| Tüm Maçlar | ||
| Gillingham | 17 | |
| Beraberlik | 13 | |
| Luton Town | 29 | |
| Gillingham Evindeki Maçlar | ||
| Gillingham | 14 | |
| Beraberlik | 6 | |
| Luton Town | 11 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2007/2008 |
İNTK
|
09.10.2007 | MS | Gillingham | 4 - 3 | Luton Town | 1 - 3 | 2,20 | 2,90 | 2,50 | |||||||||
| 2007/2008 |
İN1
|
01.04.2008 | MS | Gillingham | 2 - 1 | Luton Town | 0 - 1 | 1,85 | 3,10 | 3,00 | |||||||||
| 2008/2009 |
İN2
|
16.08.2008 | MS | Gillingham | 0 - 1 | Luton Town | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2008/2009 |
İN2
|
03.03.2009 | MS | Luton Town | 0 - 0 | Gillingham | 0 - 0 | 2,10 | 3,00 | 2,70 | |||||||||
| 2015/2016 |
İNTK
|
06.10.2015 | MS | Gillingham | 2 - 1 | Luton Town | 0 - 1 | 1,60 | 3,30 | 3,60 | |||||||||
| 2016/2017 |
İNTK
|
30.08.2016 | MS | Gillingham | 1 - 2 | Luton Town | 0 - 2 | 1,65 | 3,20 | 3,30 | |||||||||
| 2018/2019 |
İN1
|
24.11.2018 | MS | Gillingham | 1 - 3 | Luton Town | 0 - 1 | 3,40 | 3,30 | 1,65 | |||||||||
| 2018/2019 |
İN1
|
16.03.2019 | MS | Luton Town | 2 - 2 | Gillingham | 1 - 0 | 1,20 | 4,30 | 7,20 | |||||||||
| 2023/2024 |
İNLK
|
29.08.2023 | MS | Luton Town | 3 - 2 | Gillingham | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
HAZ
|
19.07.2025 | MS | Gillingham | 0 - 2 | Luton Town | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İN2 | 17.03 | Gillingham | 0 - 2 | Swindon Town |
|
| İN2 | 21.03 |
|
1 - 2 | Bristol Rovers |
|
| İN2 | 28.03 | Crawley Town | 2 - 0 | Gillingham |
|
| İN2 | 03.04 | Walsall | 2 - 2 | Gillingham |
|
| İN2 | 06.04 | Gillingham | 2 - 0 |
Accrington
|
|
| İN2 | 11.04 | Salford | 0 - 0 | Gillingham |
|
| İN2 | 14.04 | Cheltenham | 2 - 1 | Gillingham |
|
| İN2 | 18.04 | Gillingham | 1 - 4 | Grimsby |
|
| İN2 | 25.04 | Barnet | 6 - 2 | Gillingham |
|
| İN2 | 02.05 | Gillingham | 1 - 0 | Shrewsbury |
|
| İN1 | 17.03 | Luton Town | 3 - 2 | Exeter City |
|
| İN1 | 21.03 | Luton Town | 1 - 1 | Stockport |
|
| İN1 | 03.04 | Luton Town | 2 - 1 | Peterborough |
|
| İN1 | 06.04 | AFC Wimbledon | 0 - 3 | Luton Town |
|
| İNTK | 12.04 | Luton Town | 3 - 1 | Stockport |
|
| İN1 | 15.04 | Luton Town | 2 - 1 | Northampton |
|
| İN1 | 18.04 | Mansfield | 2 - 2 | Luton Town |
|
| İN1 | 21.04 | Rotherham Utd | 0 - 2 | Luton Town |
|
| İN1 | 25.04 | Luton Town | 2 - 1 | Barnsley |
|
| İN1 | 02.05 | Bolton | 2 - 3 | Luton Town |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %40 | - | %0 |
|
| Berabere | 1 | %20 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %75 | 3 | %100 |
|
| Berabere | 1 | %25 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %20 | - | %0 |
|
| Berabere | 3 | %60 | 2 | %100 |
|
| Kaybetti | 1 | %20 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %50 | 2 | %67 |
|
| Berabere | 2 | %50 | 1 | %33 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| Yok | 4 | %80 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Yok | 4 | %100 | 3 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| Üst | 3 | %60 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Üst | 3 | %75 | 3 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %80 | 2 | %100 |
|
| Üst | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %75 | 2 | %67 |
|
| Üst | 1 | %25 | 1 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %100 | 2 | %100 |
|
| Üst | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %100 | 3 | %100 |
|
| Üst | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| 2-3 | 3 | %60 | 1 | %50 |
|
| 4-5 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 3 | %75 | 3 | %100 |
|
| 4-5 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %20 | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %20 | 1 | %50 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| 2/2 | 1 | %20 | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %25 | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %25 | 1 | %33 |
|
| 2/2 | 2 | %50 | 2 | %66 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Josh Keeley |
K
|
1 | |||
| Reuell Walters |
D
|
0,65 M € | 1 | ||
| Nigel Lonwijk |
D
|
1 | |||
| George Saville |
D
|
0,55 M € | 1 | ||
| Mads Andersen |
D
|
3,25 M € | 1 | ||
| Christ Melik Makosso |
D
|
1 | |||
| Alfie Doughty |
O
|
4,25 M € | 1 | ||
| Shandon Baptiste |
O
|
2,50 M € | 1 | ||
| Millenic Alli |
F
|
1 | |||
| Nahki Wells |
F
|
4,25 M € | 1 | ||
| Jordan Clark |
F
|
1,00 M € | 1 | ||
| Kal Naismith |
F
|
0,15 M € | 1 | ||
| Toplam: | 16,60 M € | 0 | |||
|
1
3.70
|
X
3.06
|
2
1.61
|