Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Derby County
45
Beraberlik
37
Birmingham
39
Derby County Evindeki Maçlar
Derby County
28
Beraberlik
21
Birmingham
13
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2018/2019  İNCL 19.04.2019 MS   Birmingham 2 - 2 Derby County   2 - 2 2,20 2,90 2,50
2019/2020  İNCL 28.09.2019 MS   Derby County 3 - 2 Birmingham   1 - 0      
2019/2020  İNCL 22.07.2020 S MS   Birmingham 1 - 3 Derby County   0 - 1      
2020/2021  İNCL 29.12.2020 S MS   Birmingham 0 - 4 Derby County   0 - 3      
2020/2021  İNCL 24.04.2021 S MS   Derby County 1 - 2 Birmingham   1 - 0      
2021/2022  İNCL 10.09.2021 MS   Birmingham 2 - 0 Derby County   1 - 0      
2021/2022  İNCL 30.01.2022 MS   Derby County 2 - 2 Birmingham   0 - 1      
2025/2026  İNCL 26.12.2025 MS Birmingham 1 - 1 Derby County 0 - 1      
2025/2026  İNCL 21.03.2026 MS   Derby County 1 - 0 Birmingham   1 - 0      
2026/2027  İNCL 12.09.2026 MS   Derby County 1 - 2 Birmingham   1 - 1      
Aralarındaki Maçları Göster
Derby County - Form Durumu
HAZ 04.08   Rotherham Utd 1 - 1 Derby County  
İNLK 08.08   Derby County 1 - 2 Lincoln City  
İNCL 15.08   Charlton Ath 2 - 1 Derby County  
İNCL 22.08   Derby County 2 - 2 Cardiff City  
İNCL 29.08   Derby County 0 - 3 Swansea  
İNCL 01.09   Portsmouth 0 - 2 Derby County  
İNCL 05.09   West Ham 3 - 0 Derby County  
İNCL 09.09   Derby County 0 - 1 West Brom
İNCL 12.09   Derby County 1 - 2 Birmingham  
İNCL 19.09   Burnley 1 - 1 Derby County  
İNCL 10.10 Derby County v Wrexham  
İNCL 14.10 QPR v Derby County  
İNCL 17.10 Derby County v Stoke City  
Birmingham - Form Durumu
İNLK 08.08   Swansea 0 - 1 Birmingham  
İNCL 15.08   Sheffield Utd 0 - 0 Birmingham  
İNCL 22.08   Birmingham 2 - 2 Bristol City  
İNLK 25.08   Birmingham 1 - 6 Brentford  
İNCL 28.08   Wrexham 1 - 2 Birmingham  
İNCL 01.09   Birmingham 1 - 1 Southampton  
İNCL 06.09   Birmingham 2 - 2 Wolves  
İNCL 09.09   Norwich City 2 - 1 Birmingham  
İNCL 12.09   Derby County 1 - 2 Birmingham  
İNCL 19.09   Birmingham 2 - 2 Middlesbrough  
İNCL 10.10 West Brom v Birmingham  
İNCL 13.10 Birmingham v Preston North  
İNCL 17.10 Birmingham v QPR  
Bu ligde Birmingham deplasmanda 5 maçtır kazanamıyor.
İstatistikler
Derby County - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 21 %50 15 %71
 
 
Berabere 11 %26 3 %14
 
 
Kaybetti 10 %24 3 %14
 
 
Birmingham - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 13 %31 2 %10
 
 
Berabere 7 %17 2 %10
 
 
Kaybetti 22 %52 17 %81
 
 
 Derby County - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
 Birmingham - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
Derby County - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 29 %69 15 %71
 
 
Yok 13 %31 6 %29
 
 
Birmingham - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 26 %62 12 %57
 
 
Yok 16 %38 9 %43
 
 
Derby County - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 7 %17 2 %10
 
 
Üst 35 %83 19 %90
 
 
Birmingham - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 7 %17 4 %19
 
 
Üst 35 %83 17 %81
 
 
Derby County - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 20 %48 7 %33
 
 
Üst 22 %52 14 %67
 
 
Birmingham - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 17 %40 8 %38
 
 
Üst 25 %60 13 %62
 
 
Derby County - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 27 %64 10 %48
 
 
Üst 15 %36 11 %52
 
 
Birmingham - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 26 %62 12 %57
 
 
Üst 16 %38 9 %43
 
 
Derby County - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 7 %17 2 %10
 
 
2-3 20 %48 8 %38
 
 
4-5 10 %24 9 %43
 
 
6+ 5 %12 2 %10
 
 
Birmingham - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 7 %17 4 %19
 
 
2-3 19 %45 8 %38
 
 
4-5 11 %26 5 %24
 
 
6+ 5 %12 4 %19
 
 
Derby County - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 - - - -
 
 
X/1 - - - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 - - - -
 
 
2/2 - - - -
 
 
Birmingham - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 - - - -
 
 
X/1 - - - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 - - - -
 
 
2/2 - - - -
 
 
Derby County - En Golcüler
Birmingham - En Golcüler
Teknik Direktörlerin Aralarındaki Maçlar
Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar
John Eustace
1
Beraberlik
1
Chris Davies
1
John Eustace Evindeki Maçlar
John Eustace
1
Beraberlik
0
Chris Davies
1
Tüm maçlar
İngiltere Premier Lig Puan Durumu
  O P Av
1 Liverpool   42 60 +35
2 Queens P.R.   42 59 +34
3 Manchester United   42 56 +26
4 Derby County   42 53 +17
5 Leeds United   42 51 +19
6 Ipswich Town   42 46 +6
7 Leicester City   42 45 -3
8 Manchester City   42 43 +18
9 Tottenham   42 43 0
10 Norwich City   42 42 0
11 Everton   42 42 -6
12 Stoke City   42 41 -2
13 Middlesbrough   42 40 +1
14 Coventry   42 40 -10
15 Newcastle United   42 39 +9
16 Aston Villa   42 39 -8
17 Arsenal   42 36 -6
18 West Ham United   42 36 -23
19 Birmingham   42 33 -18
20 Wolverhampton   42 30 -17
21 Burnley   42 28 -23
22 Sheffield United   42 22 -49