - 5 | Vaduz |
|
| İSV | 04.04 | Basel | 3 - 3 | Young Boys |
|
| İSV | 18.04 | Thun | 3 - 1 | Basel |
|
| İSV | 26.04 | Basel | 0 - 2 | Sion |
|
| İSV | 02.05 | Basel | 3 - 1 |
Thun
|
|
| İSV | 10.05 | Young Boys | 3 - 0 | Basel |
|
| İSV | 14.05 | Basel | 1 - 3 | St. Gallen |
|
| İSV | 17.05 | Lugano | v | Basel |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 24 | %65 | 12 | %63 |
|
| Berabere | 2 | %5 | 2 | %11 |
|
| Kaybetti | 11 | %30 | 5 | %26 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 16 | %43 | 8 | %44 |
|
| Berabere | 8 | %22 | 2 | %11 |
|
| Kaybetti | 13 | %35 | 8 | %44 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 16 | %43 | 9 | %47 |
|
| Berabere | 12 | %32 | 5 | %26 |
|
| Kaybetti | 9 | %24 | 5 | %26 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %38 | 7 | %39 |
|
| Berabere | 13 | %35 | 6 | %33 |
|
| Kaybetti | 10 | %27 | 5 | %28 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 26 | %70 | 14 | %74 |
|
| Yok | 11 | %30 | 5 | %26 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 23 | %62 | 11 | %61 |
|
| Yok | 14 | %38 | 7 | %39 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %16 | 3 | %16 |
|
| Üst | 31 | %84 | 16 | %84 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %16 | 2 | %11 |
|
| Üst | 31 | %84 | 16 | %89 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %24 | 5 | %26 |
|
| Üst | 28 | %76 | 14 | %74 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %38 | 5 | %28 |
|
| Üst | 23 | %62 | 13 | %72 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 21 | %57 | 9 | %47 |
|
| Üst | 16 | %43 | 10 | %53 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 26 | %70 | 12 | %67 |
|
| Üst | 11 | %30 | 6 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %16 | 3 | %16 |
|
| 2-3 | 15 | %41 | 6 | %32 |
|
| 4-5 | 11 | %30 | 6 | %32 |
|
| 6+ | 5 | %14 | 4 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %16 | 2 | %11 |
|
| 2-3 | 20 | %54 | 10 | %56 |
|
| 4-5 | 7 | %19 | 3 | %17 |
|
| 6+ | 4 | %11 | 3 | %17 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 11 | %29 | 9 | %47 |
|
| X/1 | 6 | %16 | 2 | %10 |
|
| 2/1 | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| 2/X | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | 2 | %5 | - | - |
|
| X/2 | 5 | %13 | 2 | %10 |
|
| 2/2 | 10 | %27 | 3 | %15 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 9 | %24 | 5 | %27 |
|
| X/1 | 5 | %13 | 2 | %11 |
|
| 2/1 | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| 1/X | 3 | %8 | - | - |
|
| X/X | 4 | %10 | 2 | %11 |
|
| 2/X | 1 | %2 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 4 | %10 | 2 | %11 |
|
| 2/2 | 9 | %24 | 6 | %33 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Niklas Steffen |
K
|
33 | |||
| Jan Bamert |
D
|
0,60 M € | 30 | 1 | |
| Genis Montolio |
D
|
27 | 4 | 1 | |
| Kastriot Imeri |
D
|
4,00 M € | 26 | 6 | |
| Franz-Ethan Meichtry |
O
|
32 | 8 | ||
| Fabio Fehr |
O
|
0,30 M € | 24 | 2 | |
| Justin Roth |
O
|
24 | 1 | ||
| Leonardo Bertone |
O
|
1,75 M € | 31 | 10 | |
| Elmin Rastoder |
F
|
32 | 13 | 1 | |
| Christopher Ibayi |
F
|
27 | 10 | ||
| M. Heule |
B
|
27 | 1 | ||
| Toplam: | 6,65 M € | 56 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Marwin Hitz |
K
|
1,75 M € | 31 | ||
| Becir Omeragic |
D
|
5,25 M € | 6 | ||
| Nicolas Vouilloz |
D
|
27 | |||
| Flavius Daniliuc |
D
|
6,00 M € | 22 | 2 | |
| Abemly Meto Silu |
O
|
4,75 M € | 25 | 2 | |
| Leo Leroy |
O
|
1,00 M € | 31 | 1 | |
| Dominik Schmid |
O
|
0,45 M € | 31 | 3 | |
| Xherdan Shaqiri |
O
|
2,50 M € | 31 | 11 | |
| Benie Traore |
F
|
3,50 M € | 26 | 9 | |
| Ibrahim Salah |
F
|
4,50 M € | 23 | 3 | |
| Albian Ajeti |
F
|
1,75 M € | 29 | 3 | |
| Toplam: | 31,45 M € | 34 | |||
| Elmin Rastoder | 15 |
| Leonardo Bertone | 11 |
| Christopher Ibayi | 10 |
| Xherdan Shaqiri | 11 |
| Benie Traore | 9 |
| Philip Otele | 5 |
Lionel Tschudi
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | Alt | Üst | ||||||
| 2025/2026 | İSV |
13.09.2025 | MS | Thun | 1 - 3 | Basel | 0 - 2 | ||||||||
| 2018/2019 | İSV |
2.09.2018 | MS | Basel | 1 - 1 | Thun | 1 - 1 | 1,50 | 3,60 | 4,00 | 2,30 | 1,30 | |||
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 17 | 7 | 5 | 5 | 2 | 2 |
| İçerde | 11 | 5 | 3 | 3 | 2 | 0 |
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 15 | 7 | 6 | 2 | 4 | 1 |
| Deplasmanda | 7 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Mauro Lustrinelli | 0 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Ludovic Magnin | 1 | |
| Mauro Lustrinelli Evindeki Maçlar | ||||
| Mauro Lustrinelli | 0 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Ludovic Magnin | 1 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
2.78
|
X
3.42
|
2
1.84
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Thun | 33 | 74 | +38 | |
| 2 | St. Gallen | 33 | 60 | +24 | |
| 3 | Lugano | 33 | 57 | +12 | |
| 4 | Basel | 33 | 53 | +6 | |
| 5 | Sion | 33 | 52 | +16 | |
| 6 | Young Boys | 33 | 48 | +5 | |
| 7 | Luzern | 33 | 40 | +3 | |
| 8 | Servette | 33 | 40 | 0 | |
| 9 | Lausanne Sports | 33 | 39 | -10 | |
| 10 | Zürich | 33 | 34 | -18 | |
| 11 | Grasshoppers | 33 | 27 | -25 | |
| 12 | Winterthur | 33 | 19 | -51 | |