| Tüm Maçlar | ||
| Katwijk | 14 | |
| Beraberlik | 5 | |
| Scheveningen | 7 | |
| Katwijk Evindeki Maçlar | ||
| Katwijk | 7 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Scheveningen | 5 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 |
HOLTW
|
24.08.2019 | MS | Schevenin | 0 - 2 | Katwijk | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2019/2020 |
HOLTW
|
18.01.2020 | MS | Katwijk | 3 - 2 | Schevenin | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
HOLTW
|
18.09.2021 | MS | Katwijk | 3 - 1 | Schevenin | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
HOLTW
|
29.03.2022 | MS | Schevenin | 2 - 2 | Katwijk | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
HOLTW
|
03.09.2022 | MS | Katwijk | 1 - 0 | Schevenin | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
HOLTW
|
28.01.2023 | MS | Schevenin | 1 - 3 | Katwijk | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
HOLTW
|
28.10.2023 | MS | Schevenin | 0 - 4 | Katwijk | 0 - 3 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
HOLTW
|
30.03.2024 | MS | Katwijk | 0 - 2 |
Schevenin
|
0 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
HOLTW
|
05.10.2024 | MS | Katwijk | 2 - 0 | Schevenin | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
HOLTW
|
08.03.2025 | MS | Schevenin | 0 - 3 | Katwijk | 0 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HOLTW | 28.02 | Ijsselmeer | 2 - 3 | Katwijk |
|
| HOLTW | 07.03 | Katwijk | 2 - 1 | Kozakken |
|
| HOLTW | 14.03 | AFC | 2 - 2 | Katwijk |
|
| HOLTW | 21.03 | Katwijk | 3 - 0 | J Almere |
|
| HOLTW | 28.03 | Barendrecht | 2 - 3 | Katwijk |
|
| HOLTW | 04.04 | Hoek | 2 - 0 | Katwijk |
|
| HOLTW | 11.04 | Katwijk | 3 - 2 | Rijnsburgs |
|
| HOLTW | 18.04 | De Treffer | 4 - 1 |
Katwijk
|
|
| HOLTW | 25.04 | Katwijk | 3 - 2 | ACV |
|
| HOLTW | 09.05 | Katwijk | 4 - 0 | HFC |
|
| HOLTW | 16.05 | Spakenburg | v | Katwijk | |
| HOLTW | 23.05 | Katwijk | v | J Sparta |
| HOL4 | 28.02 | Roosendaal | 2 - 1 | Schevenin |
|
| HOL4 | 07.03 | Schevenin | 0 - 3 | Gemert |
|
| HOL4 | 14.03 | Schevenin | 2 - 4 | Zwaluwen |
|
| HOL4 | 21.03 | GroeneSter | 2 - 1 | Schevenin |
|
| HOL4 | 28.03 | Schevenin | 0 - 0 | Noordwijk |
|
| HOL4 | 04.04 | UDI 19 | 1 - 1 | Schevenin |
|
| HOL4 | 11.04 | SteDoCo | 1 - 2 | Schevenin |
|
| HOL4 | 18.04 | Schevenin | 0 - 2 | Kloetinge |
|
| HOL4 | 25.04 | TOGB | 2 - 3 | Schevenin |
|
| HOL4 | 09.05 | Schevenin | 2 - 2 | ASWH |
|
| HOL4 | 16.05 | Blauw Geel 38 | v | Schevenin | |
| HOL4 | 23.05 | Schevenin | v | Lisse |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %31 | 4 | %31 |
|
| Berabere | 7 | %27 | 5 | %38 |
|
| Kaybetti | 11 | %42 | 4 | %31 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %35 | 3 | %23 |
|
| Berabere | 9 | %35 | 4 | %31 |
|
| Kaybetti | 8 | %31 | 6 | %46 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 26 | %100 | 13 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 26 | %100 | 13 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %65 | 9 | %69 |
|
| Yok | 9 | %35 | 4 | %31 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 16 | %62 | 9 | %69 |
|
| Yok | 10 | %38 | 4 | %31 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %23 | 2 | %15 |
|
| Üst | 20 | %77 | 11 | %85 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %15 | 2 | %15 |
|
| Üst | 22 | %85 | 11 | %85 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %42 | 7 | %54 |
|
| Üst | 15 | %58 | 6 | %46 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %42 | 6 | %46 |
|
| Üst | 15 | %58 | 7 | %54 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 16 | %62 | 10 | %77 |
|
| Üst | 10 | %38 | 3 | %23 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %58 | 8 | %62 |
|
| Üst | 11 | %42 | 5 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %23 | 2 | %15 |
|
| 2-3 | 10 | %38 | 8 | %62 |
|
| 4-5 | 5 | %19 | 1 | %8 |
|
| 6+ | 5 | %19 | 2 | %15 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %15 | 2 | %15 |
|
| 2-3 | 11 | %42 | 6 | %46 |
|
| 4-5 | 8 | %31 | 2 | %15 |
|
| 6+ | 3 | %12 | 3 | %23 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 11 | %42 | 4 | %30 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 7 | %26 | 5 | %38 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 8 | %30 | 4 | %30 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 12 | %46 | 6 | %46 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 9 | %34 | 4 | %30 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 5 | %19 | 3 | %23 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ijsselmeervogels | 26 | 52 | +15 | |
| 2 | Capelle | 26 | 48 | +10 | |
| 3 | Quick Boys | 26 | 47 | +15 | |
| 4 | Rijnsburgse Boys | 26 | 42 | +17 | |
| 5 | SV Spakenburg | 26 | 40 | +10 | |
| 6 | SHO | 26 | 37 | +3 | |
| 7 | Sparta Nijkerk | 26 | 37 | -1 | |
| 8 | Scheveningen | 26 | 36 | -1 | |
| 9 | Excelsior Maassluis | 26 | 32 | -3 | |
| 10 | Deltasport | 26 | 31 | +5 | |
| 11 | Katwijk | 26 | 31 | -7 | |
| 12 | TOGR | 26 | 25 | -21 | |
| 13 | Huizen | 26 | 24 | -11 | |
| 14 | Voorschoten 97 | 26 | 15 | -31 | |