| Tüm Maçlar | ||
| Ballymacash Rangers | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Crusaders FC | 1 | |
| Ballymacash Rangers Evindeki Maçlar | ||
| Ballymacash Rangers | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Crusaders FC | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 |
HAZ
|
29.07.2023 | MS | Ballymacash | 1 - 0 | Crusaders | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
KİRLK
|
07.10.2025 | MS | Crusaders | 3 - 1 | Ballymacash | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| KİRL2 | 14.03 | Coagh United | 0 - 1 | Ballymacash |
|
| KİRL2 | 21.03 | Ballymacash | 8 - 1 | Banbridge |
|
| KİRL2 | 28.03 | Strabane Ath | 2 - 1 | Ballymacash |
|
| KİRL2 | 03.04 | Ballymacash | 3 - 2 | LisburnDis |
|
| KİRL2 | 07.04 | Moyola | 7 - 1 | Ballymacash |
|
| KİRL2 | 11.04 | Rathfrilan | 0 - 1 | Ballymacash |
|
| KİRL2 | 18.04 | Dergview FC | 2 - 6 | Ballymacash |
|
| KİRL2 | 25.04 | LisburnDis | 1 - 3 | Ballymacash |
|
| KİRL2 | 28.04 | Banbridge | 1 - 4 | Ballymacash |
|
| KİRL2 | 01.05 | Ballymacash | 2 - 1 | Portstewar |
|
| KİRL | 10.03 | Crusaders | 0 - 1 | Cliftonville |
|
| KİRL | 14.03 | Crusaders | 0 - 3 | Glenavon |
|
| KİRL | 21.03 | Portadown FC | 0 - 0 | Crusaders |
|
| KİRL | 28.03 | Carrick Rang | 6 - 1 | Crusaders |
|
| KİRL | 07.04 | Crusaders | 1 - 1 | Bangor FC |
|
| KİRL | 11.04 | Crusaders | 4 - 0 | Portadown FC |
|
| KİRL | 18.04 | Glenavon | 0 - 1 |
Crusaders
|
|
| KİRL | 25.04 | Crusaders | 3 - 2 | Ballymena |
|
| KİRL | 28.04 | Annagh | 2 - 3 | Crusaders |
|
| KİRL | 01.05 | Crusaders | 1 - 2 | Annagh |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %43 | 1 | %33 |
|
| Berabere | 1 | %14 | 1 | %33 |
|
| Kaybetti | 3 | %43 | 1 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 3 | %100 | 2 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %14 | - | %0 |
|
| Berabere | 6 | %86 | 3 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| Yok | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 3 | %43 | 2 | %67 |
|
| Yok | 4 | %57 | 1 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Üst | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %14 | 1 | %33 |
|
| Üst | 6 | %86 | 2 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Üst | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %57 | 2 | %67 |
|
| Üst | 3 | %43 | 1 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Üst | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %86 | 3 | %100 |
|
| Üst | 1 | %14 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| 2-3 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| 6+ | 1 | %33 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %14 | 1 | %33 |
|
| 2-3 | 5 | %71 | 2 | %67 |
|
| 4-5 | 1 | %14 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 2 | %66 | 1 | %50 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %14 | - | - |
|
| X/1 | 2 | %28 | 1 | %33 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %14 | 1 | %33 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 3 | %42 | 1 | %33 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|