Aralarındaki Maçlar
Crusaders FC Evindeki Maçlar
Crusaders FC
18
Beraberlik
2
Carrick Rangers
2
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2023/2024  KİRL 08.12.2023 MS   Carrick Rang 0 - 1 Crusaders   0 - 1      
2023/2024  KİRL 30.12.2023 MS   Crusaders 2 - 0 Carrick Rang 0 - 0      
2023/2024  KİRL 01.05.2024 MS   Crusaders 3 - 1 Carrick Rang   2 - 1      
2024/2025  KİRL 31.08.2024 MS   Crusaders 2 - 1 Carrick Rang   0 - 1      
2024/2025  KİRL 16.11.2024 MS   Carrick Rang 3 - 0 Crusaders   2 - 0      
2024/2025  KİRL 30.12.2024 MS   Carrick Rang 0 - 0 Crusaders   0 - 0      
2025/2026  KİRL 09.08.2025 MS   Crusaders 3 - 4 Carrick Rang   3 - 2      
2025/2026  KİRL 08.11.2025 MS Carrick Rang 1 - 2 Crusaders   0 - 1      
2025/2026  KİRL 30.12.2025 MS Crusaders 2 - 2 Carrick Rang   1 - 2      
2025/2026  KİRL 28.03.2026 MS   Carrick Rang 6 - 1 Crusaders   2 - 1      
Aralarındaki Maçları Göster
Crusaders FC - Form Durumu
HAZ 18.07   Crusaders 0 - 0 Ballinamal  
HAZ 21.07   Crusaders 2 - 0 Glenavon  
HAZ 25.07   Moyola 2 - 1 Crusaders  
HAZ 28.07   Crusaders 1 - 1 Newington Y  
HAZ 01.08   Crusaders 2 - 0 Dundela  
KİRL 07.08   Cliftonville 2 - 1 Crusaders  
KİRL 15.08   Crusaders 2 - 1 Ballymena  
KİRL 22.08   Crusaders 3 - 2 Portadown FC
KİRL 29.08   Glentoran 1 - 2 Crusaders  
KİRL 05.09   Coleraine FC 4 - 1 Crusaders  
KİRL 12.09 Crusaders v Limavady  
KİRL 15.09 Crusaders v Dungannon  
KİRL 19.09 Linfield v Crusaders  
Carrick Rangers - Form Durumu
HAZ 18.07   HW Welders 0 - 3 Carrick Rang  
HAZ 21.07   Carrick Rang 3 - 5 Queens  
HAZ 24.07   Carrick Rang 0 - 3 Ballymena  
HAZ 28.07   Carrick Rang 1 - 0 Ards FC  
HAZ 01.08   Carrick Rang 1 - 8 Ballyclare  
KİRL 08.08   Carrick Rang 1 - 0 Portadown FC
KİRL 15.08   Limavady 1 - 2 Carrick Rang  
KİRL 22.08   Carrick Rang 0 - 2 Coleraine FC  
KİRL 29.08   Bangor FC 0 - 4 Carrick Rang  
KİRL 05.09   Linfield 1 - 0 Carrick Rang  
KİRL 12.09 Carrick Rang v Cliftonville  
KİRL 15.09 Ballymena v Carrick Rang  
KİRL 19.09 Carrick Rang v Larne  
Bu ligde Crusaders FC toplamda 4 maçtır kazanamıyor.
Bu ligde Carrick Rangers deplasmanda 4 maçtır kazanamıyor, toplamda 3 maçtır kaybediyor, toplamda 9 maçtır kazanamıyor.
İstatistikler
Crusaders FC - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 20 %67 10 %67
 
 
Berabere 7 %23 2 %13
 
 
Kaybetti 3 %10 3 %20
 
 
Carrick Rangers - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 7 %23 2 %13
 
 
Berabere 7 %23 6 %40
 
 
Kaybetti 16 %53 7 %47
 
 
 Crusaders FC - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 30 %100 15 %100
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
 Carrick Rangers - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 30 %100 15 %100
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
Crusaders FC - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 16 %53 9 %60
 
 
Yok 14 %47 6 %40
 
 
Carrick Rangers - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 22 %73 12 %80
 
 
Yok 8 %27 3 %20
 
 
Crusaders FC - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 9 %30 4 %27
 
 
Üst 21 %70 11 %73
 
 
Carrick Rangers - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 3 %10 2 %13
 
 
Üst 27 %90 13 %87
 
 
Crusaders FC - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 14 %47 5 %33
 
 
Üst 16 %53 10 %67
 
 
Carrick Rangers - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 6 %20 4 %27
 
 
Üst 24 %80 11 %73
 
 
Crusaders FC - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 22 %73 11 %73
 
 
Üst 8 %27 4 %27
 
 
Carrick Rangers - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 14 %47 6 %40
 
 
Üst 16 %53 9 %60
 
 
Crusaders FC - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 9 %30 4 %27
 
 
2-3 13 %43 7 %47
 
 
4-5 5 %17 3 %20
 
 
6+ 3 %10 1 %7
 
 
Carrick Rangers - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 3 %10 2 %13
 
 
2-3 11 %37 4 %27
 
 
4-5 10 %33 4 %27
 
 
6+ 6 %20 5 %33
 
 
Crusaders FC - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 - - - -
 
 
X/1 10 %33 10 %66
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 7 %23 2 %13
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 13 %43 3 %20
 
 
2/2 - - - -
 
 
Carrick Rangers - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 - - - -
 
 
X/1 12 %40 7 %46
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 7 %23 6 %40
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 11 %36 2 %13
 
 
2/2 - - - -
 
 
Crusaders FC - En Golcüler
Carrick Rangers - En Golcüler
Kuzey İrlanda Premiership Puan Durumu
  O P Av
1 Crusaders FC   30 67 +33
2 Glenavon FC   30 60 +36
3 Portadown FC   30 50 +18
4 Ards FC   30 50 +13
5 Glentoran FC   30 50 +12
6 Cliftonville   30 50 +12
7 Coleraine FC   30 49 +13
8 Linfield FC   30 44 +14
9 Omagh   30 42 +4
10 Lisburn Distillery   30 42 -2
11 Bangor FC   30 38 +4
12 Ballymena United   30 29 -10
13 Carrick Rangers   30 28 -29
14 Ballyclare Comrades   30 21 -27
15 Newry City FC   30 21 -40
16 Larne FC   30 13 -51