| Tüm Maçlar | ||
| Bray Wanderers | 11 | |
| Beraberlik | 15 | |
| Bohemians | 46 | |
| Bray Wanderers Evindeki Maçlar | ||
| Bray Wanderers | 7 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Bohemians | 23 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 |
İRL
|
19.05.2017 | MS | Bray Wanderers | 1 - 2 | Bohemians | 1 - 2 | 1,45 | 3,60 | 4,30 | |||||||||
| 2017 |
İRL
|
04.08.2017 | MS | Bohemians | 0 - 0 | Bray Wanderers | 0 - 0 | 1,75 | 3,10 | 3,30 | |||||||||
| 2018 |
İRL
|
23.03.2018 | MS | Bohemians | 2 - 1 | Bray Wanderers | 1 - 1 | 1,35 | 3,60 | 5,50 | |||||||||
| 2018 |
İRL
|
11.05.2018 | MS | Bray Wanderers | 1 - 3 | Bohemians | 1 - 2 | 3,30 | 3,10 | 1,75 | |||||||||
| 2018 |
İRL
|
20.07.2018 | MS | Bohemians | 6 - 0 | Bray Wanderers | 4 - 0 | 1,15 | 4,80 | 8,00 | |||||||||
| 2018 |
İRL
|
19.10.2018 | MS | Bray Wanderers | 0 - 5 | Bohemians | 0 - 4 | 5,75 | 4,30 | 1,25 | |||||||||
| 2018/2019 |
HAZ
|
08.02.2019 | MS | Bray Wanderers | 0 - 2 | Bohemians | - | ||||||||||||
| 2020/2021 |
HAZ
|
05.03.2021 | MS | Bohemians | 2 - 1 | Bray Wanderers | - | ||||||||||||
| 2021/2022 |
HAZ
|
28.01.2022 | MS | Bohemians | 1 - 0 | Bray Wanderers | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
IRLLSC
|
06.02.2026 | MS | Bray Wanderers | 3 - 1 | Bohemians | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İR1 | 03.04 | Wexford Youths | 2 - 1 | Bray Wanderers |
|
| İR1 | 06.04 | Bray Wanderers | 2 - 2 | Finn Harps |
|
| İR1 | 11.04 | Longford Town | 1 - 0 | Bray Wanderers |
|
| İR1 | 17.04 | Athlone | 2 - 1 | Bray Wanderers |
|
| IRLLSC | 20.04 | Bray Wanderers | 1 - 1 | Drogheda Utd |
|
| İR1 | 24.04 | Bray Wanderers | 1 - 1 | Cork City |
|
| İR1 | 01.05 | Bray Wanderers | 2 - 2 |
Treaty Unt.
|
|
| İR1 | 04.05 | Finn Harps | 2 - 1 | Bray Wanderers |
|
| İR1 | 08.05 | Bray Wanderers | 5 - 1 | Cobh Ramblers |
|
| İR1 | 15.05 | UCD | 3 - 4 | Bray Wanderers |
|
| İR1 | 22.05 | Kerry | v | Bray Wanderers | |
| İR1 | 29.05 | Bray Wanderers | v | Wexford Youths | |
| İR1 | 12.06 | Treaty Unt. | v | Bray Wanderers |
| İRL | 20.03 | Bohemians | 1 - 1 | Dundalk |
|
| İRL | 03.04 | Drogheda Utd | 0 - 0 | Bohemians |
|
| İRL | 06.04 | Bohemians | 1 - 1 | Waterford FC |
|
| İRL | 10.04 |
|
1 - 2 | Sligo Rovers |
|
| İRL | 17.04 | Shamrock | 2 - 1 | Bohemians |
|
| İRL | 24.04 | St Patrick | 3 - 1 | Bohemians |
|
| İRL | 01.05 | Bohemians | 1 - 1 |
Derry City
|
|
| İRL | 04.05 | Bohemians | 2 - 2 | Shelbourne |
|
| İRL | 08.05 |
|
1 - 3 | Bohemians |
|
| İRL | 15.05 | Bohemians | 2 - 1 | Drogheda Utd |
|
| İRL | 22.05 | Galway Utd | v | Bohemians | |
| İRL | 25.05 | Bohemians | v | Shamrock | |
| İRL | 29.05 | Sligo Rovers | v | Bohemians |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 4 | %100 | 4 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %100 | 2 | %100 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 3 | %75 | 3 | %75 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 2 | %50 | 2 | %50 |
|
| Yok | 2 | %50 | 2 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Yok | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %25 | 1 | %25 |
|
| Üst | 3 | %75 | 3 | %75 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %33 | 0 | %0 |
|
| Üst | 2 | %67 | 2 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %50 | 2 | %50 |
|
| Üst | 2 | %50 | 2 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| Üst | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %50 | 2 | %50 |
|
| Üst | 2 | %50 | 2 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %67 | 1 | %50 |
|
| Üst | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %25 | 1 | %25 |
|
| 2-3 | 1 | %25 | 1 | %25 |
|
| 4-5 | 1 | %25 | 1 | %25 |
|
| 6+ | 1 | %25 | 1 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %33 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| 4-5 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 1 | %33 | 1 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Eddie Gormley | 1 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Patrick Fenlon | 5 | |
| Eddie Gormley Evindeki Maçlar | ||||
| Eddie Gormley | 0 | |||
| Beraberlik | 1 | |||
| Patrick Fenlon | 5 | |||
| Tüm maçlar | ||||