| Tüm Maçlar | ||
| Quick Boys | 11 | |
| Beraberlik | 0 | |
| RKAV Volendam | 2 | |
| Quick Boys Evindeki Maçlar | ||
| Quick Boys | 7 | |
| Beraberlik | 0 | |
| RKAV Volendam | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 |
HOL4
|
18.02.2012 | MS | Quick Boys | 1 - 0 | RKAV Volendam | - | ||||||||||||
| 2012/2013 |
HOL4
|
20.10.2012 | MS | RKAV Volendam | 4 - 1 | Quick Boys | - | ||||||||||||
| 2012/2013 |
HOL4
|
30.03.2013 | MS | Quick Boys | 3 - 0 | RKAV Volendam | - | ||||||||||||
| 2013/2014 |
HOL4
|
07.09.2013 | MS | Quick Boys | 2 - 1 | RKAV Volendam | - | ||||||||||||
| 2013/2014 |
HOL4
|
18.01.2014 | MS | RKAV Volendam | 0 - 3 | Quick Boys | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
HOLTW
|
14.09.2024 | MS | Quick Boys | 4 - 1 | RKAV Volendam | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
HOLTW
|
11.02.2025 | MS | RKAV Volendam | 0 - 3 | Quick Boys | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
HOLTW
|
25.10.2025 | MS | RKAV Volendam | 2 - 1 | Quick Boys | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
HOLTW
|
28.03.2026 | MS | Quick Boys | 1 - 0 | RKAV Volendam | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2026/2027 |
HOLTW
|
15.08.2026 | MS | Quick Boys | 5 - 0 | RKAV Volendam | 2 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HAZ | 28.07 | Quick Boys | 1 - 4 | AZ Alkmaar II |
|
| HOLTW | 15.08 | Quick Boys | 5 - 0 | RKAV Volendam |
|
| HOLTW | 22.08 | Ijsselmeer | 0 - 1 | Quick Boys |
|
| HOLTW | 29.08 | Quick Boys | 4 - 0 | Kloetinge |
|
| HOLTW | 05.09 | GVVV | 0 - 3 | Quick Boys |
|
| HOLTW | 12.09 | Quick Boys | 3 - 1 | ROHDA Raalte |
|
| HOLTW | 19.09 | Rijnsburgs | 3 - 1 | Quick Boys |
|
| HOLTW | 26.09 | Quick Boys | 2 - 0 | HHC |
|
| HOLTW | 03.10 | HFC | 2 - 3 | Quick Boys |
|
| HOLTW | 10.10 | Quick Boys | 6 - 0 |
Katwijk
|
|
| HOLTW | 17.10 | Spakenburg | v | Quick Boys | |
| HOLTW | 24.10 | Quick Boys | v | Hoek | |
| HOLTW | 07.11 | Barendrecht | v | Quick Boys |
| HOLTW | 15.08 | Quick Boys | 5 - 0 | RKAV Volendam |
|
| HOLTW | 22.08 | RKAV Volendam | 2 - 1 | Spakenburg |
|
| HOLTW | 29.08 | Ijsselmeer | 1 - 1 | RKAV Volendam |
|
| HOLTW | 05.09 | RKAV Volendam | 2 - 1 | Hoek |
|
| HOLTW | 12.09 | Kloetinge | 1 - 1 | RKAV Volendam |
|
| HOLTW | 19.09 | RKAV Volendam | 1 - 1 |
Barendrecht
|
|
| HOK | 22.09 | RKAV Volendam | 2 - 2 | Spakenburg |
|
| HOLTW | 26.09 | GVVV | 3 - 2 | RKAV Volendam |
|
| HOLTW | 03.10 | RKAV Volendam | 1 - 4 | J Almere |
|
| HOLTW | 10.10 | ROHDA Raalte | 2 - 8 | RKAV Volendam |
|
| HOLTW | 17.10 | RKAV Volendam | v | J Sparta | |
| HOLTW | 24.10 | Rijnsburgs | v | RKAV Volendam | |
| HOLTW | 07.11 | RKAV Volendam | v | De Treffer |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 15 | %58 | 8 | %62 |
|
| Berabere | 5 | %19 | 4 | %31 |
|
| Kaybetti | 6 | %23 | 1 | %8 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %35 | 5 | %38 |
|
| Berabere | 5 | %19 | 3 | %23 |
|
| Kaybetti | 12 | %46 | 5 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 26 | %100 | 13 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 26 | %100 | 13 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 16 | %62 | 10 | %77 |
|
| Yok | 10 | %38 | 3 | %23 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %65 | 10 | %77 |
|
| Yok | 9 | %35 | 3 | %23 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %12 | 2 | %15 |
|
| Üst | 23 | %88 | 11 | %85 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %12 | 2 | %15 |
|
| Üst | 23 | %88 | 11 | %85 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %31 | 4 | %31 |
|
| Üst | 18 | %69 | 9 | %69 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %31 | 3 | %23 |
|
| Üst | 18 | %69 | 10 | %77 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %58 | 7 | %54 |
|
| Üst | 11 | %42 | 6 | %46 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %46 | 5 | %38 |
|
| Üst | 14 | %54 | 8 | %62 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %12 | 2 | %15 |
|
| 2-3 | 12 | %46 | 5 | %38 |
|
| 4-5 | 7 | %27 | 4 | %31 |
|
| 6+ | 4 | %15 | 2 | %15 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %12 | 2 | %15 |
|
| 2-3 | 9 | %35 | 3 | %23 |
|
| 4-5 | 11 | %42 | 6 | %46 |
|
| 6+ | 3 | %12 | 2 | %15 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 13 | %50 | 8 | %61 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 5 | %19 | 4 | %30 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 8 | %30 | 1 | %7 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 9 | %34 | 5 | %38 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 5 | %19 | 3 | %23 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 12 | %46 | 5 | %38 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sparta Nijkerk | 26 | 60 | +30 | |
| 2 | Ajax Amateurs | 26 | 53 | +31 | |
| 3 | Quick Boys | 26 | 50 | +14 | |
| 4 | DVS 33 | 26 | 43 | +11 | |
| 5 | Huizen | 26 | 37 | +8 | |
| 6 | Bennekom | 26 | 35 | +3 | |
| 7 | ODIN 59 | 26 | 34 | -2 | |
| 8 | SDC Putten | 26 | 32 | -5 | |
| 9 | RKAV Volendam | 26 | 32 | -13 | |
| 10 | VVA 71 | 26 | 30 | -11 | |
| 11 | DOVO Veenendaal | 26 | 29 | -9 | |
| 12 | VV Montfoort | 26 | 26 | -17 | |
| 13 | Sportlust 46 | 26 | 23 | -12 | |
| 14 | SDV Barneveld | 26 | 19 | -28 | |