| Tüm Maçlar | ||
| Ajax | 49 | |
| Beraberlik | 10 | |
| RKC Waalwijk | 2 | |
| Ajax Evindeki Maçlar | ||
| Ajax | 28 | |
| Beraberlik | 3 | |
| RKC Waalwijk | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 |
HOL
|
20.09.2020 | MS | Ajax | 3 - 0 |
Waalwijk
|
2 - 0 | ||||||||||||
| 2020/2021 |
HOL
|
11.04.2021 | S | MS | Waalwijk | 0 - 1 | Ajax | 0 - 1 | |||||||||||
| 2021/2022 |
HOL
|
21.11.2021 | MS | Waalwijk | 0 - 5 | Ajax | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
HOL
|
06.03.2022 | MS | Ajax | 3 - 2 | Waalwijk | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
HOL
|
22.10.2022 | MS | Waalwijk | 1 - 4 | Ajax | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
HOL
|
12.02.2023 | MS | Ajax | 3 - 1 | Waalwijk | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
HOL
|
06.12.2023 | MS | Waalwijk | 2 - 3 | Ajax | 1 - 2 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
HOL
|
21.01.2024 | MS | Ajax | 4 - 1 | Waalwijk | 2 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
HOL
|
29.09.2024 | MS | Waalwijk | 0 - 2 | Ajax | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
HOL
|
11.01.2025 | MS | Ajax | 2 - 1 | Waalwijk | 2 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| AVKL | 13.08 | Shelbourne | 2 - 2 | Ajax |
|
| HOL | 16.08 | Ajax | 2 - 2 | Heerenveen |
|
| AVKL | 20.08 | Sion | 2 - 4 | Ajax |
|
| AVKL | 27.08 | Ajax | 5 - 3 | Sion |
|
| HOL | 30.08 | Telstar | 0 - 4 | Ajax |
|
| HOL | 05.09 | Ajax | 1 - 3 | PSV Eindhoven |
|
| HOL | 12.09 | Fortuna Sittard | 1 - 5 | Ajax |
|
| HOL | 15.09 | Ajax | 5 - 1 | Willem II |
|
| HOL | 19.09 | Ajax | 2 - 2 | Excelsior |
|
| HOL | 10.10 | Ajax | 1 - 1 | Nijmegen |
|
| AVKL | 15.10 | Hajduk Split | v | Ajax | |
| HOL | 18.10 | Groningen | v | Ajax | |
| AVKL | 22.10 | Ajax | v | Atalanta |
| HOL2 | 07.08 |
|
1 - 1 | Waalwijk |
|
| HOL2 | 14.08 | Waalwijk | 2 - 2 | Dordrecht |
|
| HOL2 | 21.08 | Helmond | 1 - 1 | Waalwijk |
|
| HOL2 | 28.08 | Waalwijk | 2 - 2 | PSV II |
|
| HOL2 | 04.09 | Waalwijk | 4 - 2 |
Nac Breda
|
|
| HOL2 | 11.09 | Ajax II | 0 - 2 | Waalwijk |
|
| HOL2 | 18.09 | Waalwijk | 6 - 1 | Maastricht |
|
| HOL2 | 26.09 | Roda | 2 - 0 | Waalwijk |
|
| HOL2 | 03.10 | Waalwijk | 1 - 1 | Emmen |
|
| HOL2 | 09.10 | Heracles | 3 - 0 | Waalwijk |
|
| HOL2 | 18.10 | Waalwijk | v | Volendam | |
| HOL2 | 23.10 | De Graafschap | v | Waalwijk | |
| HOL2 | 30.10 | Waalwijk | v | Almere |
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1.10 | 2 | %67 | 1 | %100 |
|
| Berabere | 6.00 | 1 | %33 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 12.00 | - | %0 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12.00 | 1 | %50 | - | %0 |
|
| Berabere | 6.00 | - | %0 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 1.10 | 1 | %50 | 1 | %100 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 4 | %67 | 2 | %67 |
|
| Berabere | - | 1 | %17 | 1 | %33 |
|
| Kaybetti | - | 1 | %17 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | 2 | %40 | 1 | %50 |
|
| Berabere | - | 3 | %60 | 1 | %50 |
|
| Kaybetti | - | - | %0 | - | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 3 | %50 | 1 | %33 |
|
| Yok | - | 3 | %50 | 2 | %67 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Var | - | 4 | %80 | 2 | %100 |
|
| Yok | - | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Üst | - | 6 | %100 | 3 | %100 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| Üst | - | 4 | %80 | 2 | %100 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2.20 | 2 | %67 | 0 | %0 |
|
| Üst | 1.40 | 1 | %33 | 1 | %100 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2.20 | 1 | %50 | 0 | %0 |
|
| Üst | 1.40 | 1 | %50 | 1 | %100 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 3 | %50 | 1 | %33 |
|
| Üst | - | 3 | %50 | 2 | %67 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alt | - | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| Üst | - | 4 | %80 | 2 | %100 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | - | 3 | %50 | 1 | %33 |
|
| 4-5 | - | 2 | %33 | 2 | %67 |
|
| 6+ | - | 1 | %17 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | - | 1 | %20 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| 4-5 | - | 4 | %80 | 2 | %100 |
|
| 6+ | - | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Oran | Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1.20 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 4.40 | 1 | %33 | 1 | %100 |
|
| 2/1 | 35.00 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 32.00 | 1 | %33 | - | - |
|
| X/X | 9.00 | - | - | - | - |
|
| 2/X | 20.00 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 75 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 25.00 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 22.50 | 1 | %33 | - | - |
|
| Oran | Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1.20 | 1 | %50 | - | - |
|
| X/1 | 4.40 | 1 | %50 | 1 | %100 |
|
| 2/1 | 35.00 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 32.00 | - | - | - | - |
|
| X/X | 9.00 | - | - | - | - |
|
| 2/X | 20.00 | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 75 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 25.00 | - | - | - | - |
|
| 2/2 | 22.50 | - | - | - | - |
|
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Henk ten Cate | 2 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Adrie Bogers | 0 | |
| Henk ten Cate Evindeki Maçlar | ||||
| Henk ten Cate | 2 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Adrie Bogers | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
| Maç Sonucu | Handikap | ||||||
| 1 | X | 2 | H | H1 | HX | H2 | H |
| 1.10 | 6.00 | 12.00 | - | - | - | ||
| IY 1,5 Gol | AÜ 1,5 Gol | AÜ 2,5 Gol | AÜ 3,5 Gol | ||||
| Alt | Üst | Alt | Üst | Alt | Üst | Alt | Üst |
| - | - | - | - | 2.20 | 1.40 | - | - |
| Çifte Şans | Toplam Gol | |||||
| 1-X | 1-2 | X-2 | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
| - | - | 4.00 | - | - | - | - |
| İlk Yarı / Maç Sonucu | ||
| 1/1 | 1/X | 1/2 |
| 1.20 | 32.00 | 75 |
| X/1 | X/X | X/2 |
| 4.40 | 9.00 | 25.00 |
| 2/1 | 2/X | 2/2 |
| 35.00 | 20.00 | 22.50 |