| Tüm Maçlar | ||
| Clermont | 12 | |
| Beraberlik | 10 | |
| Reims | 13 | |
| Clermont Evindeki Maçlar | ||
| Clermont | 9 | |
| Beraberlik | 6 | |
| Reims | 3 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 |
FR2
|
02.03.2018 | MS | Clermont | 2 - 1 | Reims | 1 - 1 | 2,10 | 2,70 | 2,80 | |||||||||
| 2021/2022 |
FR1
|
28.11.2021 | MS | Reims | 1 - 0 | Clermont | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
FR1
|
09.01.2022 | MS |
|
0 - 0 | Reims | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
FR1
|
14.08.2022 | MS |
|
2 - 4 | Clermont | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
FR1
|
30.04.2023 | MS |
|
1 - 0 | Reims | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
FR1
|
20.08.2023 | MS | Reims | 2 - 0 | Clermont | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
FR1
|
28.04.2024 | MS | Clermont | 4 - 1 |
Reims
|
1 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
23.09.2025 | MS | Reims | 4 - 1 |
Clermont
|
2 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR2
|
30.01.2026 | MS |
|
0 - 1 |
Reims
|
0 - 0 | ||||||||||||
| 2026/2027 |
FR2
|
08.08.2026 | MS | Clermont | 0 - 0 | Reims | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HAZ | 11.07 | Clermont | 1 - 0 | Orleans |
|
| HAZ | 15.07 | Clermont | 0 - 0 | Bourges |
|
| HAZ | 18.07 | Clermont | 4 - 1 | Andrezieux |
|
| HAZ | 22.07 | Clermont | 1 - 1 | Quevilly |
|
| HAZ | 25.07 | Clermont | 0 - 1 | Montpellier |
|
| HAZ | 01.08 | Clermont | 1 - 1 | Grenoble |
|
| FR2 | 08.08 | Clermont | 0 - 0 | Reims |
|
| FR2 | 14.08 | Saint-Etienne | 3 - 1 | Clermont |
|
| FR2 | 21.08 | Clermont | 1 - 1 | Dijon |
|
| FR2 | 28.08 | Clermont | 0 - 0 | Sochaux |
|
| FR2 | 04.09 | Dunkerque | v | Clermont | |
| FR2 | 11.09 | Clermont | v | Boulogne | |
| FR2 | 18.09 | Grenoble | v | Clermont |
| FR2 | 09.05 | Reims | 5 - 3 | Pau |
|
| HAZ | 11.07 | Charleroi | 2 - 2 | Reims |
|
| HAZ | 18.07 | Paris FC | 1 - 0 | Reims |
|
| HAZ | 22.07 | Amiens | 1 - 1 | Reims |
|
| HAZ | 25.07 | Reims | 3 - 0 | Cercle Brugge |
|
| HAZ | 01.08 | Reims | 2 - 1 | Kortrijk |
|
| FR2 | 08.08 | Clermont | 0 - 0 | Reims |
|
| FR2 | 14.08 |
|
3 - 3 | Dunkerque |
|
| FR2 | 24.08 | Reims | 3 - 1 | Annecy |
|
| FR2 | 29.08 | Red Star | 1 - 4 | Reims |
|
| FR2 | 05.09 | Reims | v | Guingamp | |
| FR2 | 11.09 | Nancy | v | Reims | |
| FR2 | 18.09 | Reims | v | Montpellier |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 22 | %58 | 13 | %68 |
|
| Berabere | 11 | %29 | 6 | %32 |
|
| Kaybetti | 5 | %13 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 22 | %58 | 7 | %37 |
|
| Berabere | 10 | %26 | 6 | %32 |
|
| Kaybetti | 6 | %16 | 6 | %32 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 38 | %100 | 19 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 38 | %100 | 19 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 13 | %34 | 3 | %16 |
|
| Yok | 25 | %66 | 16 | %84 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 11 | %29 | 4 | %21 |
|
| Yok | 27 | %71 | 15 | %79 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %39 | 10 | %53 |
|
| Üst | 23 | %61 | 9 | %47 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %45 | 12 | %63 |
|
| Üst | 21 | %55 | 7 | %37 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 25 | %66 | 15 | %79 |
|
| Üst | 13 | %34 | 4 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 28 | %74 | 16 | %84 |
|
| Üst | 10 | %26 | 3 | %16 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 31 | %82 | 18 | %95 |
|
| Üst | 7 | %18 | 1 | %5 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 31 | %82 | 17 | %89 |
|
| Üst | 7 | %18 | 2 | %11 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 15 | %39 | 10 | %53 |
|
| 2-3 | 16 | %42 | 8 | %42 |
|
| 4-5 | 5 | %13 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 17 | %45 | 12 | %63 |
|
| 2-3 | 14 | %37 | 5 | %26 |
|
| 4-5 | 6 | %16 | 2 | %11 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 18 | %47 | 13 | %68 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 11 | %28 | 6 | %31 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 9 | %23 | - | - |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 21 | %55 | 6 | %31 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 10 | %26 | 6 | %31 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 7 | %18 | 7 | %36 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Clermont | 38 | 77 | +24 | |
| 2 | Reims | 38 | 76 | +29 | |
| 3 | Toulouse | 38 | 74 | +34 | |
| 4 | Valence | 38 | 74 | +25 | |
| 5 | Cannes | 38 | 69 | +19 | |
| 6 | Angouleme | 38 | 69 | +15 | |
| 7 | Louhans-Cuiseaux | 38 | 55 | +10 | |
| 8 | Olympique Ales | 38 | 53 | -5 | |
| 9 | Angers | 38 | 48 | +3 | |
| 10 | Racing Besançon | 38 | 47 | -8 | |
| 11 | La Roche | 38 | 47 | -11 | |
| 12 | Sete | 38 | 45 | -12 | |
| 13 | Brest | 38 | 44 | -3 | |
| 14 | Racing Levallois 92 | 38 | 43 | -1 | |
| 15 | Dijon | 38 | 42 | -13 | |
| 16 | Pau | 38 | 42 | -15 | |
| 17 | Boulogne | 38 | 41 | -13 | |
| 18 | St. Maur Lusi | 38 | 37 | -17 | |
| 19 | Noisy-le-Sec | 38 | 31 | -27 | |
| 20 | Calais | 38 | 19 | -34 | |