Aralarındaki Maçlar
Tranmere Rovers Evindeki Maçlar
Tranmere Rovers
21
Beraberlik
11
Oldham Athletic
12
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2020/2021  İN2 01.12.2020 MS   Oldham Ath 0 - 1 Tranmere Rovers   0 - 1      
2020/2021  İN2 20.02.2021 MS   Tranmere Rovers 2 - 2 Oldham Ath 1 - 1      
2021/2022  İNLK 10.08.2021 Pen   Oldham Ath 2 - 2 Tranmere Rovers   0 - 1      
2021/2022  İNTK 09.11.2021 MS   Tranmere Rovers 3 - 2 Oldham Ath   1 - 2      
2021/2022  İN2 07.12.2021 MS   Oldham Ath 0 - 1 Tranmere Rovers   0 - 0      
2021/2022  İN2 30.04.2022 MS   Tranmere Rovers 2 - 0 Oldham Ath   1 - 0      
2024/2025  FAK 02.11.2024 MS   Tranmere Rovers 1 - 2 Oldham Ath   1 - 1      
2025/2026  İN2 20.12.2025 MS Oldham Ath 3 - 1 Tranmere Rovers   1 - 1      
2025/2026  İN2 07.03.2026 MS   Tranmere Rovers 1 - 3 Oldham Ath   0 - 2      
2026/2027  İN2 05.09.2026 MS   Tranmere Rovers 2 - 0 Oldham Ath   1 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
Tranmere Rovers - Form Durumu
İN2 01.09 Tranmere Rovers 2 - 2 Rotherham Utd  
İN2 05.09   Tranmere Rovers 2 - 0 Oldham Ath  
İN2 12.09   Gillingham 2 - 0 Tranmere Rovers  
İN2 19.09   Exeter City 0 - 0 Tranmere Rovers  
İNTK 22.09   Tranmere Rovers 1 - 0 Shrewsbury  
İN2 26.09   Tranmere Rovers 1 - 1 Walsall  
İN2 03.10   Chestfield 4 - 2 Tranmere Rovers  
İN2 10.10   Tranmere Rovers 1 - 1 Rochdale  
İN2 17.10 Tranmere Rovers 1 - 2 Barnet  
İN2 20.10   Northampton 0 - 1 Tranmere Rovers  
İN2 24.10 Crawley Town v Tranmere Rovers  
İN2 31.10 Tranmere Rovers v Cheltenham  
FAK 07.11 Barnet v Tranmere Rovers  
Oldham Athletic - Form Durumu
İN2 01.09   Fleetwood 1 - 1 Oldham Ath  
İN2 05.09   Tranmere Rovers 2 - 0 Oldham Ath  
İN2 12.09   Oldham Ath 1 - 2 Chestfield  
İN2 19.09   Rochdale 2 - 0 Oldham Ath  
İNTK 22.09   Oldham Ath 1 - 0 Fleetwood  
İN2 26.09   Oldham Ath 1 - 4 Salford  
İN2 10.10   Oldham Ath 0 - 0 Accrington  
İNTK 13.10   Oldham Ath 4 - 2 Leeds Utd U21  
İN2 17.10   Oldham Ath 4 - 1 Cheltenham  
İN2 20.10   Walsall 3 - 0 Oldham Ath  
İN2 24.10 Barnet v Oldham Ath  
İN2 31.10 Oldham Ath v Crawley Town  
İN2 03.11 Northampton v Oldham Ath  
İstatistikler
Tranmere Rovers - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti 1 %100 1 %100
 
 
Oldham Athletic - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 2 %67 1 %50
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti 1 %33 1 %50
 
 
 Tranmere Rovers - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 1 %100 1 %100
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
 Oldham Athletic - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 1 %33 - %0
 
 
Berabere 2 %67 2 %100
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
Tranmere Rovers - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 1 %100 1 %100
 
 
Yok 0 %0 0 %0
 
 
Oldham Athletic - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 3 %100 2 %100
 
 
Yok 0 %0 0 %0
 
 
Tranmere Rovers - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 0 %0 0 %0
 
 
Üst 1 %100 1 %100
 
 
Oldham Athletic - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 0 %0 0 %0
 
 
Üst 3 %100 2 %100
 
 
Tranmere Rovers - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 0 %0 0 %0
 
 
Üst 1 %100 1 %100
 
 
Oldham Athletic - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 0 %0 0 %0
 
 
Üst 3 %100 2 %100
 
 
Tranmere Rovers - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 1 %100 1 %100
 
 
Üst 0 %0 0 %0
 
 
Oldham Athletic - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 2 %67 2 %100
 
 
Üst 1 %33 0 %0
 
 
Tranmere Rovers - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 0 %0 0 %0
 
 
2-3 1 %100 1 %100
 
 
4-5 0 %0 0 %0
 
 
6+ 0 %0 0 %0
 
 
Oldham Athletic - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 0 %0 0 %0
 
 
2-3 2 %67 2 %100
 
 
4-5 0 %0 0 %0
 
 
6+ 1 %33 0 %0
 
 
Tranmere Rovers - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 - - - -
 
 
X/1 - - - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 1 %100 1 %100
 
 
2/2 - - - -
 
 
Oldham Athletic - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 1 %33 - -
 
 
X/1 1 %33 1 %50
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 1 %33 1 %50
 
 
2/2 - - - -
 
 
Tranmere Rovers - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Luke McGee
K
0,30 M € 1    
Connor Wood
D
  1    
Jordan Turnbull
D
  1    
Cameron Norman
D
  1    
Kieron Morris
O
  1    
Sam Finley
O
0,05 M € 1    
Tom Davies
O
0,20 M € 1    
Omari Patrick
O
  1    
Luke Norris
F
  1    
Conner Jennings
F
0,05 M € 1 1  
Regan Hendry
F
  1    
Toplam: 0,60 M €   1  
Oldham Athletic - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Matthew Hudson
K
0,10 M € 1    
Jake Caprice
D
0,05 M € 1    
Charlie Raglan
D
  1    
Reagan Ogle
D
  1    
Mark Kitching
D
0,10 M € 1    
Sam Clucas
O
7,50 M € 1    
Kai Payne
O
  1    
Josh Lundstram
O
  1    
Kane Drummond
F
  1    
Tom Conlon
F
0,10 M € 1    
James Norwood
F
0,05 M € 1 1  
Toplam: 7,90 M €   1  
Tranmere Rovers - En Golcüler
Conner Jennings 1
Oldham Athletic - En Golcüler
Mike Fondop-Talum 2
Emmanuel Monthe 1
James Norwood 1
Teknik Direktörlerin Aralarındaki Maçlar
Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar
Nigel Adkins
1
Beraberlik
0
Micky Mellon
2
Nigel Adkins Evindeki Maçlar
Nigel Adkins
0
Beraberlik
0
Micky Mellon
2
Tüm maçlar
Maç Sonucu 33871 MBS:
1
2.06
X
3.01
2
2.68
Maç Sonucu 33871  
1
X
2
Çifte Şans 33875  
1-X
1-2
X-2
Handikaplı Maç Sonucu (0:1) 33879  
1
X
2
Maç Sonucu ve (3,5) Alt/Üst 33887  
1 ve Alt
X ve Alt
2 ve Alt
1 ve Üst
X ve Üst
2 ve Üst
1,5 Alt/Üst 33893  
Alt
Üst
2,5 Alt/Üst 33898  
Alt
Üst
3,5 Alt/Üst 33906  
Alt
Üst
Karşılıklı Gol 33917  
Var
Yok
Toplam Gol Aralığı 33950  
0-1 Gol
2-3 Gol
4-5 Gol
6+ Gol
1. Yarı Sonucu 33962  
1
X
2
1. Yarı Çifte Şans 33969  
1-X
1-2
X-2
2. Yarı Sonucu 33978  
1
X
2
1. Yarı 0,5 Alt/Üst 33973  
Alt
Üst
Evsahibi 1,5 Alt/Üst 33982  
Alt
Üst
Deplasman 1,5 Alt/Üst 33984  
Alt
Üst
Tek/Çift 34001  
Tek
Çift
Daha Çok Gol Olacak Yarı 33989  
1.Y
Eşit
2.Y