Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
IR Reykjavik
1
Beraberlik
1
Kari
3
IR Reykjavik Evindeki Maçlar
IR Reykjavik
1
Beraberlik
1
Kari
1
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2013  İZLKB 08.03.2013 MS   IR Reykjavik 5 - 2 Kari   -      
2019  İZL2 31.05.2019 MS   IR Reykjavik 1 - 1 Kari   -      
2019  İZL2 16.08.2019 MS   Kari 3 - 1 IR Reykjavik   -      
2020  İZL2 11.07.2020 MS   Kari 1 - 0 IR Reykjavik   -      
2020  İZL2 06.09.2020 MS   IR Reykjavik 1 - 2 Kari   -      
Aralarındaki Maçları Göster
IR Reykjavik - Form Durumu
İZL1 08.05   IR Reykjavik 2 - 2 Grindavik  
İZL1 18.05   Fylkir 2 - 1 IR Reykjavik  
İZL1 22.05   IR Reykjavik 3 - 1 HK Kopavogur  
İZL1 27.05   AEgir 4 - 1 IR Reykjavik  
İZL1 31.05   IR Reykjavik 0 - 1 Vestri  
İZL1 05.06   Njardvik 5 - 1 IR Reykjavik  
İZL1 17.06   IR Reykjavik 2 - 1 Grotta  
İZL1 21.06   IR Reykjavik 4 - 4 Völsungur  
İZL1 26.06   Leiknir 2 - 1 IR Reykjavik
İZL1 03.07   IR Reykjavik 0 - 1 Afturelding  
İZL1 10.07 IR Reykjavik v Throttur Rey  
İZL1 14.07 HK Kopavogur v IR Reykjavik  
İZL1 18.07 Grindavik v IR Reykjavik  
Kari - Form Durumu
İZL2 09.05   KFA 2 - 4 Kari  
İZL2 15.05   Kari 0 - 0 Hviti  
İZL2 23.05   Kormakur 4 - 1 Kari  
İZL2 31.05   Kari 6 - 0 Dalvik  
İZL2 06.06   Vikingur O. 3 - 3 Kari  
İZL2 10.06   Kari 2 - 2 Selfoss  
İZL2 15.06   Fjolnir 2 - 2 Kari  
İZL2 19.06   Throttur Vog 1 - 4 Kari  
İZL2 27.06   Kari 1 - 1 Magni  
İZL2 01.07   Haukar 4 - 1 Kari  
İZL2 12.07 Kari v KFA  
İZL2 17.07 KFG Gardabar v Kari  
İZL2 24.07 Hviti v Kari  
Bu ligde IR Reykjavik evinde 4 maçtır kazanıyor.
Bu ligde Kari deplasmanda 3 maçtır kaybediyor, toplamda 5 maçtır kaybediyor.
İstatistikler
IR Reykjavik - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 4 %67 4 %100
 
 
Berabere 1 %17 - %0
 
 
Kaybetti 1 %17 - %0
 
 
Kari - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere - %0 - %0
 
 
Kaybetti 5 %100 3 %100
 
 
 IR Reykjavik - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 6 %100 4 %100
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
 Kari - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 5 %100 3 %100
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
IR Reykjavik - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 2 %33 1 %25
 
 
Yok 4 %67 3 %75
 
 
Kari - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 3 %60 1 %33
 
 
Yok 2 %40 2 %67
 
 
IR Reykjavik - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 0 %0 0 %0
 
 
Üst 6 %100 4 %100
 
 
Kari - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 0 %0 0 %0
 
 
Üst 5 %100 3 %100
 
 
IR Reykjavik - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 1 %17 0 %0
 
 
Üst 5 %83 4 %100
 
 
Kari - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 1 %20 1 %33
 
 
Üst 4 %80 2 %67
 
 
IR Reykjavik - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 4 %67 2 %50
 
 
Üst 2 %33 2 %50
 
 
Kari - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 1 %20 1 %33
 
 
Üst 4 %80 2 %67
 
 
IR Reykjavik - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 0 %0 0 %0
 
 
2-3 4 %67 2 %50
 
 
4-5 1 %17 1 %25
 
 
6+ 1 %17 1 %25
 
 
Kari - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 0 %0 0 %0
 
 
2-3 1 %20 1 %33
 
 
4-5 2 %40 1 %33
 
 
6+ 2 %40 1 %33
 
 
IR Reykjavik - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 - - - -
 
 
X/1 5 %83 4 %100
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 1 %16 - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 - - - -
 
 
2/2 - - - -
 
 
Kari - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 - - - -
 
 
X/1 3 %60 3 %100
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X - - - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 2 %40 - -
 
 
2/2 - - - -
 
 
IR Reykjavik - En Golcüler
Kari - En Golcüler
İzlanda Lig Kupası B Grup 2 Puan Durumu
  O P Av
1 KV Vesturbaejar   5 12 +15
2 IR Reykjavik   5 12 +11
3 Grotta   5 9 +6
4 Reynir Sandgerdi   5 6 -3
5 AEgir   5 6 -10
6 Kari   5 0 -19