| Tüm Maçlar | ||
| St Patrick`s Ath | 40 | |
| Beraberlik | 25 | |
| Cork City | 35 | |
| St Patrick`s Ath Evindeki Maçlar | ||
| St Patrick`s Ath | 22 | |
| Beraberlik | 12 | |
| Cork City | 14 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 |
İRL
|
05.05.2023 | MS | Cork City | 2 - 3 | St Patrick | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2023 |
İRL
|
07.07.2023 | MS | St Patrick | 1 - 1 | Cork City | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2023 |
İRL
|
29.09.2023 | MS |
|
0 - 1 | St Patrick | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2023 |
İRK
|
08.10.2023 | MS | Cork City | 0 - 2 | St Patrick | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2025 |
İRL
|
11.04.2025 | MS | Cork City | 0 - 2 | St Patrick | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2025 |
İRL
|
16.05.2025 | MS | St Patrick | 3 - 2 | Cork City | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025 |
İRL
|
27.06.2025 | MS | Cork City | 0 - 0 | St Patrick | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025 |
İRL
|
22.09.2025 | MS | St Patrick | 4 - 0 | Cork City | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2025 |
İRK
|
03.10.2025 | MS | Cork City | 3 - 0 | St Patrick | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
HAZ
|
23.01.2026 | MS | St Patrick | 1 - 1 | Cork City | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İRL | 20.03 | Waterford FC | 0 - 2 | St Patrick |
|
| IRLLSC | 28.03 | St Patrick | 5 - 3 | Montpelier |
|
| İRL | 03.04 | St Patrick | 4 - 1 | Sligo Rovers |
|
| İRL | 06.04 |
|
2 - 0 | St Patrick |
|
| İRL | 10.04 | St Patrick | 0 - 1 | Shamrock |
|
| İRL | 17.04 | Drogheda Utd | 1 - 3 | St Patrick |
|
| İRL | 24.04 | St Patrick | 3 - 1 | Bohemians |
|
| İRL | 01.05 | Galway Utd | 2 - 2 | St Patrick |
|
| İRL | 04.05 | Sligo Rovers | 1 - 1 | St Patrick |
|
| İRL | 08.05 | St Patrick | 4 - 1 | Waterford FC |
|
| İRL | 15.05 | St Patrick | v | Shelbourne | |
| İRL | 22.05 | Derry City | v | St Patrick | |
| İRL | 29.05 | Shamrock | v | St Patrick |
| İR1 | 13.03 | Cork City | 2 - 1 | Longford Town |
|
| İR1 | 20.03 | UCD | 0 - 1 | Cork City |
|
| İR1 | 27.03 | Cork City | 4 - 1 | Athlone |
|
| İR1 | 03.04 | Finn Harps | 0 - 0 | Cork City |
|
| İR1 | 06.04 | Cork City | 4 - 2 |
Kerry
|
|
| İR1 | 17.04 | Cork City | 2 - 1 | Wexford Youths |
|
| İR1 | 24.04 | Bray Wanderers | 1 - 1 | Cork City |
|
| İR1 | 01.05 | Cork City | 0 - 1 | Cobh Ramblers |
|
| İR1 | 04.05 |
|
1 - 0 | Cork City |
|
| İR1 | 08.05 | Cork City | 3 - 1 | UCD |
|
| İR1 | 16.05 | Longford Town | v | Cork City | |
| İR1 | 22.05 | Athlone | v | Cork City | |
| İR1 | 25.05 | Treaty Unt. | v | Cork City |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 22 | %67 | 14 | %82 |
|
| Berabere | 7 | %21 | 2 | %12 |
|
| Kaybetti | 4 | %12 | 1 | %6 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 21 | %64 | 9 | %56 |
|
| Berabere | 7 | %21 | 5 | %31 |
|
| Kaybetti | 5 | %15 | 2 | %13 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 33 | %100 | 17 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 33 | %100 | 16 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 13 | %39 | 5 | %29 |
|
| Yok | 20 | %61 | 12 | %71 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 15 | %45 | 7 | %44 |
|
| Yok | 18 | %55 | 9 | %56 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %33 | 6 | %35 |
|
| Üst | 22 | %67 | 11 | %65 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 7 | %21 | 3 | %19 |
|
| Üst | 26 | %79 | 13 | %81 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %52 | 8 | %47 |
|
| Üst | 16 | %48 | 9 | %53 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %52 | 11 | %69 |
|
| Üst | 16 | %48 | 5 | %31 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 25 | %76 | 12 | %71 |
|
| Üst | 8 | %24 | 5 | %29 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 26 | %79 | 12 | %75 |
|
| Üst | 7 | %21 | 4 | %25 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 11 | %33 | 6 | %35 |
|
| 2-3 | 14 | %42 | 6 | %35 |
|
| 4-5 | 8 | %24 | 5 | %29 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 7 | %21 | 3 | %19 |
|
| 2-3 | 19 | %58 | 9 | %56 |
|
| 4-5 | 5 | %15 | 2 | %13 |
|
| 6+ | 2 | %6 | 2 | %13 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 17 | %51 | 14 | %82 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 7 | %21 | 2 | %11 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 9 | %27 | 1 | %5 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 14 | %42 | 2 | %12 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 7 | %21 | 5 | %31 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 12 | %36 | 9 | %56 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | St Patrick`s Ath | 33 | 73 | +37 | |
| 2 | Cork City | 33 | 70 | +37 | |
| 3 | Shelbourne | 33 | 47 | +2 | |
| 4 | Finn Harps | 33 | 46 | -1 | |
| 5 | Derry City | 33 | 45 | +2 | |
| 6 | Univ College Dublin | 33 | 42 | -1 | |
| 7 | Waterford United | 33 | 42 | -16 | |
| 8 | Shamrock Rovers | 33 | 40 | -6 | |
| 9 | Sligo Rovers | 33 | 38 | -13 | |
| 10 | Bohemians | 33 | 37 | -9 | |
| 11 | Bray Wanderers | 33 | 32 | -15 | |
| 12 | Dundalk | 33 | 27 | -17 | |