| Tüm Maçlar | ||
| MVV Maastricht | 13 | |
| Beraberlik | 14 | |
| RKC Waalwijk | 14 | |
| MVV Maastricht Evindeki Maçlar | ||
| MVV Maastricht | 8 | |
| Beraberlik | 8 | |
| RKC Waalwijk | 4 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 |
HOL2
|
11.12.2015 | MS | Maastricht | 6 - 2 |
Waalwijk
|
3 - 0 | 1,35 | 4,00 | 5,00 | |||||||||
| 2015/2016 |
HOL2
|
29.04.2016 | MS |
|
1 - 3 | Maastricht | 1 - 2 | 2,50 | 3,10 | 2,10 | |||||||||
| 2016/2017 |
HOL2
|
02.12.2016 | MS | Waalwijk | 2 - 0 | Maastricht | 0 - 0 | 2,90 | 3,30 | 1,80 | |||||||||
| 2016/2017 |
HOL2
|
05.05.2017 | MS |
|
1 - 1 | Waalwijk | 1 - 1 | 1,35 | 3,75 | 5,00 | |||||||||
| 2017/2018 |
HOL2
|
03.11.2017 | MS | Maastricht | 0 - 0 | Waalwijk | 0 - 0 | 1,65 | 3,50 | 3,20 | |||||||||
| 2017/2018 |
HOL2
|
16.03.2018 | MS | Waalwijk | 1 - 1 | Maastricht | 0 - 0 | 2,40 | 3,20 | 2,10 | |||||||||
| 2018/2019 |
HOL2
|
07.12.2018 | MS | Waalwijk | 3 - 1 | Maastricht | 1 - 0 | 2,00 | 3,10 | 2,65 | |||||||||
| 2018/2019 |
HOL2
|
15.03.2019 | MS | Maastricht | 1 - 4 | Waalwijk | 0 - 1 | 1,85 | 3,20 | 2,90 | |||||||||
| 2025/2026 |
HOL2
|
25.11.2025 | MS | Waalwijk | 1 - 0 | Maastricht | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
HOL2
|
03.04.2026 | MS |
|
1 - 3 | Waalwijk | 0 - 2 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HOL2 | 27.02 | Maastricht | 3 - 3 | De Graafschap |
|
| HOL2 | 06.03 | Dordrecht | 1 - 1 | Maastricht |
|
| HOL2 | 13.03 | Maastricht | 2 - 1 |
VVV Venlo
|
|
| HOL2 | 16.03 | AZ Alkmaar II | 1 - 1 | Maastricht |
|
| HOL2 | 22.03 | Maastricht | 0 - 5 | Willem II |
|
| HOL2 | 03.04 |
|
1 - 3 | Waalwijk |
|
| HOL2 | 06.04 |
|
2 - 1 | Maastricht |
|
| HOL2 | 10.04 | Maastricht | 0 - 0 | Helmond |
|
| HOL2 | 17.04 | Vitesse | 0 - 0 | Maastricht |
|
| HOL2 | 24.04 | Maastricht | 0 - 2 | FC Oss |
|
| HOL2 | 21.03 |
|
2 - 3 | Den Bosch |
|
| HOL2 | 03.04 |
|
1 - 3 | Waalwijk |
|
| HOL2 | 06.04 | Helmond | 2 - 2 | Waalwijk |
|
| HOL2 | 10.04 | Waalwijk | 5 - 0 | Emmen |
|
| HOL2 | 17.04 | Den Haag | 5 - 1 | Waalwijk |
|
| HOL2 | 24.04 |
|
4 - 1 | PSV II |
|
| HOL2 | 28.04 | Roda | 1 - 1 | Waalwijk |
|
| HOL2 | 01.05 | Waalwijk | 1 - 1 | Roda |
|
| HOL2 | 05.05 |
|
0 - 1 | Willem II |
|
| HOL2 | 09.05 | Willem II | 1 - 1 | Waalwijk |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %24 | 6 | %32 |
|
| Berabere | 11 | %29 | 5 | %26 |
|
| Kaybetti | 18 | %47 | 8 | %42 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 16 | %38 | 7 | %33 |
|
| Berabere | 13 | %31 | 8 | %38 |
|
| Kaybetti | 13 | %31 | 6 | %29 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %11 | 4 | %21 |
|
| Berabere | 19 | %50 | 9 | %47 |
|
| Kaybetti | 15 | %39 | 6 | %32 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 18 | %43 | 8 | %38 |
|
| Berabere | 16 | %38 | 8 | %38 |
|
| Kaybetti | 8 | %19 | 5 | %24 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 20 | %53 | 12 | %63 |
|
| Yok | 18 | %47 | 7 | %37 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 32 | %76 | 16 | %76 |
|
| Yok | 10 | %24 | 5 | %24 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %26 | 5 | %26 |
|
| Üst | 28 | %74 | 14 | %74 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %10 | 2 | %10 |
|
| Üst | 38 | %90 | 19 | %90 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %39 | 7 | %37 |
|
| Üst | 23 | %61 | 12 | %63 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %36 | 7 | %33 |
|
| Üst | 27 | %64 | 14 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 21 | %55 | 10 | %53 |
|
| Üst | 17 | %45 | 9 | %47 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 24 | %57 | 11 | %52 |
|
| Üst | 18 | %43 | 10 | %48 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 10 | %26 | 5 | %26 |
|
| 2-3 | 11 | %29 | 5 | %26 |
|
| 4-5 | 13 | %34 | 6 | %32 |
|
| 6+ | 4 | %11 | 3 | %16 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %10 | 2 | %10 |
|
| 2-3 | 20 | %48 | 9 | %43 |
|
| 4-5 | 15 | %36 | 8 | %38 |
|
| 6+ | 3 | %7 | 2 | %10 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 10 | %26 | 3 | %15 |
|
| X/1 | 6 | %15 | 3 | %15 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 3 | %7 | 1 | %5 |
|
| X/X | 6 | %15 | 2 | %10 |
|
| 2/X | 2 | %5 | 2 | %10 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 7 | %18 | 4 | %21 |
|
| 2/2 | 4 | %10 | 4 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 11 | %26 | 4 | %19 |
|
| X/1 | 4 | %9 | 2 | %9 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 2 | %4 | - | - |
|
| X/X | 7 | %16 | 4 | %19 |
|
| 2/X | 4 | %9 | 4 | %19 |
|
| 1/2 | 2 | %4 | 1 | %4 |
|
| X/2 | 5 | %11 | 2 | %9 |
|
| 2/2 | 7 | %16 | 4 | %19 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Sem Westerveld |
K
|
0,25 M € | 38 | ||
| Wout Coomans |
D
|
31 | |||
| Ilias Breugelmans |
D
|
32 | 2 | ||
| Lenn-Minh Quang Tran |
D
|
32 | |||
| Sven Braken |
O
|
34 | 7 | ||
| Finn Dicke |
O
|
20 | |||
| Delano Asante |
O
|
30 | 2 | ||
| Stan Van Dessel |
O
|
0,10 M € | 37 | 7 | |
| A. Beydts |
B
|
5 | |||
| Ilano Timas |
B
|
36 | 5 | ||
| J. Pawaridihadjo |
B
|
11 | 2 | ||
| Toplam: | 0,35 M € | 25 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Yanick van Osch |
K
|
0,45 M € | 1 | ||
| Roshon van Eijma |
D
|
27 | 1 | ||
| Liam van Gelderen |
D
|
23 | |||
| Juan Familio-Castillo |
O
|
29 | 2 | ||
| Harrie Kuster |
O
|
34 | 10 | ||
| Ryan Fage |
O
|
11 | 3 | ||
| Godfried Roemeratoe |
O
|
0,50 M € | 32 | ||
| Jean-Paul Boetius |
O
|
4,75 M € | 6 | ||
| Tim van der Leij |
F
|
33 | 13 | ||
| Denilho |
F
|
0,60 M € | 32 | 7 | |
| Nazjir Held |
B
|
29 | 4 | ||
| Toplam: | 6,30 M € | 39 | |||
| Sven Braken | 7 |
| Stan Van Dessel | 7 |
| Ilano Timas | 5 |
| Jesper Uneken | 15 |
| Tim van der Leij | 13 |
| Harrie Kuster | 10 |
Kevin Puts
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | Alt | Üst | ||||||
| 2025/2026 | HOL2 |
3.04.2026 | MS | MVV Maastricht | 1 - 3 | RKC Waalwijk | 0 - 2 | ||||||||
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 |
| İçerde | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Deplasmanda | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Peter Berg | 0 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Sander Duits | 1 | |
| Peter Berg Evindeki Maçlar | ||||
| Peter Berg | 0 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Sander Duits | 1 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
4.08
|
X
3.77
|
2
1.37
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ADO Den Haag | 38 | 89 | +53 | |
| 2 | Cambuur | 38 | 78 | +27 | |
| 3 | Willem II | 38 | 68 | +17 | |
| 4 | De Graafschap | 38 | 63 | +16 | |
| 5 | Almere City | 38 | 58 | +15 | |
| 6 | RKC Waalwijk | 38 | 58 | +12 | |
| 7 | PSV II | 38 | 56 | +2 | |
| 8 | Roda | 38 | 55 | +5 | |
| 9 | Den Bosch | 38 | 51 | -4 | |
| 10 | Dordrecht | 38 | 47 | -8 | |
| 11 | FC Eindhoven | 38 | 47 | -18 | |
| 12 | Utrecht II | 38 | 46 | -4 | |
| 13 | VVV-Venlo | 38 | 45 | -8 | |
| 14 | Emmen | 38 | 45 | -14 | |
| 15 | Vitesse | 38 | 44 | +9 | |
| 16 | FC Oss | 38 | 44 | -10 | |
| 17 | AZ Alkmaar II | 38 | 40 | -15 | |
| 18 | Helmond Sport | 38 | 39 | -20 | |
| 19 | MVV Maastricht | 38 | 38 | -32 | |
| 20 | Ajax II | 38 | 35 | -23 | |