| Tüm Maçlar | ||
| Genk | 15 | |
| Beraberlik | 6 | |
| OH Leuven | 3 | |
| Genk Evindeki Maçlar | ||
| Genk | 8 | |
| Beraberlik | 3 | |
| OH Leuven | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 |
BEL
|
09.02.2022 | MS | OH Leuven | 2 - 1 |
Genk
|
1 - 1 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
BEL
|
15.10.2022 | MS | OH Leuven | 0 - 1 |
Genk
|
0 - 1 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
BEL
|
02.04.2023 | MS | Genk | 2 - 1 | OH Leuven | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
BEL
|
12.11.2023 | MS | Genk | 3 - 1 | OH Leuven | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
BEL
|
31.01.2024 | MS | OH Leuven | 2 - 1 | Genk | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
BEL
|
03.08.2024 | MS | OH Leuven | 3 - 1 | Genk | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
BEL
|
11.01.2025 | MS |
|
2 - 0 | OH Leuven | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BEL
|
15.08.2025 | MS | OH Leuven | 1 - 2 | Genk | 1 - 2 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BEL
|
30.11.2025 | MS | Genk | 2 - 1 | OH Leuven | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BEL
|
12.04.2026 | MS | Genk | 0 - 0 | OH Leuven | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| AVL | 19.03 | Freiburg | 5 - 1 | Genk |
|
| BEL | 22.03 | La Louvière | 5 - 5 | Genk |
|
| BEL | 03.04 | Antwerp | 1 - 2 | Genk |
|
| BEL | 12.04 | Genk | 0 - 0 | OH Leuven |
|
| BEL | 18.04 | Westerlo | 1 - 2 | Genk |
|
| BEL | 21.04 | Genk | 1 - 1 | Charleroi |
|
| BEL | 25.04 | Genk | 1 - 1 | Standard Liege |
|
| BEL | 02.05 | Charleroi | 2 - 0 | Genk |
|
| BEL | 10.05 | Genk | 3 - 0 | Westerlo |
|
| BEL | 16.05 | Standard Liege | 0 - 0 | Genk |
|
| BEL | 19.05 | Genk | v | Antwerp | |
| BEL | 23.05 | OH Leuven | v | Genk |
| BEL | 14.03 | Charleroi | 0 - 2 | OH Leuven |
|
| BEL | 22.03 | OH Leuven | 1 - 0 |
Antwerp
|
|
| BEL | 04.04 | OH Leuven | 1 - 3 | Standard Liege |
|
| BEL | 12.04 | Genk | 0 - 0 | OH Leuven |
|
| BEL | 18.04 | Antwerp | 2 - 0 |
OH Leuven
|
|
| BEL | 21.04 | OH Leuven | 0 - 2 | Westerlo |
|
| BEL | 25.04 | OH Leuven | 0 - 2 | Charleroi |
|
| BEL | 02.05 | Westerlo | 3 - 3 | OH Leuven |
|
| BEL | 08.05 | Standard Liege | 2 - 1 | OH Leuven |
|
| BEL | 15.05 | OH Leuven | 3 - 0 | Antwerp |
|
| BEL | 19.05 | Charleroi | v | OH Leuven | |
| BEL | 23.05 | OH Leuven | v | Genk |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %37 | 7 | %37 |
|
| Berabere | 13 | %34 | 7 | %37 |
|
| Kaybetti | 11 | %29 | 5 | %26 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 10 | %26 | 5 | %26 |
|
| Berabere | 9 | %24 | 4 | %21 |
|
| Kaybetti | 19 | %50 | 10 | %53 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 10 | %26 | 3 | %16 |
|
| Berabere | 17 | %45 | 9 | %47 |
|
| Kaybetti | 11 | %29 | 7 | %37 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %21 | 3 | %16 |
|
| Berabere | 19 | %50 | 10 | %53 |
|
| Kaybetti | 11 | %29 | 6 | %32 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 26 | %68 | 11 | %58 |
|
| Yok | 12 | %32 | 8 | %42 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 18 | %47 | 9 | %47 |
|
| Yok | 20 | %53 | 10 | %53 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %16 | 4 | %21 |
|
| Üst | 32 | %84 | 15 | %79 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %26 | 5 | %26 |
|
| Üst | 28 | %74 | 14 | %74 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 16 | %42 | 11 | %58 |
|
| Üst | 22 | %58 | 8 | %42 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 20 | %53 | 10 | %53 |
|
| Üst | 18 | %47 | 9 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 32 | %84 | 17 | %89 |
|
| Üst | 6 | %16 | 2 | %11 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 28 | %74 | 14 | %74 |
|
| Üst | 10 | %26 | 5 | %26 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %16 | 4 | %21 |
|
| 2-3 | 26 | %68 | 13 | %68 |
|
| 4-5 | 4 | %11 | 1 | %5 |
|
| 6+ | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 10 | %26 | 5 | %26 |
|
| 2-3 | 18 | %47 | 9 | %47 |
|
| 4-5 | 8 | %21 | 3 | %16 |
|
| 6+ | 2 | %5 | 2 | %11 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 5 | %13 | 2 | %10 |
|
| X/1 | 7 | %18 | 5 | %26 |
|
| 2/1 | 1 | %2 | - | - |
|
| 1/X | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| X/X | 8 | %21 | 4 | %21 |
|
| 2/X | 4 | %10 | 2 | %10 |
|
| 1/2 | 1 | %2 | - | - |
|
| X/2 | 2 | %5 | - | - |
|
| 2/2 | 9 | %23 | 5 | %26 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 8 | %21 | 5 | %26 |
|
| X/1 | 6 | %15 | 4 | %21 |
|
| 2/1 | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| 1/X | 2 | %5 | - | - |
|
| X/X | 6 | %15 | 3 | %15 |
|
| 2/X | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| X/2 | 7 | %18 | 3 | %15 |
|
| 2/2 | 6 | %15 | 1 | %5 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Tobias Okiki Lawal |
K
|
2,75 M € | 18 | ||
| Josue Ndenge Kongolo |
D
|
1,00 M € | 8 | ||
| Matte Smets |
D
|
10,00 M € | 30 | ||
| Kayembe |
O
|
2,50 M € | 20 | ||
| Bryan Heynen |
O
|
10,00 M € | 29 | 4 | |
| Daan Heymans |
O
|
0,75 M € | 22 | 8 | |
| Konstantinos Karetsas |
O
|
7,00 M € | 28 | ||
| Ibrahima Sory Bangoura |
O
|
2,50 M € | 18 | ||
| Robin Mirisola |
O
|
20 | 3 | ||
| Junya Ito |
F
|
7,75 M € | 18 | 4 | |
| Zakaria El Ouahdi |
F
|
10,00 M € | 24 | 7 | |
| Toplam: | 54,25 M € | 26 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Maxence Prevot |
K
|
0,20 M € | 7 | ||
| Ewoud Pletinckx |
D
|
0,75 M € | 30 | 3 | |
| Noe Dussenne |
D
|
0,70 M € | 21 | 1 | |
| Roggerio Nyakossi |
D
|
0,05 M € | 19 | 3 | |
| Youssef Maziz |
O
|
0,90 M € | 27 | 3 | |
| Birger Verstraete |
O
|
3,75 M € | 23 | 1 | |
| Thibaud Verlinden |
O
|
1,25 M € | 21 | 2 | |
| Takahiro Akimoto |
O
|
25 | |||
| Henok Teklab |
O
|
1,25 M € | 16 | 1 | |
| Siebe Schrijvers |
F
|
6,75 M € | 20 | 2 | |
| Chukwubuikem Ikwuemesi |
F
|
1,75 M € | 25 | 4 | |
| Toplam: | 17,35 M € | 19 | |||
| Daan Heymans | 10 |
| Zakaria El Ouahdi | 8 |
| Aaron Banind Bibout | 6 |
| Sory Kaba | 6 |
| Chukwubuikem Ikwuemesi | 4 |
| Roggerio Nyakossi | 4 |
Wesli De Cremer
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | Alt | Üst | ||||||
| 2025/2026 | BEL |
30.11.2025 | MS | Genk | 2 - 1 | OH Leuven | 0 - 0 | ||||||||
| 2024/2025 | BEL |
3.08.2024 | MS | OH Leuven | 3 - 1 | Genk | 2 - 0 | ||||||||
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 10 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| İçerde | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 14 | 5 | 3 | 6 | 5 | 1 |
| Deplasmanda | 9 | 1 | 3 | 5 | 4 | 0 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Thorsten Fink | 4 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Felice Mazzu | 0 | |
| Thorsten Fink Evindeki Maçlar | ||||
| Thorsten Fink | 3 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Felice Mazzu | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
1.40
|
X
3.69
|
2
5.01
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Union Saint-Gilloise | 30 | 66 | +33 | |
| 2 | Club Brugge | 30 | 63 | +23 | |
| 3 | St. Truidense | 30 | 57 | +12 | |
| 4 | Gent | 30 | 45 | +6 | |
| 5 | Mechelen | 30 | 45 | +2 | |
| 6 | Anderlecht | 30 | 44 | +4 | |
| 7 | Genk | 30 | 42 | -1 | |
| 8 | Standard Liege | 30 | 40 | -8 | |
| 9 | Westerlo | 30 | 39 | -4 | |
| 10 | Royal Antwerp | 30 | 35 | -1 | |
| 11 | Sporting Charleroi | 30 | 34 | -4 | |
| 12 | OH Leuven | 30 | 34 | -11 | |
| 13 | SV Zulte Waregem | 30 | 32 | -9 | |
| 14 | La Louvière | 30 | 31 | -7 | |
| 15 | Cercle Brugge | 30 | 31 | -8 | |
| 16 | Dender EH | 30 | 19 | -27 | |