| Tüm Maçlar | ||
| Falkirk | 16 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Stirling Albion | 2 | |
| Falkirk Evindeki Maçlar | ||
| Falkirk | 10 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Stirling Albion | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 |
İKCL
|
23.04.2011 | MS | Stirling Alb | 1 - 2 |
Falkirk
|
0 - 2 | 5,00 | 4,30 | 1,30 | |||||||||
| 2012/2013 |
İKCK
|
28.07.2012 | MS | Falkirk | 3 - 0 | Stirling Alb | 1 - 0 | 1,15 | 5,50 | 7,00 | |||||||||
| 2014 |
HAZ
|
06.07.2013 | MS | Stirling Alb | 1 - 1 | Falkirk | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2015 |
HAZ
|
22.07.2014 | MS | Falkirk | 2 - 0 | Stirling Alb | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2016/2017 |
İKLK
|
16.07.2016 | MS | Stirling Alb | 1 - 0 | Falkirk | 1 - 0 | 5,00 | 4,30 | 1,30 | |||||||||
| 2017/2018 |
İKLK
|
15.07.2017 | MS | Falkirk | 4 - 1 | Stirling Alb | 3 - 0 | 1,15 | 5,00 | 8,00 | |||||||||
| 2023/2024 |
İK1
|
22.08.2023 | MS | Falkirk | 3 - 0 | Stirling Alb | 3 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İK1
|
21.10.2023 | MS | Stirling Alb | 1 - 2 | Falkirk | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İK1
|
30.12.2023 | MS | Falkirk | 5 - 0 | Stirling Alb | 4 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İK1
|
09.03.2024 | MS | Stirling Alb | 1 - 2 | Falkirk | 1 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İKP | 16.05 | Falkirk | 2 - 5 | Rangers |
|
| HAZ | 07.07 | Airdrieonian | 1 - 2 | Falkirk |
|
| İKLK | 11.07 | Edinburgh City | 0 - 5 | Falkirk |
|
| İKLK | 14.07 | Falkirk | 0 - 1 | Ayr Utd |
|
| HAZ | 18.07 | Falkirk | 1 - 0 | Genk |
|
| İKLK | 21.07 | Alloa Athletic | 1 - 1 | Falkirk |
|
| İKLK | 25.07 | Falkirk | 3 - 0 | Stranraer |
|
| İKP | 01.08 | Falkirk | 0 - 2 | St.Mirren |
|
| İKP | 09.08 | Motherwell | 0 - 0 | Falkirk |
|
| İKP | 29.08 | Celtic | 2 - 1 | Falkirk |
|
| İKP | 02.09 | Falkirk | v | Rangers | |
| İKP | 05.09 | Dundee Utd | v | Falkirk | |
| İKP | 15.09 | Falkirk | v | Hearts |
| İKLK | 14.07 | Spartans | 1 - 3 | Stirling Alb |
|
| İKLK | 18.07 | Stirling Alb | 0 - 2 | Montrose |
|
| İKLK | 25.07 | Arbroath | 1 - 0 | Stirling Alb |
|
| İK2 | 01.08 | Stirling Alb | 2 - 0 | Dumbarton |
|
| İK2 | 08.08 | Kelty Hearts | 3 - 2 | Stirling Alb |
|
| İKCK | 11.08 | Stirling Alb | 4 - 2 | Cove Rangers |
|
| İK2 | 15.08 | Forfar Ath | 3 - 0 | Stirling Alb |
|
| İK2 | 22.08 | Stirling Alb | 2 - 2 | Stranraer |
|
| İKCK | 25.08 | Airdrieonian | 1 - 3 | Stirling Alb |
|
| İK2 | 29.08 | Elgin City | 4 - 0 | Stirling Alb |
|
| İK2 | 05.09 | Stirling Alb | v | Spartans | |
| İKCK | 08.09 | Stirling Alb | v | Rangers II | |
| İK2 | 12.09 | Edinburgh City | v | Stirling Alb |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 19 | %53 | 9 | %50 |
|
| Berabere | 8 | %22 | 4 | %22 |
|
| Kaybetti | 9 | %25 | 5 | %28 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %22 | 5 | %28 |
|
| Berabere | 10 | %28 | 3 | %17 |
|
| Kaybetti | 18 | %50 | 10 | %56 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 36 | %100 | 18 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 36 | %100 | 18 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 19 | %53 | 10 | %56 |
|
| Yok | 17 | %47 | 8 | %44 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 19 | %53 | 8 | %44 |
|
| Yok | 17 | %47 | 10 | %56 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %28 | 7 | %39 |
|
| Üst | 26 | %72 | 11 | %61 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %31 | 6 | %33 |
|
| Üst | 25 | %69 | 12 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 19 | %53 | 10 | %56 |
|
| Üst | 17 | %47 | 8 | %44 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 18 | %50 | 10 | %56 |
|
| Üst | 18 | %50 | 8 | %44 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 25 | %69 | 12 | %67 |
|
| Üst | 11 | %31 | 6 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 22 | %61 | 12 | %67 |
|
| Üst | 14 | %39 | 6 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 10 | %28 | 7 | %39 |
|
| 2-3 | 15 | %42 | 5 | %28 |
|
| 4-5 | 9 | %25 | 6 | %33 |
|
| 6+ | 2 | %6 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 11 | %31 | 6 | %33 |
|
| 2-3 | 11 | %31 | 6 | %33 |
|
| 4-5 | 13 | %36 | 6 | %33 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 13 | %36 | 9 | %50 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 8 | %22 | 4 | %22 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 15 | %41 | 5 | %27 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 13 | %36 | 10 | %55 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 10 | %27 | 3 | %16 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 13 | %36 | 5 | %27 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dundee FC | 36 | 70 | +28 | |
| 2 | Falkirk | 36 | 65 | +15 | |
| 3 | Raith Rovers | 36 | 60 | +18 | |
| 4 | Airdrieonians | 36 | 60 | +7 | |
| 5 | Greenock Morton | 36 | 46 | -1 | |
| 6 | St. Mirren | 36 | 41 | -12 | |
| 7 | Ayr United | 36 | 40 | -16 | |
| 8 | Hamilton | 36 | 38 | -13 | |
| 9 | Partick Thistle | 36 | 36 | -10 | |
| 10 | Stirling Albion | 36 | 34 | -16 | |