Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Stranraer
0
Beraberlik
0
Crusaders FC
1
Stranraer Evindeki Maçlar
Stranraer
0
Beraberlik
0
Crusaders FC
1
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2025/2026  HAZ 05.07.2025 MS   Stranraer 1 - 2 Crusaders   -      
Aralarındaki Maçları Göster
Stranraer - Form Durumu
İK2 10.03   Dumbarton 2 - 0 Stranraer  
İK2 14.03   Stranraer 2 - 1 East Kilbride  
İK2 21.03   Clyde 2 - 1 Stranraer  
İK2 24.03   Stranraer 3 - 1 Clyde  
İK2 28.03   Annan Ath 1 - 0 Stranraer  
İK2 04.04   Stranraer 1 - 1 Dumbarton  
İK2 11.04   Spartans 1 - 2 Stranraer  
İK2 18.04   Stranraer 0 - 1 Forfar Ath  
İK2 25.04 Stranraer 1 - 1 Stirling Alb  
İK2 02.05   Elgin City 0 - 1 Stranraer  
Crusaders FC - Form Durumu
KİRL 10.03   Crusaders 0 - 1 Cliftonville  
KİRL 14.03   Crusaders 0 - 3 Glenavon  
KİRL 21.03   Portadown FC 0 - 0 Crusaders  
KİRL 28.03   Carrick Rang 6 - 1 Crusaders  
KİRL 07.04   Crusaders 1 - 1 Bangor FC  
KİRL 11.04   Crusaders 4 - 0 Portadown FC  
KİRL 18.04   Glenavon 0 - 1 Crusaders
KİRL 25.04   Crusaders 3 - 2 Ballymena  
KİRL 28.04   Annagh 2 - 3 Crusaders  
KİRL 01.05   Crusaders 1 - 2 Annagh  
Bu ligde Crusaders FC toplamda 5 maçtır kaybetmiyor.
Ülke Takımlarının Aralarındaki Maçlar
İskoçya Takımları
26
Beraberlik
6
Kuzey İrlanda Takımları
8
İskoçya Takımlarının Evindeki Maçlar
İskoçya Takımları
15
Beraberlik
3
Kuzey İrlanda Takımları
5
İstatistikler
Stranraer - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 2 %50 - %0
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti 2 %50 2 %100
 
 
Crusaders FC - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 3 %60 2 %100
 
 
Berabere 2 %40 - %0
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
 Stranraer - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 3 %75 1 %50
 
 
Kaybetti 1 %25 1 %50
 
 
 Crusaders FC - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 1 %20 1 %50
 
 
Berabere 4 %80 1 %50
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
Stranraer - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 2 %50 1 %50
 
 
Yok 2 %50 1 %50
 
 
Crusaders FC - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 2 %40 1 %50
 
 
Yok 3 %60 1 %50
 
 
Stranraer - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 2 %50 1 %50
 
 
Üst 2 %50 1 %50
 
 
Crusaders FC - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 2 %40 0 %0
 
 
Üst 3 %60 2 %100
 
 
Stranraer - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 2 %50 1 %50
 
 
Üst 2 %50 1 %50
 
 
Crusaders FC - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 2 %40 0 %0
 
 
Üst 3 %60 2 %100
 
 
Stranraer - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 3 %75 2 %100
 
 
Üst 1 %25 0 %0
 
 
Crusaders FC - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 4 %80 2 %100
 
 
Üst 1 %20 0 %0
 
 
Stranraer - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 2 %50 1 %50
 
 
2-3 1 %25 1 %50
 
 
4-5 0 %0 0 %0
 
 
6+ 1 %25 0 %0
 
 
Crusaders FC - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 2 %40 0 %0
 
 
2-3 2 %40 2 %100
 
 
4-5 0 %0 0 %0
 
 
6+ 1 %20 0 %0
 
 
Stranraer - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 - - - -
 
 
X/1 - - - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 3 %75 1 %50
 
 
2/2 1 %25 1 %50
 
 
Crusaders FC - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 - - - -
 
 
X/1 1 %20 - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 2 %40 - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 1 %20 1 %50
 
 
2/2 1 %20 1 %50
 
 
Stranraer - En Golcüler
Crusaders FC - En Golcüler
Maç Sonucu 05493 MBS:
1
2.95
X
3.03
2
1.83
Maç Sonucu 05493  
1
X
2
Çifte Şans 05502  
1-X
1-2
X-2
Handikaplı Maç Sonucu (1:0) 06500  
1
X
2
2,5 Alt/Üst 07568  
Alt
Üst
3,5 Alt/Üst 06502  
Alt
Üst
Karşılıklı Gol 06796  
Var
Yok
1. Yarı Sonucu 07818  
1
X
2
1. Yarı Çifte Şans 10085  
1-X
1-2
X-2
2. Yarı Sonucu 10087  
1
X
2
1. Yarı 1,5 Alt/Üst 10086  
Alt
Üst
Evsahibi 1,5 Alt/Üst 10088  
Alt
Üst
Deplasman 1,5 Alt/Üst 10089  
Alt
Üst
Tek/Çift 10090  
Tek
Çift