Aralarındaki Maçlar
Kaposvari Rakoczi Evindeki Maçlar
Kaposvari Rakoczi
1
Beraberlik
1
Szentlorinc SE
1
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2020/2021  MAC2 26.08.2020 MS   Szentlorinc SE 3 - 1 Kaposvar   0 - 0      
2020/2021  MAC2 21.02.2021 MS Kaposvar 3 - 1 Szentlorinc SE   2 - 1      
2023/2024  MAC3 30.07.2023 MS   Kaposvar 0 - 4 Szentlorinc SE   -      
2023/2024  MAC3 18.11.2023 MS   Szentlorinc SE 1 - 1 Kaposvar   -      
2025/2026  HAZ 20.06.2025 MS   Kaposvar 3 - 3 Szentlorinc SE   -      
Aralarındaki Maçları Göster
Kaposvari Rakoczi - Form Durumu
MAC3 08.03   Kaposvar 3 - 1 Balatonlel  
MAC3 13.03   Siofok 1 - 3 Kaposvar  
MAC3 22.03   MTK II 1 - 0 Kaposvar  
MAC3 29.03   Kaposvar 3 - 0 Majosi  
MAC3 05.04   Szekszard 0 - 3 Kaposvar  
MAC3 11.04   Kaposvar 2 - 1 Pecsi MSC  
MAC3 19.04   Dunaujvaros 0 - 2 Kaposvar  
MAC3 26.04   Kaposvar 0 - 1 FerencII  
MAC3 03.05   Penzügyör 1 - 3 Kaposvar  
MAC3 10.05   Kaposvar 1 - 2 Paksi SE II  
MAC3 17.05 Erdi VSE v Kaposvar  
MAC3 24.05 Kaposvar v Dombovari FC  
Szentlorinc SE - Form Durumu
MAC2 01.03   Ajka 2 - 1 Szentlorinc SE  
MAC2 08.03   Szentlorinc SE 2 - 2 Soroksar  
MAC2 14.03   Csakvari 2 - 2 Szentlorinc SE  
MAC2 22.03   Szentlorinc SE 0 - 2 Szegedi AK  
MAC2 05.04   Kecskemet 3 - 0 Szentlorinc SE  
MAC2 11.04   Szentlorinc SE 0 - 4 Vasas  
MAC2 19.04   Bekescsaba 0 - 0 Szentlorinc SE  
MAC2 26.04   Szentlorinc SE 2 - 0 BVSC  
MAC2 03.05   Karcag SE 0 - 1 Szentlorinc SE  
MAC2 10.05   Szentlorinc SE 2 - 1 MOL Fehervar  
MAC2 17.05 Tiszakecske v Szentlorinc SE  
Bu ligde Szentlorinc SE toplamda 4 maçtır kazanamıyor.
İstatistikler
Kaposvari Rakoczi - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 2 %100 2 %100
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
Szentlorinc SE - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 2 %50 1 %50
 
 
Kaybetti 2 %50 1 %50
 
 
 Kaposvari Rakoczi - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 2 %100 2 %100
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
 Szentlorinc SE - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 4 %100 2 %100
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
Kaposvari Rakoczi - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 2 %100 2 %100
 
 
Yok 0 %0 0 %0
 
 
Szentlorinc SE - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 3 %75 2 %100
 
 
Yok 1 %25 0 %0
 
 
Kaposvari Rakoczi - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 0 %0 0 %0
 
 
Üst 2 %100 2 %100
 
 
Szentlorinc SE - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 0 %0 0 %0
 
 
Üst 4 %100 2 %100
 
 
Kaposvari Rakoczi - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 1 %50 1 %50
 
 
Üst 1 %50 1 %50
 
 
Szentlorinc SE - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 0 %0 0 %0
 
 
Üst 4 %100 2 %100
 
 
Kaposvari Rakoczi - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 1 %50 1 %50
 
 
Üst 1 %50 1 %50
 
 
Szentlorinc SE - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 0 %0 0 %0
 
 
Üst 4 %100 2 %100
 
 
Kaposvari Rakoczi - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 0 %0 0 %0
 
 
2-3 1 %50 1 %50
 
 
4-5 0 %0 0 %0
 
 
6+ 1 %50 1 %50
 
 
Szentlorinc SE - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 0 %0 0 %0
 
 
2-3 0 %0 0 %0
 
 
4-5 1 %25 0 %0
 
 
6+ 3 %75 2 %100
 
 
Kaposvari Rakoczi - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 - - - -
 
 
X/1 - - - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 2 %100 2 %100
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 - - - -
 
 
2/2 - - - -
 
 
Szentlorinc SE - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 - - - -
 
 
X/1 1 %25 1 %50
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 2 %50 1 %50
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 1 %25 - -
 
 
2/2 - - - -
 
 
Kaposvari Rakoczi - En Golcüler
Szentlorinc SE - En Golcüler