Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Swift Hesperange
17
Beraberlik
4
Racing FC
15
Swift Hesperange Evindeki Maçlar
Swift Hesperange
11
Beraberlik
0
Racing FC
6
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2022/2023  LÜK 20.08.2022 MS   Hespera 2 - 0 Racing FC   1 - 0      
2022/2023  LÜK 19.02.2023 MS   Racing FC 1 - 3 Hespera   0 - 1      
2023/2024  LÜK 23.09.2023 MS   Hespera 2 - 1 Racing FC   1 - 1      
2023/2024  LÜK 17.03.2024 MS   Racing FC 2 - 5 Hespera   1 - 4      
2024/2025  LÜK 19.10.2024 MS   Hespera 1 - 0 Racing FC   1 - 0      
2024/2025  LÜKK 09.11.2024 MS   Racing FC 2 - 0 Hespera   -      
2024/2025  LÜK 12.04.2025 MS   Racing FC 3 - 1 Hespera   1 - 1      
2025/2026  LÜK 26.11.2025 MS Hespera 0 - 1 Racing FC   0 - 1      
2025/2026  LÜK 14.03.2026 MS   Racing FC 1 - 0 Hespera   0 - 0      
2026/2027  LÜK 16.08.2026 MS   Racing FC 5 - 0 Hespera   0 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
Swift Hesperange - Form Durumu
LÜK 03.05   Mondorf 1 - 0 Hespera  
LÜK 10.05   Hespera 0 - 1 Hostert  
LÜK 17.05   Hespera 3 - 0 Rosport  
LÜK 23.05   Petanga 2 - 3 Hespera
HAZ 14.07   Hespera 0 - 2 Bettembour  
LÜK 02.08   Rumelange 1 - 0 Hespera  
LÜK 09.08   Hespera 2 - 7 Wiltz
LÜK 16.08   Racing FC 5 - 0 Hespera  
LÜK 23.08   Hespera 0 - 2 Hostert  
LÜK 30.08   Kaerjeng 6 - 0 Hespera
LÜK 06.09 Hespera v Etzella  
LÜK 13.09 Hespera v Residence  
LÜK 16.09 Differdange 03 v Hespera  
Racing FC - Form Durumu
LÜK 10.05   Mamer 3 - 2 Racing FC  
LÜK 17.05 Hostert 0 - 1 Racing FC  
LÜK 23.05   Racing FC 6 - 1 Rodange
HAZ 27.06   Racing FC 3 - 1 Etzella  
HAZ 18.07   Maastricht 2 - 7 Racing FC  
LÜK 02.08   Racing FC 5 - 1 Kaerjeng  
LÜK 09.08   Etzella 0 - 1 Racing FC  
LÜK 16.08   Racing FC 5 - 0 Hespera  
LÜK 23.08   Differdange 03 3 - 0 Racing FC
LÜK 30.08   Racing FC 2 - 2 Rosport
LÜK 06.09 F91 Diddeleng v Racing FC  
LÜK 12.09 Racing FC v Jeunesse Esch  
LÜK 16.09 Niedercorn v Racing FC  
Bu ligde Swift Hesperange evinde 3 maçtır kaybediyor, toplamda 3 maçtır kazanamıyor.
Bu ligde Racing FC deplasmanda 3 maçtır kaybediyor, toplamda 7 maçtır kazanamıyor.
İstatistikler
Swift Hesperange - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 8 %31 4 %31
 
 
Berabere 5 %19 1 %8
 
 
Kaybetti 13 %50 8 %62
 
 
Racing FC - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 8 %31 4 %31
 
 
Berabere 6 %23 3 %23
 
 
Kaybetti 12 %46 6 %46
 
 
 Swift Hesperange - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 3 %12 3 %23
 
 
Berabere 10 %38 5 %38
 
 
Kaybetti 4 %15 2 %15
 
 
 Racing FC - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 3 %12 1 %8
 
 
Berabere 10 %38 4 %31
 
 
Kaybetti 2 %8 1 %8
 
 
Swift Hesperange - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 14 %54 7 %54
 
 
Yok 12 %46 6 %46
 
 
Racing FC - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 14 %54 7 %54
 
 
Yok 12 %46 6 %46
 
 
Swift Hesperange - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 7 %27 2 %15
 
 
Üst 19 %73 11 %85
 
 
Racing FC - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 4 %15 2 %15
 
 
Üst 22 %85 11 %85
 
 
Swift Hesperange - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 13 %50 5 %38
 
 
Üst 13 %50 8 %62
 
 
Racing FC - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 8 %31 4 %31
 
 
Üst 18 %69 9 %69
 
 
Swift Hesperange - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 15 %58 6 %46
 
 
Üst 11 %42 7 %54
 
 
Racing FC - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 13 %50 8 %62
 
 
Üst 13 %50 5 %38
 
 
Swift Hesperange - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 7 %27 2 %15
 
 
2-3 8 %31 4 %31
 
 
4-5 10 %38 7 %54
 
 
6+ 1 %4 0 %0
 
 
Racing FC - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 4 %15 2 %15
 
 
2-3 9 %35 6 %46
 
 
4-5 8 %31 3 %23
 
 
6+ 5 %19 2 %15
 
 
Swift Hesperange - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 3 %11 1 %7
 
 
X/1 - - - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 1 %3 - -
 
 
2/X 1 %3 1 %7
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 1 %3 1 %7
 
 
2/2 1 %3 1 %7
 
 
Racing FC - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 2 %7 1 %7
 
 
X/1 1 %3 1 %7
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X 1 %3 - -
 
 
X/X 1 %3 - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 1 %3 - -
 
 
2/2 - - - -
 
 
Swift Hesperange - En Golcüler
Racing FC - En Golcüler
Lüksemburg Ulusal Lig Puan Durumu
  O P Av
1 F91 Dudelange   26 62 +52
2 Differdange 03   26 51 +14
3 Grevenmacher   26 46 +26
4 Jeunesse Esch   26 46 +18
5 Fola Esch   26 39 +1
6 RM Hamm Benfica   26 37 +9
7 Progres Niedercorn   26 36 +9
8 Etzella Ettelbrück   26 32 -5
9 UN Kaerjeng   26 31 -3
10 Racing FC   26 30 -3
11 Swift Hesperange   26 29 -12
12 Rumelange   26 27 -14
13 Sporting Steinfort   26 21 -33
14 Avenir   26 13 -59