Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Pau
4
Beraberlik
8
Grenoble
8
Pau Evindeki Maçlar
Pau
3
Beraberlik
3
Grenoble
4
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2021/2022  FR2 02.10.2021 MS   Grenoble 2 - 0 Pau   2 - 0      
2021/2022  FR2 15.03.2022 MS   Pau 0 - 1 Grenoble 0 - 1      
2022/2023  FR2 10.01.2023 MS   Pau 0 - 0 Grenoble   0 - 0      
2022/2023  FR2 11.02.2023 MS   Grenoble 1 - 1 Pau   0 - 1      
2023/2024  FR2 28.10.2023 MS   Pau 3 - 2 Grenoble   1 - 1      
2023/2024  FR2 24.02.2024 MS   Grenoble 0 - 1 Pau   0 - 1      
2024/2025  FR2 30.08.2024 MS   Grenoble 1 - 1 Pau   0 - 0      
2024/2025  FR2 28.02.2025 MS   Pau 1 - 0 Grenoble 0 - 0      
2025/2026  FR2 17.10.2025 MS   Grenoble 1 - 1 Pau   0 - 0      
2025/2026  FR2 23.01.2026 MS   Pau 2 - 2 Grenoble   1 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
Pau - Form Durumu
FR2 09.05   Reims 5 - 3 Pau  
HAZ 11.07   Real Sociedad 0 - 1 Pau  
HAZ 17.07   Pau 3 - 0 Tarbes  
HAZ 21.07   Pau 0 - 4 Espanyol  
HAZ 25.07   R. Sociedad II 4 - 0 Pau  
HAZ 01.08   Pau 1 - 2 Real Union  
FR2 08.08   Pau 0 - 1 Annecy
FR2 14.08   Dijon 0 - 1 Pau  
FR2 21.08   Pau 0 - 1 Nancy  
FR2 28.08   Rodez 2 - 2 Pau  
FR2 04.09 Pau v Sochaux  
FR2 11.09 Montpellier v Pau  
FR2 18.09 Pau v Dunkerque  
Grenoble - Form Durumu
HAZ 11.07   Grenoble 0 - 0 Bourg en Bresse  
HAZ 15.07   Grenoble 5 - 2 Villefranc  
HAZ 18.07   Grenoble 0 - 1 Sochaux  
HAZ 25.07   Troyes 3 - 0 Grenoble  
HAZ 01.08   Clermont 1 - 1 Grenoble  
HAZ 01.08   Andrezieux 3 - 2 Grenoble  
FR2 08.08   Dunkerque 4 - 2 Grenoble  
FR2 14.08   Grenoble 0 - 0 Metz  
FR2 22.08   Saint-Etienne 4 - 0 Grenoble  
FR2 28.08   Stade Lavallois 0 - 3 Grenoble  
FR2 04.09 Grenoble v Annecy  
FR2 11.09 Rodez v Grenoble  
FR2 18.09 Grenoble v Clermont  
İstatistikler
Pau - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 9 %24 9 %47
 
 
Berabere 16 %42 5 %26
 
 
Kaybetti 13 %34 5 %26
 
 
Grenoble - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 22 %58 7 %37
 
 
Berabere 10 %26 9 %47
 
 
Kaybetti 6 %16 3 %16
 
 
 Pau - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 38 %100 19 %100
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
 Grenoble - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 38 %100 19 %100
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
Pau - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 19 %50 8 %42
 
 
Yok 19 %50 11 %58
 
 
Grenoble - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 20 %53 11 %58
 
 
Yok 18 %47 8 %42
 
 
Pau - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 13 %34 9 %47
 
 
Üst 25 %66 10 %53
 
 
Grenoble - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 12 %32 6 %32
 
 
Üst 26 %68 13 %68
 
 
Pau - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 21 %55 12 %63
 
 
Üst 17 %45 7 %37
 
 
Grenoble - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 23 %61 14 %74
 
 
Üst 15 %39 5 %26
 
 
Pau - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 27 %71 15 %79
 
 
Üst 11 %29 4 %21
 
 
Grenoble - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 32 %84 16 %84
 
 
Üst 6 %16 3 %16
 
 
Pau - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 13 %34 9 %47
 
 
2-3 14 %37 6 %32
 
 
4-5 8 %21 2 %11
 
 
6+ 3 %8 2 %11
 
 
Grenoble - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 12 %32 6 %32
 
 
2-3 20 %53 10 %53
 
 
4-5 4 %11 2 %11
 
 
6+ 2 %5 1 %5
 
 
Pau - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 - - - -
 
 
X/1 17 %44 9 %47
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 16 %42 5 %26
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 5 %13 5 %26
 
 
2/2 - - - -
 
 
Grenoble - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 - - - -
 
 
X/1 18 %47 3 %15
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 10 %26 9 %47
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 10 %26 7 %36
 
 
2/2 - - - -
 
 
Pau - En Golcüler
Grenoble - En Golcüler
Teknik Direktörlerin Aralarındaki Maçlar
Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar
Thierry Debes
0
Beraberlik
1
Franck Rizzetto
0
Thierry Debes Evindeki Maçlar
Thierry Debes
0
Beraberlik
0
Franck Rizzetto
0
Tüm maçlar
Fransa Ligue 3 Puan Durumu
  O P Av
1 Grenoble   38 76 +26
2 Amiens SC   38 75 +34
3 Istres   38 69 +19
4 Clermont   38 68 +37
5 Reims   38 65 +12
6 Brest   38 63 +16
7 Racing Levallois 92   38 58 +5
8 Gazelec Ajaccio   38 55 +5
9 La Roche   38 53 -4
10 Valence   38 51 +6
11 Olympique Ales   38 48 -1
12 Racing Besançon   38 47 0
13 Louhans-Cuiseaux   38 46 -10
14 Noisy-le-Sec   38 45 -20
15 Pau   38 43 -14
16 Dijon   38 42 -10
17 Valenciennes   38 40 -17
18 Pacy Vallee dEure   38 34 -18
19 Thouars   38 28 -37
20 Red Star FC 93   38 27 -29