| Tüm Maçlar | ||
| Stenhousemuir | 9 | |
| Beraberlik | 6 | |
| Hamilton | 11 | |
| Stenhousemuir Evindeki Maçlar | ||
| Stenhousemuir | 3 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Hamilton | 7 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2003/2004 |
İK1
|
13.09.2003 | MS | Hamilton | 2 - 0 | Stenhousemuir | - | ||||||||||||
| 2003/2004 |
İK1
|
08.11.2003 | MS | Stenhousemuir | 0 - 3 | Hamilton | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2003/2004 |
İK1
|
10.02.2004 | MS | Hamilton | 0 - 1 | Stenhousemuir | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2003/2004 |
İK1
|
06.04.2004 | MS | Stenhousemuir | 0 - 2 | Hamilton | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2017/2018 |
İKLK
|
29.07.2017 | MS | Hamilton | 3 - 0 | Stenhousemuir | 1 - 0 | 1,05 | 7,00 | 10,00 | |||||||||
| 2018/2019 |
HAZ
|
10.07.2018 | MS | Stenhousemuir | 1 - 3 | Hamilton | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İK1
|
27.09.2025 | MS | Hamilton | 2 - 0 | Stenhousemuir | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İK1
|
06.12.2025 | MS | Stenhousemuir | 0 - 0 | Hamilton | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İK1
|
03.03.2026 | MS |
|
0 - 1 | Stenhousemuir | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İK1
|
04.04.2026 | MS | Stenhousemuir | 3 - 0 | Hamilton | 2 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İK1 | 21.03 | Stenhousemuir | 2 - 0 | Kelty Hearts |
|
| İK1 | 28.03 | East Fife | 2 - 2 | Stenhousemuir |
|
| İK1 | 04.04 | Stenhousemuir | 3 - 0 | Hamilton |
|
| İK1 | 11.04 | Stenhousemuir | 1 - 1 | Inverness CT |
|
| İK1 | 18.04 | Cove Rangers | 2 - 0 | Stenhousemuir |
|
| İK1 | 25.04 | Stenhousemuir | 1 - 0 | Alloa Athletic |
|
| İK1 | 02.05 | Montrose | 0 - 2 | Stenhousemuir |
|
| İK1 | 05.05 | Queen of South | 1 - 1 | Stenhousemuir |
|
| İK1 | 09.05 | Stenhousemuir | 1 - 1 | Queen of South |
|
| İK1 | 13.05 | Alloa Athletic | 1 - 3 | Stenhousemuir |
|
| İK1 | 16.05 | Stenhousemuir | v | Alloa Athletic |
| İK1 | 28.03 | Hamilton | 1 - 2 | Kelty Hearts |
|
| İK1 | 04.04 | Stenhousemuir | 3 - 0 | Hamilton |
|
| İK1 | 11.04 | Hamilton | 1 - 0 | Alloa Athletic |
|
| İK1 | 18.04 | Montrose | 0 - 2 | Hamilton |
|
| İK1 | 25.04 | Hamilton | 3 - 1 | Peterhead |
|
| İK1 | 02.05 | Inverness CT | 2 - 1 | Hamilton |
|
| İK2 | 05.05 | Forfar Ath | 1 - 3 | Hamilton |
|
| İK2 | 09.05 | Hamilton | 2 - 1 | Forfar Ath |
|
| İK2 | 12.05 | Clyde | 1 - 1 | Hamilton |
|
| İK2 | 15.05 | Hamilton | 4 - 3 | Clyde |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 18 | %47 | 10 | %53 |
|
| Berabere | 15 | %39 | 8 | %42 |
|
| Kaybetti | 5 | %13 | 1 | %5 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 16 | %44 | 6 | %33 |
|
| Berabere | 7 | %19 | 5 | %28 |
|
| Kaybetti | 13 | %36 | 7 | %39 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 15 | %39 | 8 | %42 |
|
| Berabere | 16 | %42 | 8 | %42 |
|
| Kaybetti | 7 | %18 | 3 | %16 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %39 | 6 | %33 |
|
| Berabere | 14 | %39 | 7 | %39 |
|
| Kaybetti | 8 | %22 | 5 | %28 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 16 | %42 | 9 | %47 |
|
| Yok | 22 | %58 | 10 | %53 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 16 | %44 | 8 | %44 |
|
| Yok | 20 | %56 | 10 | %56 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %34 | 6 | %32 |
|
| Üst | 25 | %66 | 13 | %68 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %25 | 3 | %17 |
|
| Üst | 27 | %75 | 15 | %83 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 26 | %68 | 11 | %58 |
|
| Üst | 12 | %32 | 8 | %42 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %42 | 5 | %28 |
|
| Üst | 21 | %58 | 13 | %72 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 30 | %79 | 13 | %68 |
|
| Üst | 8 | %21 | 6 | %32 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 24 | %67 | 10 | %56 |
|
| Üst | 12 | %33 | 8 | %44 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 13 | %34 | 6 | %32 |
|
| 2-3 | 17 | %45 | 7 | %37 |
|
| 4-5 | 8 | %21 | 6 | %32 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 9 | %25 | 3 | %17 |
|
| 2-3 | 15 | %42 | 7 | %39 |
|
| 4-5 | 12 | %33 | 8 | %44 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 10 | %26 | 7 | %36 |
|
| X/1 | 4 | %10 | 3 | %15 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| X/X | 7 | %18 | 4 | %21 |
|
| 2/X | 6 | %15 | 3 | %15 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 5 | %13 | 1 | %5 |
|
| 2/2 | 4 | %10 | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 12 | %33 | 5 | %27 |
|
| X/1 | 5 | %13 | 2 | %11 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 5 | %13 | 4 | %22 |
|
| 2/X | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | 1 | %2 | - | - |
|
| X/2 | 4 | %11 | 1 | %5 |
|
| 2/2 | 7 | %19 | 5 | %27 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Darren Jamieson |
K
|
0,20 M € | 36 | ||
| Ross Meechan |
D
|
0,05 M € | 36 | ||
| Gregor Buchanan |
D
|
0,15 M € | 36 | 2 | |
| Kinlay Bilham |
D
|
34 | |||
| Michael Anderson |
O
|
28 | 2 | ||
| Olly Whyte |
O
|
33 | 6 | ||
| Matthew Aitken |
F
|
34 | 9 | ||
| Ewan O'Reilly |
F
|
32 | 7 | ||
| Scott McGill |
B
|
30 | 2 | ||
| R. Taylor |
B
|
32 | 9 | ||
| A. Graham |
B
|
31 | |||
| Toplam: | 0,40 M € | 37 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Kai Smutek |
D
|
16 | |||
| Alexander Hutton |
D
|
29 | 1 | ||
| Tony Gallacher |
D
|
0,05 M € | 27 | ||
| Kyle MacDonald |
D
|
34 | 6 | ||
| Ewan Simpson |
O
|
19 | 1 | ||
| Oliver Shaw |
F
|
33 | 19 | ||
| Lee Kilday |
F
|
0,15 M € | 35 | 3 | |
| Kevin OHara |
F
|
0,25 M € | 36 | 7 | |
| C. Newbury |
B
|
16 | |||
| J. Lane |
B
|
16 | |||
| Stuart McKinstry |
B
|
35 | 2 | ||
| Toplam: | 0,45 M € | 39 | |||
| Matthew Aitken | 10 |
| R. Taylor | 9 |
| Dale Carrick | 7 |
| Oliver Shaw | 19 |
| Kevin OHara | 7 |
| Kyle MacDonald | 6 |
|
1
2.55
|
X
3.02
|
2
2.04
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inverness CT | 36 | 69 | +36 | |
| 2 | Stenhousemuir | 36 | 67 | +23 | |
| 3 | Hamilton | 36 | 55 | +12 | |
| 4 | Queen Of The South | 36 | 54 | +11 | |
| 5 | Alloa Athletic | 36 | 53 | +12 | |
| 6 | Peterhead | 36 | 43 | -16 | |
| 7 | Montrose | 36 | 42 | -19 | |
| 8 | Cove Rangers | 36 | 38 | -3 | |
| 9 | East Fife | 36 | 36 | -27 | |
| 10 | Kelty Hearts | 36 | 29 | -29 | |