| Tüm Maçlar | ||
| Bogdanka Leczna | 4 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Slask Wroclaw | 8 | |
| Bogdanka Leczna Evindeki Maçlar | ||
| Bogdanka Leczna | 2 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Slask Wroclaw | 3 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 |
POL
|
15.08.2015 | MS | Gornik Leczna | 2 - 3 | Slask | 2 - 2 | 2,60 | 2,80 | 2,20 | |||||||||
| 2015/2016 |
POL
|
11.12.2015 | MS | Slask | 2 - 1 | Gornik Leczna | 2 - 1 | 1,75 | 2,90 | 3,50 | |||||||||
| 2015/2016 |
POL
|
14.05.2016 | MS | Slask | 3 - 2 | Gornik Leczna | 1 - 1 | 2,10 | 2,90 | 2,60 | |||||||||
| 2016/2017 |
POL
|
29.10.2016 | MS | Gornik Leczna | 0 - 3 | Slask | 0 - 3 | 2,20 | 2,80 | 2,60 | |||||||||
| 2016/2017 |
POL
|
15.04.2017 | MS | Slask | 2 - 2 | Gornik Leczna | 2 - 0 | 1,55 | 3,30 | 4,00 | |||||||||
| 2016/2017 |
POL
|
29.04.2017 | MS | Slask | 0 - 2 | Gornik Leczna | 0 - 1 | 1,70 | 3,10 | 3,50 | |||||||||
| 2021/2022 |
POL
|
15.08.2021 | MS | Slask | 0 - 0 | Gornik Leczna | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
POL
|
11.02.2022 | MS |
|
1 - 1 | Slask | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
POL1
|
25.10.2025 | MS | Slask | 3 - 1 | Gornik Leczna | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
POL1
|
01.05.2026 | MS | Gornik Leczna | 0 - 4 | Slask | 0 - 2 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HAZ | 20.06 | Gornik Leczna | 1 - 2 | Dinamo B. |
|
| HAZ | 04.07 | Rzeszow | 4 - 2 | Gornik Leczna |
|
| HAZ | 19.07 | Gornik Leczna | 0 - 2 | H. Jerusalem |
|
| POL2 | 25.07 | Swit Skolwin | 2 - 3 | Gornik Leczna |
|
| POL2 | 01.08 | Gornik Leczna | 0 - 1 | Avia Swidnik |
|
| POLK | 05.08 | Gornik Leczna | 2 - 0 | Kalisz |
|
| POL2 | 09.08 | S.Wroclaw II | 2 - 0 | Gornik Leczna |
|
| POL2 | 14.08 | Gornik Leczna | 5 - 2 | NKP Podhale |
|
| POL2 | 21.08 | Sandecja | 1 - 1 | Gornik Leczna |
|
| POL2 | 30.08 | Gornik Leczna | 1 - 0 | Rekord BB |
|
| POLK | 02.09 | Gornik Leczna | v | Stal Mielec | |
| POL2 | 05.09 | Kleczew | v | Gornik Leczna | |
| POL2 | 12.09 | Gornik Leczna | v | Legia II |
| HAZ | 27.06 | Bielawianka | 0 - 11 | Slask |
|
| HAZ | 04.07 | Slask | 4 - 1 | Chrobry |
|
| HAZ | 11.07 | Slask | 0 - 0 | Odra Opole |
|
| HAZ | 18.07 | Slask | 3 - 1 | Fastav Zlin |
|
| POL | 25.07 | Gornik Zabrze | 2 - 1 | Slask |
|
| POL | 02.08 | Slask | 2 - 1 | Rakow |
|
| POL | 09.08 |
|
0 - 0 | Crac. Krakow |
|
| POL | 15.08 | Zaglebie Lubin | 2 - 1 | Slask |
|
| POL | 22.08 | Slask | 3 - 3 |
Widzew Lodz
|
|
| POL | 28.08 | Legia Varşova | 1 - 1 | Slask |
|
| POLK | 03.09 | Slask | v | Pogon Szczecin | |
| POL | 06.09 | Jagiellonia | v | Slask | |
| POL | 12.09 | Slask | v | Korona |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 19 | %56 | 12 | %71 |
|
| Berabere | 8 | %24 | 4 | %24 |
|
| Kaybetti | 7 | %21 | 1 | %6 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %26 | 1 | %6 |
|
| Berabere | 7 | %21 | 5 | %29 |
|
| Kaybetti | 18 | %53 | 11 | %65 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 34 | %100 | 17 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 34 | %100 | 17 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 14 | %41 | 6 | %35 |
|
| Yok | 20 | %59 | 11 | %65 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %50 | 9 | %53 |
|
| Yok | 17 | %50 | 8 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %38 | 8 | %47 |
|
| Üst | 21 | %62 | 9 | %53 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %26 | 4 | %24 |
|
| Üst | 25 | %74 | 13 | %76 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 22 | %65 | 10 | %59 |
|
| Üst | 12 | %35 | 7 | %41 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 19 | %56 | 11 | %65 |
|
| Üst | 15 | %44 | 6 | %35 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 29 | %85 | 15 | %88 |
|
| Üst | 5 | %15 | 2 | %12 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 25 | %74 | 14 | %82 |
|
| Üst | 9 | %26 | 3 | %18 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 13 | %38 | 8 | %47 |
|
| 2-3 | 16 | %47 | 7 | %41 |
|
| 4-5 | 4 | %12 | 2 | %12 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 9 | %26 | 4 | %24 |
|
| 2-3 | 16 | %47 | 10 | %59 |
|
| 4-5 | 9 | %26 | 3 | %18 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 18 | %52 | 12 | %70 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 8 | %23 | 4 | %23 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 8 | %23 | 1 | %5 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 19 | %55 | 11 | %64 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 7 | %20 | 5 | %29 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 8 | %23 | 1 | %5 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Kamil Kieres | 0 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Jacek Magiera | 0 | |
| Kamil Kieres Evindeki Maçlar | ||||
| Kamil Kieres | 0 | |||
| Beraberlik | 1 | |||
| Jacek Magiera | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Polkowice | 34 | 76 | +40 | |
| 2 | Swit Nowy Dwor | 34 | 67 | +13 | |
| 3 | Bogdanka Leczna | 34 | 65 | +13 | |
| 4 | GKS Belchatow | 34 | 64 | +31 | |
| 5 | Aluminium | 34 | 48 | +2 | |
| 6 | Stasiak O | 34 | 47 | +5 | |
| 7 | Arka Gdynia | 34 | 47 | +4 | |
| 8 | Lodzki KS | 34 | 46 | +3 | |
| 9 | Piotrcovia | 34 | 46 | +2 | |
| 10 | RKS Radomsko | 34 | 46 | +1 | |
| 11 | Polar | 34 | 45 | +3 | |
| 12 | Podbeskidzie Bielsko | 34 | 42 | 0 | |
| 13 | Tloki Gorzyce | 34 | 41 | -3 | |
| 14 | Stal Stalowa Wola | 34 | 38 | -16 | |
| 15 | Slask Wroclaw | 34 | 34 | -13 | |
| 16 | Ruch Radzionkow | 34 | 34 | -15 | |
| 17 | Hetman Zamosc | 34 | 28 | -28 | |
| 18 | Stomil Olsztyn | 34 | 22 | -42 | |