| Tüm Maçlar | ||
| Rangers | 17 | |
| Beraberlik | 5 | |
| Raith Rovers | 2 | |
| Rangers Evindeki Maçlar | ||
| Rangers | 10 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Raith Rovers | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 |
İKCL
|
12.09.2014 | MS | Raith Rovers | 0 - 4 | Rangers | 0 - 3 | 5,00 | 3,50 | 1,40 | |||||||||
| 2014/2015 |
İKCL
|
18.10.2014 | MS | Rangers | 6 - 1 | Raith Rovers | 2 - 0 | 1,10 | 5,50 | 10,00 | |||||||||
| 2014/2015 |
İKK
|
08.02.2015 | MS | Rangers | 1 - 2 | Raith Rovers | 0 - 0 | 1,20 | 4,30 | 8,00 | |||||||||
| 2014/2015 |
İKCL
|
20.02.2015 | MS | Raith Rovers | 1 - 2 | Rangers | 0 - 1 | 4,00 | 3,60 | 1,50 | |||||||||
| 2014/2015 |
İKCL
|
12.04.2015 | MS | Rangers | 4 - 0 | Raith Rovers | 2 - 0 | 1,30 | 3,75 | 6,25 | |||||||||
| 2015/2016 |
İKCL
|
05.09.2015 | MS | Rangers | 5 - 0 | Raith Rovers | 2 - 0 | 1,05 | 6,25 | 12,50 | |||||||||
| 2015/2016 |
İKCL
|
02.02.2016 | MS | Raith Rovers | 0 - 1 | Rangers | 0 - 1 | 8,00 | 4,30 | 1,20 | |||||||||
| 2015/2016 |
İKCL
|
01.03.2016 | MS | Rangers | 2 - 0 | Raith Rovers | 1 - 0 | 1,05 | 6,25 | 12,50 | |||||||||
| 2015/2016 |
İKCL
|
02.04.2016 | MS | Raith Rovers | 3 - 3 | Rangers | 2 - 2 | 7,00 | 4,00 | 1,25 | |||||||||
| 2022/2023 |
İKK
|
12.03.2023 | MS | Rangers | 3 - 0 | Raith Rovers | 1 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HAZ | 22.07 | Rangers | 2 - 1 | Saint-Etienne |
|
| HAZ | 26.07 | Rangers | 0 - 0 | West Ham |
|
| İKP | 31.07 | Dundee Utd | 1 - 1 | Rangers |
|
| AVL | 06.08 | Jagiellonia | 2 - 1 | Rangers |
|
| İKP | 09.08 | Rangers | 1 - 2 | Hibernian |
|
| AVL | 13.08 | Rangers | 1 - 1 | Jagiellonia |
|
| İKLK | 16.08 | Rangers | 5 - 1 | St.Mirren |
|
| AVKL | 20.08 |
|
1 - 0 | Jablonec |
|
| AVKL | 27.08 | Jablonec | 1 - 0 | Rangers |
|
| İKP | 30.08 | Aberdeen | 0 - 1 | Rangers |
|
| İKP | 02.09 | Falkirk | v | Rangers | |
| İKP | 05.09 | Rangers | v | Motherwell | |
| İKP | 09.09 | Rangers | v | St.Mirren |
| HAZ | 30.06 | Raith Rovers | 4 - 0 | Edinburgh City |
|
| İKLK | 11.07 | Raith Rovers | 3 - 1 | Elgin City |
|
| İKLK | 14.07 | Kilmarnock | 0 - 0 | Raith Rovers |
|
| İKLK | 18.07 | Hamilton | 1 - 1 | Raith Rovers |
|
| İKLK | 21.07 | Raith Rovers | 1 - 0 | Peterhead |
|
| HAZ | 24.07 | Raith Rovers | 0 - 1 | Hearts |
|
| İKCL | 01.08 | Raith Rovers | 1 - 1 | Stenhousemuir |
|
| İKCL | 08.08 | Queens Park | 1 - 2 | Raith Rovers |
|
| İKCL | 22.08 | Raith Rovers | 2 - 0 |
Ayr Utd
|
|
| İKCL | 28.08 | Dunfermline Ath | 1 - 0 | Raith Rovers |
|
| İKCL | 05.09 | Inverness CT | v | Raith Rovers | |
| İKCL | 12.09 | Raith Rovers | v | Arbroath | |
| İKCL | 19.09 | Partick | v | Raith Rovers |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %75 | 2 | %67 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 1 | %25 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %50 | 1 | %33 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 2 | %50 | 2 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %25 | - | %0 |
|
| Berabere | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 1 | %25 | 1 | %33 |
|
| Yok | 3 | %75 | 2 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Yok | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %50 | 1 | %33 |
|
| Üst | 2 | %50 | 2 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 4 | %100 | 2 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %50 | 1 | %33 |
|
| Üst | 2 | %50 | 2 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Üst | 3 | %75 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %75 | 2 | %67 |
|
| Üst | 1 | %25 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| Üst | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 2 | %50 | 1 | %33 |
|
| 2-3 | 1 | %25 | 1 | %33 |
|
| 4-5 | 1 | %25 | 1 | %33 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| 4-5 | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %25 | 1 | %33 |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | 1 | %25 | 1 | %33 |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 2 | %50 | 1 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2 | %50 | 1 | %50 |
|
| X/1 | 1 | %25 | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Allan McGregor |
K
|
0,90 M € | 1 | ||
| James Tavernier |
D
|
0,70 M € | 1 | ||
| Ben Davies |
D
|
2,75 M € | 1 | ||
| Connor Goldson |
D
|
0,80 M € | 1 | 1 | |
| Borna Barisic |
D
|
2,00 M € | 1 | ||
| Nicolas Raskin |
O
|
10,00 M € | 1 | ||
| Todd Cantwell |
O
|
20,00 M € | 1 | ||
| John Lundstram |
O
|
3,50 M € | 1 | ||
| Junior Fashion Sakala |
F
|
0,90 M € | 1 | ||
| Ryan Kent |
F
|
3,50 M € | 1 | ||
| Antonio Colak |
F
|
0,90 M € | 1 | ||
| Toplam: | 45,95 M € | 1 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Jamie MacDonald |
K
|
0,30 M € | 1 | ||
| Liam Dick |
D
|
1 | |||
| Ryan Nolan |
D
|
1 | |||
| Thomas Lang |
D
|
0,05 M € | 1 | ||
| Adam Masson |
D
|
1 | |||
| Brad Spencer |
O
|
1 | |||
| Aidan Connolly |
O
|
0,20 M € | 1 | ||
| Dylan Easton |
O
|
0,10 M € | 1 | ||
| Sam Stanton |
O
|
0,20 M € | 1 | ||
| Connor McBride |
F
|
1 | |||
| Esmael Gonçalves |
F
|
0,60 M € | 1 | ||
| Toplam: | 1,45 M € | 0 | |||
| Malik Tillman | 1 |
| Connor Goldson | 1 |
| Antonio Colak | 1 |
| Aidan Connolly | 3 |
| James Gullan | 3 |
| Sam Stanton | 1 |
|
X
9.17
|
2
25.00
|