| Tüm Maçlar | ||
| Chesterfield | 26 | |
| Beraberlik | 15 | |
| Mansfield Town | 28 | |
| Chesterfield Evindeki Maçlar | ||
| Chesterfield | 14 | |
| Beraberlik | 7 | |
| Mansfield Town | 14 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2002/2003 |
İN1
|
18.01.2003 | MS | Chestfield | 1 - 2 | Mansfield | - | ||||||||||||
| 2007/2008 |
İN2
|
15.09.2007 | MS |
|
1 - 3 | Chestfield | 1 - 2 | ||||||||||||
| 2007/2008 |
İN2
|
22.12.2007 | MS |
|
2 - 0 | Mansfield | 0 - 0 | 1,50 | 3,30 | 4,30 | |||||||||
| 2008/2009 |
FAK
|
08.11.2008 | MS | Chestfield | 3 - 1 | Mansfield | - | ||||||||||||
| 2013/2014 |
İN2
|
28.09.2013 | MS |
|
0 - 1 | Mansfield | 0 - 1 | 1,60 | 3,20 | 3,75 | |||||||||
| 2013/2014 |
İNTK
|
08.10.2013 | MS | Mansfield | 0 - 1 | Chestfield | 0 - 0 | 2,30 | 3,20 | 2,20 | |||||||||
| 2013/2014 |
İN2
|
22.03.2014 | MS | Mansfield | 0 - 0 | Chestfield | 0 - 0 | 3,10 | 3,10 | 1,80 | |||||||||
| 2017/2018 |
İN2
|
25.11.2017 | MS | Mansfield | 2 - 2 | Chestfield | 1 - 1 | 1,50 | 3,30 | 4,30 | |||||||||
| 2017/2018 |
İN2
|
14.04.2018 | MS | Chestfield | 0 - 1 | Mansfield | 0 - 0 | 2,90 | 2,90 | 1,95 | |||||||||
| 2025/2026 |
İNLK
|
12.08.2025 | MS | Chestfield | 0 - 2 | Mansfield | 0 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İN2 | 10.05 | Chestfield | 0 - 1 | Notts County |
|
| İN2 | 15.05 | Notts County | 0 - 0 | Chestfield |
|
| HAZ | 04.07 | Clay Cross | 0 - 2 | Chestfield |
|
| HAZ | 11.07 | Chestfield | 0 - 0 | Sheffield Utd |
|
| HAZ | 14.07 | Halifax Town | 3 - 2 | Chestfield |
|
| HAZ | 18.07 | Chestfield | 3 - 2 | Boston Unite |
|
| İNLK | 08.08 | Fleetwood | 1 - 0 | Chestfield |
|
| İN2 | 15.08 | Chestfield | 0 - 1 | Fleetwood |
|
| İN2 | 22.08 | Salford | 0 - 1 | Chestfield |
|
| İN2 | 29.08 | Rotherham Utd | 2 - 1 | Chestfield |
|
| İN2 | 01.09 | Chestfield | v | Gillingham | |
| İN2 | 05.09 | Chestfield | v | Barnet | |
| İN2 | 12.09 | Oldham Ath | v | Chestfield |
| İN1 | 28.04 | Peterborough | 0 - 0 | Mansfield |
|
| İN1 | 02.05 | Mansfield | 5 - 4 | Cardiff City |
|
| HAZ | 18.07 | Barrow | 4 - 3 | Mansfield |
|
| HAZ | 28.07 | Alfreton | 0 - 4 | Mansfield |
|
| HAZ | 31.07 | Mansfield | 1 - 3 | Derby County |
|
| İNLK | 09.08 | Mansfield | 0 - 3 | Sheffield Utd |
|
| İN1 | 15.08 | Mansfield | 2 - 1 | Doncaster R. |
|
| İNTK | 19.08 | Mansfield | 1 - 4 | Man. City U21 |
|
| İN1 | 22.08 | Peterborough | 2 - 1 | Mansfield |
|
| İN1 | 30.08 | Mansfield | 5 - 2 | Luton Town |
|
| İN1 | 02.09 | Reading | v | Mansfield | |
| İN1 | 05.09 | Bradford City | v | Mansfield | |
| İN1 | 12.09 | Mansfield | v | Huddersfield |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | % | - | % |
|
| Berabere | - | % | - | % |
|
| Kaybetti | - | % | - | % |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | % | - | % |
|
| Berabere | - | % | - | % |
|
| Kaybetti | - | % | - | % |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %25 | 1 | %50 |
|
| Berabere | 2 | %50 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 3 | %75 | 2 | %100 |
|
| Yok | 1 | %25 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 1 | %100 | 1 | %100 |
|
| Yok | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 4 | %100 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 1 | %100 | 1 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | % | % |
|
||
| Üst | % | % |
|
||
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | % | % |
|
||
| Üst | % | % |
|
||
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %50 | 0 | %0 |
|
| Üst | 2 | %50 | 2 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | 1 | %100 | 1 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 2 | %50 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | 2 | %50 | 2 | %100 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | 1 | %100 | 1 | %100 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Gary Caldwell | 0 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Nigel Clough | 0 | |
| Gary Caldwell Evindeki Maçlar | ||||
| Gary Caldwell | 0 | |||
| Beraberlik | 1 | |||
| Nigel Clough | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||