| Tüm Maçlar | ||
| Stabaek | 17 | |
| Beraberlik | 11 | |
| Tromsö | 23 | |
| Stabaek Evindeki Maçlar | ||
| Stabaek | 9 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Tromsö | 15 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 |
NOR
|
22.10.2017 | MS |
|
1 - 2 | Tromsö | 0 - 2 | 1,90 | 3,20 | 2,80 | |||||||||
| 2018 |
NOR
|
15.04.2018 | MS | Stabaek | 1 - 1 | Tromsö | 1 - 1 | 1,80 | 3,20 | 3,00 | |||||||||
| 2018 |
NOR
|
16.09.2018 | MS | Tromsö | 0 - 0 | Stabaek | 0 - 0 | 1,65 | 3,30 | 3,40 | |||||||||
| 2018/2019 |
HAZ
|
23.02.2019 | MS | Stabaek | 2 - 1 | Tromsö | - | ||||||||||||
| 2019 |
NOR
|
17.06.2019 | MS | Stabaek | 0 - 1 | Tromsö | 0 - 0 | 1,95 | 3,00 | 2,80 | |||||||||
| 2019 |
NOR
|
01.12.2019 | MS | Tromsö | 1 - 1 | Stabaek | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2021 |
NOR
|
14.06.2021 | MS | Stabaek | 0 - 3 | Tromsö | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2021 |
NOR
|
28.11.2021 | MS | Tromsö | 0 - 0 | Stabaek | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2023 |
NOR
|
25.06.2023 | MS | Tromsö | 2 - 1 |
Stabaek
|
2 - 1 | ||||||||||||
| 2023 |
NOR
|
30.09.2023 | MS | Stabaek | 0 - 1 | Tromsö | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| NOR1 | 21.06 | Strommen | 1 - 0 | Stabaek |
|
| NOR1 | 27.06 | Stabaek | 2 - 0 | Bryne |
|
| NOR1 | 03.07 | Ranheim | 2 - 5 | Stabaek |
|
| NOR1 | 27.07 | Stabaek | 6 - 0 | Hodd |
|
| NOR1 | 02.08 | Raufoss | 0 - 2 | Stabaek |
|
| NOR1 | 08.08 | Stabaek | 4 - 3 | Lyn Oslo |
|
| NOR1 | 16.08 |
|
0 - 4 | Stabaek |
|
| NOK | 22.08 | Heming | 0 - 2 | Stabaek |
|
| NOR1 | 26.08 | Stabaek | 4 - 2 | Ranheim |
|
| NOR1 | 30.08 | Hodd | 2 - 1 | Stabaek |
|
| NOR1 | 05.09 | Stabaek | v | Moss | |
| NOR1 | 12.09 | Bryne | v | Stabaek | |
| NOR1 | 20.09 | Stabaek | v | Sogndal |
| AVL | 23.07 | Tromsö | 0 - 1 | Hradec Kralove |
|
| AVL | 30.07 | Hradec Kralove | 3 - 1 | Tromsö |
|
| NOR | 02.08 | Aalesund | 2 - 6 | Tromsö |
|
| AVKL | 06.08 | CFR Cluj | 0 - 5 | Tromsö |
|
| AVKL | 13.08 | Tromsö | 2 - 1 | CFR Cluj |
|
| NOR | 16.08 | Molde | 3 - 2 | Tromsö |
|
| AVKL | 20.08 | Tromsö | 0 - 0 | Brighton |
|
| NOK | 22.08 | Ulfstind | 0 - 5 | Tromsö |
|
| AVKL | 27.08 | Brighton | 4 - 0 | Tromsö |
|
| NOR | 30.08 | Tromsö | 0 - 0 | Sarpsborg |
|
| NOR | 06.09 | Kristiansund | v | Tromsö | |
| NOR | 12.09 | Rosenborg | v | Tromsö | |
| NOR | 20.09 | Tromsö | v | HamKam |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %35 | 4 | %31 |
|
| Berabere | 9 | %35 | 7 | %54 |
|
| Kaybetti | 8 | %31 | 2 | %15 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 11 | %42 | 4 | %31 |
|
| Berabere | 8 | %31 | 5 | %38 |
|
| Kaybetti | 7 | %27 | 4 | %31 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 26 | %100 | 13 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 26 | %100 | 13 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 16 | %62 | 7 | %54 |
|
| Yok | 10 | %38 | 6 | %46 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %65 | 9 | %69 |
|
| Yok | 9 | %35 | 4 | %31 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %19 | 2 | %15 |
|
| Üst | 21 | %81 | 11 | %85 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %23 | 2 | %15 |
|
| Üst | 20 | %77 | 11 | %85 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %35 | 6 | %46 |
|
| Üst | 17 | %65 | 7 | %54 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %31 | 4 | %31 |
|
| Üst | 18 | %69 | 9 | %69 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %46 | 7 | %54 |
|
| Üst | 14 | %54 | 6 | %46 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %50 | 6 | %46 |
|
| Üst | 13 | %50 | 7 | %54 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 5 | %19 | 2 | %15 |
|
| 2-3 | 7 | %27 | 5 | %38 |
|
| 4-5 | 9 | %35 | 4 | %31 |
|
| 6+ | 5 | %19 | 2 | %15 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %23 | 2 | %15 |
|
| 2-3 | 7 | %27 | 4 | %31 |
|
| 4-5 | 9 | %35 | 5 | %38 |
|
| 6+ | 4 | %15 | 2 | %15 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 10 | %38 | 4 | %30 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 9 | %34 | 7 | %53 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 7 | %26 | 2 | %15 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 11 | %42 | 4 | %30 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 8 | %30 | 5 | %38 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 7 | %26 | 4 | %30 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rosenborg | 26 | 59 | +56 | |
| 2 | Lilleström | 26 | 46 | +21 | |
| 3 | Viking | 26 | 43 | +18 | |
| 4 | Brann | 26 | 42 | +14 | |
| 5 | Tromsö | 26 | 41 | +5 | |
| 6 | Stabaek | 26 | 36 | +2 | |
| 7 | Kongsvinger | 26 | 34 | -10 | |
| 8 | Molde | 26 | 33 | +7 | |
| 9 | Skeid | 26 | 32 | -26 | |
| 10 | Bodo / Glimt | 26 | 31 | -5 | |
| 11 | Stromsgodset | 26 | 29 | -19 | |
| 12 | Moss | 26 | 29 | -19 | |
| 13 | Valerenga | 26 | 28 | -10 | |
| 14 | Start | 26 | 18 | -34 | |