| Tüm Maçlar | ||
| Kongsvinger | 5 | |
| Beraberlik | 9 | |
| Stabaek | 17 | |
| Kongsvinger Evindeki Maçlar | ||
| Kongsvinger | 4 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Stabaek | 6 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 |
NOR1
|
30.05.2022 | MS |
|
1 - 0 | Kongsvinger | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2022 |
NOR1
|
27.08.2022 | MS | Kongsvinger | 0 - 1 | Stabaek | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
HAZ
|
25.03.2023 | MS | Kongsvinger | 1 - 1 | Stabaek | - | ||||||||||||
| 2024 |
NOR1
|
04.05.2024 | MS | Stabaek | 5 - 0 |
Kongsvinger
|
3 - 0 | ||||||||||||
| 2024 |
NOR1
|
21.10.2024 | MS | Kongsvinger | 1 - 3 | Stabaek | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
HAZ
|
23.03.2025 | MS | Kongsvinger | 1 - 0 | Stabaek | - | ||||||||||||
| 2025 |
NOR1
|
31.05.2025 | MS | Stabaek | 2 - 2 | Kongsvinger | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2025 |
NOR1
|
10.08.2025 | MS | Kongsvinger | 2 - 1 | Stabaek | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
HAZ
|
21.03.2026 | MS | Stabaek | 2 - 3 | Kongsvinger | - | ||||||||||||
| 2026 |
NOR1
|
25.05.2026 | MS | Stabaek | 2 - 0 | Kongsvinger | 1 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| NOR1 | 21.06 | Kongsvinger | 4 - 4 | Stromsgodset |
|
| NOR1 | 27.06 | Haugesund | 4 - 2 |
Kongsvinger
|
|
| NOR1 | 03.07 | Kongsvinger | 5 - 1 | Sogndal |
|
| NOR1 | 26.07 | Sandnes | 1 - 6 | Kongsvinger |
|
| NOR1 | 02.08 | Kongsvinger | 1 - 3 | Strommen |
|
| NOR1 | 09.08 | Asane | 1 - 2 | Kongsvinger |
|
| NOR1 | 16.08 | Kongsvinger | 3 - 2 | Haugesund |
|
| NOK | 22.08 | Skreia IL | 2 - 14 | Kongsvinger |
|
| NOR1 | 26.08 | Odds BK | 0 - 1 | Kongsvinger |
|
| NOR1 | 30.08 | Kongsvinger | 4 - 4 | Lyn Oslo |
|
| NOR1 | 05.09 | Kongsvinger | v | Raufoss | |
| NOR1 | 13.09 | Egersunds | v | Kongsvinger | |
| NOR1 | 20.09 | Kongsvinger | v | Hodd |
| NOR1 | 21.06 | Strommen | 1 - 0 | Stabaek |
|
| NOR1 | 27.06 | Stabaek | 2 - 0 | Bryne |
|
| NOR1 | 03.07 | Ranheim | 2 - 5 | Stabaek |
|
| NOR1 | 27.07 | Stabaek | 6 - 0 | Hodd |
|
| NOR1 | 02.08 | Raufoss | 0 - 2 | Stabaek |
|
| NOR1 | 08.08 | Stabaek | 4 - 3 | Lyn Oslo |
|
| NOR1 | 16.08 |
|
0 - 4 | Stabaek |
|
| NOK | 22.08 | Heming | 0 - 2 | Stabaek |
|
| NOR1 | 26.08 | Stabaek | 4 - 2 | Ranheim |
|
| NOR1 | 30.08 | Hodd | 2 - 1 | Stabaek |
|
| NOR1 | 05.09 | Stabaek | v | Moss | |
| NOR1 | 12.09 | Bryne | v | Stabaek | |
| NOR1 | 20.09 | Stabaek | v | Sogndal |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 11 | %42 | 7 | %54 |
|
| Berabere | 5 | %19 | 3 | %23 |
|
| Kaybetti | 10 | %38 | 3 | %23 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %50 | 7 | %54 |
|
| Berabere | 4 | %15 | 1 | %8 |
|
| Kaybetti | 9 | %35 | 5 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 26 | %100 | 13 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 26 | %100 | 13 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %65 | 10 | %77 |
|
| Yok | 9 | %35 | 3 | %23 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 11 | %42 | 6 | %46 |
|
| Yok | 15 | %58 | 7 | %54 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %15 | 1 | %8 |
|
| Üst | 22 | %85 | 12 | %92 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %31 | 3 | %23 |
|
| Üst | 18 | %69 | 10 | %77 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 7 | %27 | 3 | %23 |
|
| Üst | 19 | %73 | 10 | %77 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %54 | 6 | %46 |
|
| Üst | 12 | %46 | 7 | %54 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %54 | 7 | %54 |
|
| Üst | 12 | %46 | 6 | %46 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 20 | %77 | 8 | %62 |
|
| Üst | 6 | %23 | 5 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %15 | 1 | %8 |
|
| 2-3 | 10 | %38 | 6 | %46 |
|
| 4-5 | 8 | %31 | 4 | %31 |
|
| 6+ | 4 | %15 | 2 | %15 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 8 | %31 | 3 | %23 |
|
| 2-3 | 12 | %46 | 5 | %38 |
|
| 4-5 | 4 | %15 | 3 | %23 |
|
| 6+ | 2 | %8 | 2 | %15 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 14 | %53 | 7 | %53 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 5 | %19 | 3 | %23 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 7 | %26 | 3 | %23 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 11 | %42 | 5 | %38 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 4 | %15 | 1 | %7 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 11 | %42 | 7 | %53 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rosenborg | 26 | 61 | +67 | |
| 2 | Brann | 26 | 50 | +22 | |
| 3 | Stromsgodset | 26 | 46 | +14 | |
| 4 | Molde | 26 | 45 | +11 | |
| 5 | Stabaek | 26 | 43 | -2 | |
| 6 | Kongsvinger | 26 | 38 | -5 | |
| 7 | Bodo / Glimt | 26 | 37 | +5 | |
| 8 | Viking | 26 | 34 | +8 | |
| 9 | Haugesund | 26 | 32 | -7 | |
| 10 | Lilleström | 26 | 32 | -9 | |
| 11 | Sogndal | 26 | 29 | -22 | |
| 12 | Tromsö | 26 | 28 | -7 | |
| 13 | Lyn Oslo | 26 | 17 | -30 | |
| 14 | Skeid | 26 | 13 | -45 | |