| Tüm Maçlar | ||
| Nancy | 17 | |
| Beraberlik | 14 | |
| Reims | 28 | |
| Nancy Evindeki Maçlar | ||
| Nancy | 10 | |
| Beraberlik | 8 | |
| Reims | 12 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2004/2005 |
FR2
|
05.11.2004 | MS | Nancy | 3 - 1 | Reims | 2 - 1 | 1,55 | 3,00 | 4,50 | |||||||||
| 2004/2005 |
FR2
|
15.04.2005 | MS | Reims | 0 - 4 | Nancy | 0 - 1 | 2,60 | 2,60 | 2,30 | |||||||||
| 2007/2008 |
FRK
|
05.01.2008 | MS | Nancy | 2 - 1 |
Reims
|
2 - 0 | 1,20 | 4,00 | 9,00 | |||||||||
| 2012 |
HAZ
|
04.08.2012 | MS | Reims | 1 - 3 | Nancy | 1 - 2 | ||||||||||||
| 2012/2013 |
FR1
|
22.09.2012 | MS | Reims | 2 - 0 | Nancy | 1 - 0 | 2,10 | 2,90 | 2,60 | |||||||||
| 2012/2013 |
FR1
|
09.02.2013 | MS | Nancy | 1 - 2 | Reims | 1 - 0 | 1,85 | 3,00 | 3,10 | |||||||||
| 2017/2018 |
FR2
|
28.10.2017 | MS | Reims | 3 - 0 | Nancy | 2 - 0 | 1,60 | 3,20 | 3,75 | |||||||||
| 2017/2018 |
FR2
|
31.03.2018 | MS | Nancy | 0 - 2 | Reims | 0 - 0 | 2,60 | 2,80 | 2,20 | |||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
26.09.2025 | MS | Nancy | 0 - 1 | Reims | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
25.04.2026 | MS | Reims | 1 - 1 |
Nancy
|
1 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| FR2 | 27.02 | Stade Lavallois | 1 - 1 | Nancy |
|
| FR2 | 06.03 |
|
0 - 3 |
Montpellier
|
|
| FR2 | 13.03 | Nancy | 2 - 4 | Le Mans FC |
|
| FR2 | 20.03 | Boulogne | 0 - 0 | Nancy |
|
| FR2 | 04.04 | Nancy | 1 - 1 | Saint-Etienne |
|
| FR2 | 10.04 | Clermont | 2 - 2 | Nancy |
|
| FR2 | 17.04 | Nancy | 1 - 5 | Annecy |
|
| FR2 | 25.04 | Reims | 1 - 1 |
Nancy
|
|
| FR2 | 02.05 | Pau | 1 - 3 | Nancy |
|
| FR2 | 09.05 | Nancy | 3 - 2 | Dunkerque |
|
| FRK | 03.03 | Strasbourg | 2 - 1 | Reims |
|
| FR2 | 09.03 | Dunkerque | 1 - 1 | Reims |
|
| FR2 | 14.03 |
|
1 - 2 | Rodez |
|
| FR2 | 21.03 | Guingamp | 0 - 2 | Reims |
|
| FR2 | 04.04 | Reims | 0 - 0 | Boulogne |
|
| FR2 | 10.04 | Stade Lavallois | 2 - 2 | Reims |
|
| FR2 | 18.04 | Reims | 3 - 2 | Red Star |
|
| FR2 | 25.04 | Reims | 1 - 1 |
Nancy
|
|
| FR2 | 02.05 | Le Mans FC | 1 - 1 | Reims |
|
| FR2 | 09.05 | Reims | 5 - 3 | Pau |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1.20 | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 4.00 | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 9.00 | 1 | %100 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9.00 | - | % | - | % |
|
| Berabere | 4.00 | - | % | - | % |
|
| Kaybetti | 1.20 | - | % | - | % |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 1 | %50 | 1 | %100 |
|
| Berabere | - | 1 | %50 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | - | %0 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 1 | %50 | - | %0 |
|
| Berabere | - | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | - | 1 | %50 | 1 | %100 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 2 | %100 | 1 | %100 |
|
| Yok | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 2 | %100 | 1 | %100 |
|
| Yok | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | - | 2 | %100 | 1 | %100 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | - | 2 | %100 | 1 | %100 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | - | 1 | %100 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | % | % |
|
||
| Üst | - | % | % |
|
||
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 2 | %100 | 1 | %100 |
|
| Üst | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 1 | %50 | 1 | %100 |
|
| Üst | - | 1 | %50 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | - | 2 | %100 | 1 | %100 |
|
| 4-5 | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 6+ | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | - | 1 | %50 | 1 | %100 |
|
| 4-5 | - | 1 | %50 | 0 | %0 |
|
| 6+ | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | 1 | %100 | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - | - |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - | - |
|
| X/1 | - | - | - | - | - |
|
| 2/1 | - | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - | - |
|
| X/X | - | - | - | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - | - |
|
| X/2 | - | - | - | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - | - |
|
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Pablo Correa | 2 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Thierry Froger | 0 | |
| Pablo Correa Evindeki Maçlar | ||||
| Pablo Correa | 1 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Thierry Froger | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||