| Tüm Maçlar | ||
| Luzern II | 3 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Baden | 9 | |
| Luzern II Evindeki Maçlar | ||
| Luzern II | 2 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Baden | 4 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 |
İSV1C
|
04.05.2014 | MS | Luzern II | 2 - 2 | Baden | - | ||||||||||||
| 2016/2017 |
İSV1C
|
29.10.2016 | MS | Luzern II | 0 - 0 | Baden | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2016/2017 |
İSV1C
|
20.05.2017 | MS | Baden | 1 - 0 | Luzern II | - | ||||||||||||
| 2017/2018 |
İSV1C
|
02.09.2017 | MS | Baden | 2 - 1 | Luzern II | - | ||||||||||||
| 2017/2018 |
İSV1C
|
24.03.2018 | MS | Luzern II | 5 - 0 | Baden | - | ||||||||||||
| 2019/2020 |
İSV1C
|
10.08.2019 | MS | Luzern II | 2 - 3 | Baden | - | ||||||||||||
| 2022/2023 |
İSV1Y
|
28.08.2022 | MS | Luzern II | 2 - 1 | Baden | - | ||||||||||||
| 2022/2023 |
İSV1Y
|
04.03.2023 | MS | Baden | 4 - 3 | Luzern II | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İSV1Y
|
28.09.2024 | MS | Luzern II | 1 - 2 | Baden | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İSV1Y
|
05.04.2025 | MS | Baden | 1 - 5 | Luzern II | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İSV1Y | 15.03 | Biel-Bienne | 4 - 2 | Luzern II |
|
| İSV1Y | 21.03 | Luzern II | 4 - 2 | Lugano II |
|
| İSV1Y | 28.03 | Schaffhause | 2 - 1 | Luzern II |
|
| İSV1Y | 04.04 | Luzern II | 4 - 2 | Lausanne II |
|
| İSV1Y | 11.04 | Kreuzlingen | 1 - 1 | Luzern II |
|
| İSV1Y | 15.04 | Luzern II | 3 - 3 | Cham |
|
| İSV1Y | 18.04 | Kriens | 4 - 0 | Luzern II |
|
| İSV1Y | 25.04 | Luzern II | 2 - 3 | Breitenrai |
|
| İSV1Y | 02.05 | Vevey Sport | 2 - 3 | Luzern II |
|
| İSV1Y | 09.05 | Luzern II | 2 - 2 | Brühl |
|
| İSV1Y | 16.05 | Grand-Saconnex | v | Luzern II | |
| İSV1Y | 23.05 | Zürich II | v | Luzern II | |
| İSV1Y | 30.05 | Luzern II | v | Bulle |
| İSV1C | 07.03 | YF Juventus | 5 - 1 | Baden |
|
| İSV1C | 11.03 | Baden | 1 - 1 | Mendrisio |
|
| İSV1C | 21.03 | Eschen | 1 - 1 | Baden |
|
| İSV1C | 28.03 | Baden | 1 - 2 | Tuggen |
|
| İSV1C | 04.04 | Taverne | 1 - 0 | Baden |
|
| İSV1C | 11.04 | Baden | 4 - 2 | St. Gallen II |
|
| İSV1C | 18.04 | Winterthur II | 2 - 2 | Baden |
|
| İSV1C | 25.04 | Baden | 1 - 1 | Kosova |
|
| İSV1C | 02.05 | Dietikon | 0 - 2 | Baden |
|
| İSV1C | 09.05 | SV Schaffa | 2 - 3 | Baden |
|
| İSV1C | 16.05 | Baden | v | Wettswil | |
| İSV1C | 20.05 | Freienbach | v | Baden | |
| İSV1C | 30.05 | Baden | v | Collina dOro |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 10 | %38 | 6 | %46 |
|
| Berabere | 6 | %23 | 3 | %23 |
|
| Kaybetti | 10 | %38 | 4 | %31 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 19 | %61 | 7 | %44 |
|
| Berabere | 6 | %19 | 5 | %31 |
|
| Kaybetti | 6 | %19 | 4 | %25 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 26 | %100 | 13 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 31 | %100 | 16 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 14 | %54 | 7 | %54 |
|
| Yok | 12 | %46 | 6 | %46 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 15 | %48 | 6 | %38 |
|
| Yok | 16 | %52 | 10 | %63 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %15 | 1 | %8 |
|
| Üst | 22 | %85 | 12 | %92 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %19 | 5 | %31 |
|
| Üst | 25 | %81 | 11 | %69 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %46 | 7 | %54 |
|
| Üst | 14 | %54 | 6 | %46 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %45 | 10 | %63 |
|
| Üst | 17 | %55 | 6 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 16 | %62 | 8 | %62 |
|
| Üst | 10 | %38 | 5 | %38 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 19 | %61 | 10 | %63 |
|
| Üst | 12 | %39 | 6 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %15 | 1 | %8 |
|
| 2-3 | 12 | %46 | 7 | %54 |
|
| 4-5 | 8 | %31 | 4 | %31 |
|
| 6+ | 2 | %8 | 1 | %8 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %19 | 5 | %31 |
|
| 2-3 | 13 | %42 | 5 | %31 |
|
| 4-5 | 8 | %26 | 3 | %19 |
|
| 6+ | 4 | %13 | 3 | %19 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 12 | %46 | 6 | %46 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 6 | %23 | 3 | %23 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 8 | %30 | 4 | %30 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 16 | %51 | 4 | %25 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 6 | %19 | 5 | %31 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 9 | %29 | 7 | %43 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Baden | 26 | 59 | +42 | |
| 2 | Köniz | 26 | 52 | +33 | |
| 3 | Grenchen | 26 | 46 | +15 | |
| 4 | Serrieres | 26 | 43 | +1 | |
| 5 | Wangen | 26 | 40 | +1 | |
| 6 | Black Stars | 26 | 39 | +4 | |
| 7 | Münsingen | 26 | 36 | +6 | |
| 8 | Luzern II | 26 | 36 | +3 | |
| 9 | Zofingen | 26 | 31 | -4 | |
| 10 | Solothurn | 26 | 29 | -1 | |
| 11 | Grasshopper II | 26 | 28 | -21 | |
| 12 | Schötz | 26 | 28 | -26 | |
| 13 | Muttenz | 26 | 23 | -27 | |
| 14 | Dornach | 26 | 15 | -26 | |